Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki nem sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem sikeres az internetes tàrskeresésben, holott a való életben úgy gondolja hogy ebben neki nem lehet problémàja?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"holott a való életben úgy gondolja hogy ebben neki nem lehet problémàja?"


Akkor mi a búbánatos fszért nem ismerkedik élőben a társkereső helyett?

2022. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor először regisztráltam társkeresőre, akkor meg voltam győződve, hogy ezt nekem találták ki. Személyesen félénk voltam, de tudok fogalmazni és a helyesírásom is az elfogadható szint felett van.

Ma már tudom, hogy társkeresőn a legnehezebb komoly kapcsolatot kialakítani. Élőben pillanatok alatt kiderül, hogy akar-e valamit a másik.

Társkeresőn még a legnormálisabb nők is megbolondulnak.


Társkeresőt már nem tudok komolyan venni. Pár üzenet után már vágom, hogy akar-e találkozni velem. Ordít, ha vannak nála előttem páran a sorban.

Nincs problémám a társkeresővel, mert nem az a célom, hogy mindeképpen találjak ott valakit. Ha a nő alig ír vissza, vagy tartalom nincs benne, esetleg napokig nem ír vagy közli, hogy azért nem ért rá, mert túl sok pasinak kell válaszolnia, akkor már köszönök is el tőle. Nincs szükségem olyan kapcsolatra, ahol én nagyságrendekkel több energiát teszek bele.

Erre viszont tökéletes. Nagyon hamar kibukik, hogy kivel nem akarok találkozni.

2022. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!