Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti belemennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha koràbban nem kellettél a pasinak csak mint baràt!Pár év mulva meg próbàlkozik!

2017. jún. 19. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudhatod mi volt vele akkor.

Mit veszíthetsz? Semmit...

2017. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

nem. Akkor nem kellette, akkor most se kelljek. Nem vagyok egy bolt, akiben akkor jár be, amikor kedve tartja.


ezt a vonatot már lekéste egy életre.

2017. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
En is pont igy vagyok most, akkor eltunt az ismerkedesi fazisban, most meg kapar. Nem erti, hogy ha akkor kellett nekem, akkor most miert nem. Egyszeruen kiegette bennem a vagyat es a szerelmet iranta. Ma mar baratnak sem kell nekem, levegonek nezem amikor kozeledik. Szoval nem, nem mennek bele ilyen kapcsolatba.
2017. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat rola hogy párkapcsolatban önző pl az előző kapcsolatàban saját maga hozott döntést ugy hogy megsem kérdezte az akkori nőjétől és nem kis dologrol van szó!
2017. jún. 19. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, hogy mi volt régen, és most pedig miért.
2017. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1-es pedig akkor volt rà alkalma megszerezni nem egyszer de mégsem tett akkor lépéseket én meg akkor nyitott voltam felé !Most meg nem nyitottam felé ő meg teljesen màsképpen viselkedett velem mint akkor !
2017. jún. 19. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Te se vagy már ugyanaz mint pár éve, ugyanaz mint tegnap. És az ember a hibáiból tanul. Én azt mondom, hogy meg kell próbálni. De az, hogy megpróbálod, nem azt jelenti, hogy 2 hónap múlva nem hagyhatod ott. Esélyt mindenki megérdemel akivel közös a szimpátia és el tudod képzelni hogy több is legyen köztetek. De ha 3 hét múlva kibukik valami, akkor szakítani kell lelkiismeret furdalás nélkül. Ennyi. 1-2 hónapot ki lehet bírni szex nélkül, ha valaki olyan fajta, hogy inkább várna. Ezt Férfiként mondom.
2017. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%

Szerintem egy próbát megér, ha te is akarod.

Persze jó volna tudni, hogy most mi változott, nem igazán jó ha egyszer nem kellek, egyszer meg kellek valakinek.

2017. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A viselkedése vàltozott nem voltam neki közömbös !Kedves volt velem meg segítőkész !Régebben meg szö volt arról hogy lehetne vmi de ő meg csak annyit mondott hogy maradjunk baràtok!Én volt hogy elis mentem hozzà de nem is reagâlt semmit sem !
2017. jún. 28. 08:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Szó volt*
2017. jún. 28. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!