Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész jó kinézetű csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész jó kinézetű csajok vannak rengeteg társkeresőn miért nem találnak maguknak mégsem párt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 23:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
#8: Na igen, aztán meg árad belőlük a panasz, hogy milyenek a "mai férfiak". Naná, ha csak a nagyszájúakat, nagymenőket, nőfalókat, bunkókat hajlandóak észrevenni. Amúgy még az átlagos külsejű nők is elhiszik magukról, hogy nekik JÁR a legjobb pasi. Ez pont olyan logika, mint amikor a hülye szülő erőlteti, hogy a hülye gyereke is egyetemre járjon, mert ha a szomszéd Pistike diplomás lett, akkor az ő gyereke is az lesz. A mai nők totál elszálltak maguktól, és a társkeresők csak tovább rontottak a helyzeten. Mivel boldog-boldogtalan számlálatlanul kapja a lájkokat, üzeneteket, bókokat, így elhiszik, hogy ők mekkora jó nők, és hogy a férfiak felső 10%-át is megkaphatják. Az ilyenek irreális világban élnek, nem veszik észre, hogy hazudnak önmaguknak, aztán persze csalódnak, ha a tökéletes pasi nem őket választja, és jön az, hogy "minden pasi disznó". Csak a legjobb pasikat hajlandó észrevenni még egy átlagos nő is, aztán meg ha azok leszarják a fejét, akkor jön a szokásos panasz, hogy "én senkinek sem kellek".
2022. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%

"Mi számit nem gyér felhozatalnak?"


Ha ezt neked magyarázni kell, akkor nincs értelme elmagyarazni. A tény attól még tény. Nagy százaléka selejtes.

2022. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy selejtes "agyilag" nem is kicsit !
2022. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy teljesen átlagos, vidéki lányt, 900+ ember húzta jobbra.

Aki ennyiből nem tud válogatni, az megérdemli.

2022. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

#10!


Sajnos az online társkeresésnél könnyen előfordul, hogy miközben te nyeregben érzed magad, 5 másik pasival levelezik és bármelyik kerülhet lépéselőnybe. Ilyenkor egyik pillanatról a másikra megszakad minden. De lássuk be, semmi értelme nem lenne tovább levelezni, ha már más pasi ágyában van.


Én is azt tapasztaltam, hogy gyakran a leszebb nők a legnormálisabbak. Talán éppen azért, mert nekik nem újdonság a siker, nem részegülnek meg ettől és így képesek normálisak maradni.

2022. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#14: Na igen, egy átlagos külsejű nő is tutira százasával kapja a lájkokat, megszívezéseket, üzeneteket. Nyilván lesz az érdeklődők között sok p.öcs is, de sok normális is. Aki ezek közül nem talál egy olyat sem, aki neki megfelelne, azzal nagy gebasz van. Az már szerintem eleve gyanús, ha egy átlagos vagy kimondottan szép nő hónapokig vagy évekig fenn van egy társkeresőn. Tapasztalataim szerint nagyon sok nő durván válogat, és mindig találnak valami indokot, hogy kit miért lehet kiszórni. És elegendő egyetlen kis szépséghiba, máris ejtenek.
2022. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!