Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész jó kinézetű csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész jó kinézetű csajok vannak rengeteg társkeresőn miért nem találnak maguknak mégsem párt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Mert a felhozatal pasasbol elég gyér. Úgy értem, nem a mennyiség, hanem a minőség.
2022. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Vagy kamuk, vagy egóhercegnők, vagy van valami problémájuk. Azt azért nehezen hiszem el, hogy a sok-sok próbálkozóból soha ne találnának legalább néhány olyat, aki megfelelne nekik. Nem minden férfi bunkó, nem mindegyik csak a dugásra hajt, csak éppen ha nem veszik észre őket, vagy valamilyen mondvacsinált indokkal lepattintják, azon nem lehet segíteni. Egyszerűen képtelenségnek tartom, hogy soha ne kerüljön a látókörükbe egyetlen normális férfi sem, valószínűbbnek tartom, hogy aki nem kamu, és nem csak unaloműzésből használja a netet, az azért nem talál párt, mert extra magasak az igényei. Feltehetőleg Mr. Perfectre várnak, és aki nem csúcskategóriás, azt azonnal kiszórják.
2022. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb lány pozitív megerősítésért, egónövelésért megy fel társkeresőre, nem párt találni.
2022. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem csak ettől függ.
2022. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
1. Mi számit nem gyér felhozatalnak?
2022. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

3


"jó" nőknek miért van szükségük "szerintük nem jó" pasik megerősitésére?

2022. szept. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert a valóságban nem is olyan jók.
2022. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

1) Valóságban nem olyan jók, agyon vannak filterezve.


2) van valami kisebb agyi defekt


3) sírnak, hogy nincs párkapcsolat, de semmi kompromisszumra nem képesek a külső tekintetében.


4) a rosszfiút keresik, amit igazából definiálni nem tudnak, de kézfejen vagy nyakon lévő tetoválás már egy plusz e tekintetben


5) heti szinten más kúrja őket


Ez így együtt vagy külön külön.


Tapasztalatokból beszélek.

2022. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Mert társkerősön a maradék eszüket is elveszítik.

Kapnak egy csomó levelet és túlértékelik magukat.


Nekem írt olyat normálisnak tűnő nő, hogy azért nem válaszolt napokon át, mert túl sok levélre kellett válaszolnia. Nyilván azt válaszoltam, hogy akkor én is más nőkre fogok koncentrálni. Aztán megsértődött.


Volt olyan normálisnak tűnő nő, akitől megkérdetem, hogy mivel foglalkozik, de nem válaszolt értelmesen. Mégis megkérdezte, hogy én mivel foglalkozom. Nyilván ugyanazt válaszoltam. Aztán megsértődött.


Volt olyan normálisnak tűnő nő, akivel minden passzol, adott egy elérhetőséget. Majd 5 perc múlva mindenhonnan letiltott.

2022. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
#9: Ez sajnos így van, túlságosan is a fejükbe száll a dicsőség, hiszen kismillió embertől kapnak érdeklődést. Egyébként vicces, hogy arra hivatkozva nem írnak neked (ha te normálisan írsz), hogy milyen sok üzenetet kapnak naponta, miközben ők maguk mondják, hogy az üzenetek kb. 90%-a értékelhetetlen. És igen, mindenen megsértődnek, közben pedig azt hiszik, hogy nekik bármihez joguk van, hiszen ott van nekik egy rakás hülye férfi, akik úgyis ugrálni fognak az ő kegyeikért. Ezt a letiltás-eltűnés dolgot én sem értem, társkeresőn is, itt is volt olyan, hogy jól elbeszélgetünk, aztán hirtelen se kép, se hang, lelépett az illető. Olyan is volt társkeresőn, hogy visszajelölt valaki, de amikor írtam neki, már nem válaszolt. Ennek is mi értelme van így? Minek rabolják a másik ember idejét és energiáját? Ha nem érdeklem őt, vagy nem akar ismerkedni, akkor inkább ne jelöljön vissza, ne hülyítsen, tiszteljük már meg egymást ennyivel. És ha még a normálisaknak tűnőkkel is ez a helyzet, mit mondjunk a többiről? Amúgy sokszor az átlagos külsejű, kedvesnek tűnő nők a legnagyobb görények, hiába szeretnék elhitetni magukkal és a férfiakkal a nők, hogy csak a "műnők" tahók, én átlagos külsejű, értelmesnek, normálisnak látszó nőkkel próbáltam ismerkedni, de sokszor ők se jobbak. A mai nők nagy része eléggé el van szállva magától, nekem amúgy már undorom van az egész társkereséstől.
2022. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!