Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha megismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megismerkedtek valakivel társkeresőn, egy idő után megkéritek, hogy menjetek át máshova beszélgetni és ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy messengerre vagy valahova. Vagy úgy is benne vagytok a találkozóban, hogy még a társkeresőn megy a beszélgetés.

2022. szept. 16. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Messenger! 😂😂😂

Fel kell hívni és találkozni, nem chatelgetni.


Pörög az élet, le ne maradj róla.

2022. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 2 randim volt társkeresőről, mindkét esetben a társkeresőn folyt csak a beszélgetés a randiig. Az elsőből nem is lett semmi a randi után, a másik randipartnerem azóta a párom, de vele is csak az első randi után mentünk át messengerre.
2022. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább a társkeresőn beszélgetnék randiig. Nem rád értem, de vannak olyan zakkant emberek, akik, ha nem sikerül a randi, után zaklatanak téged és az ismerőseidet is.
2022. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor akarok beszélni vele máshol, ha akarom vele folytatni az ismerkedést. Mit csináljak vele egy befulladt randi után messengeren? Amúgy inkább a discordot preferálom
2022. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én egy társkeresőn találtam egy srácot aki nagyon megfogott. Láttam hogy kiírta az Instagram nevét is, megkerestem, de ott nem posztolt semmit. Mivel megtudtam a teljes nevét, rákerestem Facebookon és bejelöltem. Még aznap visszajelölt és rám is írt. Pár nap múlva már randiztunk is annyira jókat beszélgettünk.
2022. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Én a whatsapp-ot/vibert preferálom. A messengert annyira nem, valamiért ott jobban azt érzem, hogy beengedném a privát terembe. Nyilván egy jó randi után oké, de addig nem. Mondjuk én sokszor belefutok abba, hogy kb 10 mondat után jön hogy menjünk randizni. Értem én, hogy jobb élőben, de ha még azt se tudjuk hogy van közös témánk... mármint nem akarok 1,5 órát az időjárásról beszélgetni, meg a macskáról
2022. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Én régen társkeresőztem, akkor hamar áttértünk a saját e-mailre. Ez még nem annyira intim. A Messengerrel tényleg az a baj, hogy láthatja a profilodat, ha utána zaklatni akar, meg tudja tenni.
2022. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb ,ha tudjátok,attól még valakit felvesztek messengerre és zaklatna ,van tiltó gomb ostobák...
2022. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!