Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan pasi, aki 6 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki 6 év után belemenne egy hónapi nyitott kapcsolatba?

Figyelt kérdés
18 évesen jöttem össze a párommal, ő volt minden téren az első. Tervezzük az esküvőt, és ne értsétek félre, nagyon szeretem, de úgy érzem, hogy valami kimaradt az életemből. Soha nem volt más párkapcsolatom, soha nem voltam ÚGY senki mással, viszonyítási alapom sincs. Boldognak kellene éreznem magam, hiszen megvan mindenem, de mégis, vágyom arra, hogy kitombolhassam magam, mielőtt "örök hűséget" fogadnék. Nem tudom, hogy később megbánnám-e. Szerintetek szakítana velem, ha arra kérném, hogy egy hónapra költözzünk külön, és élhessem kicsit a saját életemet, kipróbálhassam magam másban, mással is? Nyugodtam mondjatok rám bármit, de nem könnyű ez a helyzet. Honnan lehetnék biztos abban, hogy jó úton halad az életem?
2010. máj. 25. 11:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok.
2010. máj. 25. 11:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mi nem tudhatjuk, ehhez ismerni kellene a párod... csak te tudhatod, Ő hogy reagálna rá, de szerintem ha már 6 éve együtt vagytok, és ő boldog így, nem repesne az ötletnek.. bár ki tudja, lehet titokban ő is vágyik egy kis "szabadságra". Kérdezd meg tőle.
2010. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg amit írok, de ha ilyeneken jár az eszed, nem szereted eléggé a barátod. Ha szerelmes az ember nem gondolkozik olyanokon milyen lehet mással, ez az éld ki magad duma, meg hülyeség ha csak azért gondolsz erre, mert mindenhonnan ezt hallod, felejtsd el. Szexuális téren kielégítő a barátod, miért akarsz ennyire mást? Ennek oka van! Ha ő szeret téged ezzel nagyon megbántanád. Gondolkozz el és döntsd el mit akarsz, ha nem vagy biztos az érzelmeidben kérj szünetet, aztán utána vagy visszataláltok egymáshoz vagy nem. De gondolj abba bele, találnál-e még egyszer ilyen pasit, miért kell telhetetlennek lenni, az élet nem arról szól, hogy mindig mindent megkapunk!
2010. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Osztom a második kiró véleményét..Ha szerettünk valakit,az illető minden téren tökéletesen akkor eszembe sem jut,hogy milyen lehet másokkal...Egyébként nagyon valószínű,hogy a párodnak nem fog jól esni,hiszen arra kéred,hogy engedje meg 1 hónapig más férfiak ágyát is megismerd...Ez már megcsalás..Én soha nem kérnék ilyet a páromtól,mert boldog vagyok vele,meg ismerem,és tudom,hogy azt mondaná,hogy ha így érzek akkor menjek nyugodtan,de többet ne is jöjjek vissza..

Fordított helyzetben én is végleg szakítanék a párommal ha ilyet kérne..

2010. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg vonz az uj megismerese akkor mindenkepp mondd el neki, mert lehet hogy kesobb, hazassagban is elojon es meg valas lesz a kovetkezmenye.En azon a velemenyen vagyok hogy mielott hazassagra kerulne a sor,ki kell probalni massal is(nem tartos kapcsolat mellett ertem) mert elobb-utobb kibujik az emberbol a kisordog ha nem elte ki magat fiatal koraban az illeto,es ha hamar komoly parkapcsolatba kezdett.Velemenyem szerint mindenkepp kell legalabb egy viszonyitasi alap,ha nem akkor csak fantazialgatni fogsz egesz eleteden keresztul,es emiatt fog tonkremenni a hazassagod. (Voltam ilyen helyzetben 3evvel ezelott,megismertem a parom, 2ev utan jottem ra hogy kiprobalnam massal is,fel evig nem hagyott nyugodni a gondolat,olyan szinten hogy emiatt lett vege a kapcsolatnak)
2010. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Neked nem nyitott kapcsolat kell, hanem, hogy bepótold a kimaradt dolgokat. Az ilyen 18-éves első szerelmek előbb-utóbb úgyis gallyra mennek(kivétel biztos van, de én nem hiszek benne). Egyébként ha minden rendben lenne nem gondolkoznál ezen. Ha tőlem kérnéd ezt, akkor ez lenne az utolsó beszélgetésünk, 6 év ide vagy oda.


30/f

2010. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken jár az eszed, akkor az esküvő eszedbe se jusson. Ne nyitott kapcsolatról beszéljetek, hanem szakításról/szünetelésről. Bár kétlem, hogy 1-2 havi pasizás után a párod simán visszafogadna. Neked úgy tűnik nem ez a férfi kell, úgyhogy ne kínozd.
2010. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem legyél vele őszinte. Én a helyében biztosan ugyanúgy éreznék, mint te. Nem lehet tudni, mi sül ki belőle, de még ha össze is vesznétek, később őszintén újra összejöhettek, ahelyett, hogy 10-20 év múlva, öregen, álszenten elváltok.
2011. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

+ Vagy nem álszenten, de megkeseredve... persze ez sem szükségszerű, csak egy lehetőség.

Azt hiszem, eldöntheted, mit akarsz csinálni, de az őszinteség szerintem a jó kapcsolat alapja.

Mivel már jó sok idő eltelt, esetleg visszaírhatnád ide a tapasztalataidat, hogy mások is okuljanak.

2011. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, eltelt több, mint egy év, és utólag is köszönöm mindenkinek a válaszokat! Kicsit ki voltam bukva tavaly, szerintem ezért nem reagáltam a kommentekre, amúgy nem szoktam ilyen bunkó lenni. :)


A kapcsolatunk azóta... Hol jobb, hol rosszabb, de még együtt vagyunk. Próbáltam lehiggadni, mással elterelni a figyelmemet, a gondolataimat, szerencsére most fogok államvizsgázni, így nem is kattogott ilyesmiken az agyam az elmúlt időben.

A történethez az is hozzátartozott, hogy tavaly feltűnt egy "régi nagy szerelem" az életemben, ő is kicsit megingatott, gondolom az ő hatása volt, hogy ott akartam hagyni (legalább egy kis időre) a páromat, míg le nem tisztul bennem, hogy mit is akarok, mire is vágyom. A párommal azóta sokat beszélgettünk, kiderült, hogy ő is hasonlóan érez, az ő életében is feltűnt a volt barátnő, szóval mindketten hasonló helyzetben voltunk. De nem lépett félre egyikünk sem...

Az egyik hozzászólónak igaza volt abban, hogy az élet nem arról szól, hogy mindent megkapjunk. Teljesen jogos, és én sem "mindent" akartam, csak boldog lenni. Most úgy érzem, hogy az a biztonság, az a stabil kapcsolat, amit a párom tud nyújtani fontosabb, mint hogy "tombolhassak", így azt hiszem, együtt maradunk.

Ha még olvassa valaki, akkor a történet most kb. így áll. Köszi a válaszokat mégegyszer.

2011. máj. 23. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!