Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik az a magyar társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a magyar társkereső oldal, ahol csak az írhat nekem üzenetet, akit én is viszont jelöltem, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Egy újrakezdő 40+/N, aki még soha nem használt társkeresőt.

#társkereső #társkeresők használata
2022. szept. 21. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

10 Erről beszéltem én is. Addig okés hogy kizárólag a nők kezében van a döntés, de sajnos annyira felhígult ma már minden, hogy extrém debilek, idióták, senkiháziak vannak mindenhol. Ezek között értelmes embert találni tényleg szerencse.


Viszont kontraproduktív is a rendszer, mert sok értelmes férfi rájön arra, hogy felesleges értelmes és hosszú, személyre szabott leveleket írni, választ 99% hogy nem kap rá. Szóval hogy miért alakult így, mindkét fél tehet róla.

2022. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És melyik az a platform ahol szeretőt lehet találni és normális nők vannak?
2022. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6: Én inkább azt, mint a Tindert. De sokat számít, hogy te milyen vagy. Én csak egy egyszerű földi halandó, nekem nem volt keresnivalóm a tinderes tökélyek között. Az igaz, hogy a Badoon jelen van a kritikán aluli réteg is, de cserébe az átlag is. Tinderen csak a szuper(vu)menek kimaxolt külsővel, komoly végzettséggel és munkával, menő hobbival stb. Én ott azt éreztem, hogy úristen, ezeknek az embereknek a lábujjkörmükig sem érek fel. Ha te viszont hasonló kategória vagy, mint amit nagyjából leírtam, akkor neked az lesz a jobb.
2022. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: az FB is ilyen, a chatben kép/link nem megy át.
2022. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
12. Olyan nics. Gyakorlatilag van, de gondolj bele, hogy az a nő aki szeretőt akar, az marhára nem fogja beérni egy átlagos hapsival. Én is megpróbáltam, némelyikkel beszélgettem is. Ők mondták hogy átlagos férfi az van otthon is, most ők olyan pasit akarnak, akiről álmodoztak. Ha találnak ilyet és a férfi rábólint akkor mehet a dugás ezerrel, ha nem akkor meg maradnak a régi kerékvágásba. Azt sose hidd, hogy egy nő a puszta szexért leáll akárkivel is.
2022. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!