Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy túlsúlyos pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy túlsúlyos pasi próbálkozik nálatok, de megígéri nektek, hogy a kapcsolatban mindent elkövet, hogy lefogyjon belemennétek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 13:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mostanában egyre többet edzek előbb lenyomtam egy 50 perces elliptikus tréner edzést, szétizzadtam magam, állítgattam a szinteket, többször hátrafele csináltam, utána tök jól éreztem magam, egy jó ideje csinálom ezeket az edzéseket, aztán ha sikerül eleget fogynom, elkezdem a súlyzót edzésekes. Egyedül a diétával állok hadilábon, át kell szoknom egy teljesen új táplálkozás szokásra, örülnék, ha valaki ebben partnerem lenne, mert megkönnyítené a helyzetemet és szeretnék vigyázni az egészségemre, mert nem az a célom, hogy 50 évesen szívrohamban meghaljak. Sajna genetikai oka is van, hogy van rajtam súlyfelesleges, egyik barátom semmit nem edz, nem figyel oda mit eszik, úgy néz ki, mintha sportolna. Ennyit arról, hogy valaki akkor néz ki csak szarul, ha nem mozog és telezabálja magát.


Viszont kedves lányok van egy idegesítő kettős mérce amit folyamatosan alkalmaztok, amit nagyon sok részt a többletjogot követelő feminizmus van. Mint például, ha egy nőn van felesleges plus size beauty, fogadd el magad ilyennek, szép vagy így is, ha egy férfin van felesleg, de még, ha kisebb felesleg is van rajta, ők már nem plus size beautyk, nem kapják meg azt, hogy így is jól kinézel, néha megkapják a lusta disznó címkét. Hogy is van ez? A másik ami dühíteni szokott egy kisportolt férfit nem zavar, ha egy nőn van egy kis felesleg, de egy kisportolt nő, hát előadja azt, hogy a kis súly feleslegtől is undorodik. Ha egy kisportolt férfinek fel tud állni a pénisze egy olyan nőtől akinek van feleslege, ne mondja már meg nekem senki, hogyha egy kisportolt nőnél egy túlsúlyos férfi megérinti akkor lent olyan száraz lesz, mint a Góbi sivatag. Az is egy feminista duma, hogy nyugodtan válogass, csemegézz, te a legjobbat érdemled, de itt megint van egy kettős mérce, a férfiaknak ezt nem mondják. Aztán vannak azok a túlsúlyos nők akiknél alap a kisportolt férfi test, mert ők plus size beautyk és megérdemlik. Nekem tetszettek teltebb, átlagosabb, vékonyabb, sportosabb nők is, mert nem vagyok annyira finnyás. Lehet nőgyülölőzni, incelezni, sovinisztázni, lúzerezni engem nem érdekel, engem csak kurvára zavar az a kettős mérce ami van és a feministák képesek patriarchátust kiabálni és azt hazudni, hogy egyenlőtlenség van, holott csak többlet jogot akarnak. Ezt most le kellett írnom.

2022. szept. 20. 14:57
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

11-es Szuper, hogy edzel, de attól lefogyni nem fogsz, van fogyókúra kategória, ott tudsz segítséget kérni az étkezéshez.

Nincs kettős mérce, mindenki alkattól függetlenül az ízlése szerint választ. Bőven előfordul mindkét nemben, hogy kizáró tényező a másik elhízása/vékonysága, de akár a túlzott izmok is, mások meg épp erre buknak, és ez csak 1 szempont 1000 másik van.

Te tettél fel hülye kérdést, senki sem fog azért téged választani, aki most nem vonzódik hozzád, hogy egyszer a jövőben le fogsz fogyni. Kár a kapott válaszokat a feminizmusra fogni.

2022. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem gond, sőt valakinek jól is áll, ha amolyan jókötésű, de szeret enni típus, aki egyébként gond nélkül végignyom egy kétórás focit a haverokkal vagy egész napos kirándulást a családdal. Ez szerintem nem nagy követelmény. Az a kelttészta típus ne legyen, aki csak átül a géptől a kanapéra és a bal kezénél összegyűlik pár pohár. Viszont írni csak annyit írtam, hogy ne miattam fogyjon le. 3.
2022. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

"A másik ami dühíteni szokott egy kisportolt férfit nem zavar, ha egy nőn van egy kis felesleg, de egy kisportolt nő, hát előadja azt, hogy a kis súly feleslegtől is undorodik. "


Amiről írsz, az nem kettős mérce, hanem egyes emberek egyéni ízlése és elvárása, amik között minkét nemen BELÜL vannak igen nagy különbségek, nem pedig a két nem elvárásai KÖZÖTT.


Ha nem a saját szemszögedből, a saját érzelmi szűrődön keresztül néznéd ezt a témát, hanem teljesen tárgyilagosan, vagy a másik nem szemüvegén keresztül, akkor pont ugyanígy azt is írhattad volna, hogy:


Sok csinos, testét edzésben tartó, étrendjére odafigyelő nőt nem zavar, hogy a párján kisebb-nagyobb súlyfelesleg van, szóval egyes sportos férfiakat miért zavar, ha a nő nem nádszál karcsú, miért nem felel meg moletten is, miért csesztetik a párjukat, miért teszik a testére a megjegyzéseket, ha felszalad pár kiló?


Mert ez egyes emberekre nézve épp úgy igaz, mint amit te írtál.

2022. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ördögi körben vagy kérdező. Ha egyszer le is tudnál fogyni amit én kétlek! Tudod mi lenne? A nagy semmi! Probalkoznál egy nőnél aztán neki csak a 180 cm férfi a jó. Te meg mondjuk 173 cm vagy. Aztán ismerkednél egy másikkal neki meg csak a vagyonos férfi kell; te meg keresel 300 ezret. A harmadik nő meg a diplomára és az emberek között való megkülönböztetésre izgul, de neked csak érettségi van meg ezért kuka vagy nála.


Mindig lesz valami amiben kevés leszel valakinek. Nem garancia hogy a fogyás után öledbe ugrik egy insta modell.

2022. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14: Azért ha globális statisztikát néznénk, a sportos nő sokkal kritikusabb a férfi külsejét tekintve (ha az aranyásást most kivesszük a számításból, akkor lehet 40 évvel idősebb télapó is), mint fordítva.


Ebben pedig olyanok is szerepet játszanak, hogy


1. Ha egy Superman külsejű srác udvarol egy Kasszás Erzsinek, akkor a csaj egyenesen jégfalat emel maga köré, mert "mit akarhat egy ilyen jó pasi egy ilyen kis duci csajtól, tuti csak dugni". Ellenben ugyanezt el tudod képzelni, hogy egy Jack Blackre rámegy egy Oczella Eszter és az játssza a flegma James Bondot, akit ki kell érdemelni holmi csini nőcskéknek?


2. Egy nő sokkal jobban "eggyé akar válni" a férfival életvitel tekintetében is. Sokkal gyakoribb, hogy egy férfi otthon elzabálja a chipset a tévé előtt, amíg a nője körbefutja a Margitszigetet, majd hazamegy és behuppan mellé az ágyba, mint ugyanez fordítva. Mert a férfi Jabba élvezi, hogy nem csak sportos, csinos nője van, aki miatt mindenki irigyli őt, hanem még el is fogadja őt úgy, ahogy van és nem cseszteti, a női Jabba viszont azon is kiakad, ha a férfi a párkapcsolat után továbbra is sokat sportol meg ügyel az egészséges életmódra, mert minek, biztos más csajoknak is tetszeni akar meg ki tudja mit csinál nélküle, a múltkor is ingerülten válaszolt, mikor harmadszor hívta őt random videochaten miközben ő épp futott, tuti el kellett tüntetni a nőt. Ha pedig be akarja vonni az életmódjába, akkor jön a "keress másik lányt, aki nem dagadt, mint én és körbefutja veled a Margitszigetet" című lemez.

2022. szept. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!