Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki nagyon tetszik társkeresőn, az 24 óránként válaszol egy egyszavas választ?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, társkeresőzök.

Sok sráccal beszélgettem már, de ha volt is egy, akiért úgy tényleg megdobbant a szívem, hogy érdekes, helyes, intelligens, jó humorú, ráadásul ő kezdeményezett nálam akkor: a bajom az, hogy nincsenek sorozatos üzenetváltások, nem is merek sokat írni mert meg sem nyitja( azóta messengeren). Miért van ez? Valamit elrontok? Hisztizni meg teljesen felesleges lenne a részemről, hogy hát “ kár hogy nem tudunk beszélgetni”, vagy ehhez hasonló sértődött mondatok. Úgy szeretnék mások fejébe látni, hogy ilyenkor mi van.



2022. szept. 24. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

Tinderen fizetett alemberek vannak: azert fizetik,h levelezzen veled meg kuldjon kepet meg hivjon talira akar,amit aztan lemond. Vagy a taliig se jutsz el.


A tinder egy csalas.

2022. szept. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt tapasztalod, akkor az a hírem, hogy rosszul választasz.
2022. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

Én nőként pl azért nem válaszolok 1-1 napig, mert púp a hátamon a társkeresés, utálok ugyanazokra a kérdésekre válaszolni, ugyanazokon a körökön végigmenni.

Viszont társat meg szeretnék. Valószínűleg az a baj, hogy vannak korábbi tapasztalataim, amikor sokkal de sokkal 'izgalmasabb' volt az egész, nem ugyanazt az 5 kérdést kérdezték tőlem, hanem egyediek voltak az emberek. Ez kb 5 éve volt.

Manapság meg nem jutnak tovább a mit csinálsz ma meg mit csinálsz hétvégéntől, szinte meg sem akarnak ismerni, csak a felszínes pötyögés megy.

Szerintem a srác is így van vele,mint én, hogy rohadtul nincs kedve ugyanazokra a kérdésekre válaszolni. Próbálj meg egyedi lenni, a személye érdekeljen és ne a napi teendői. Ha így is csak 1-1 nap múlva válaszol,akkor valóban nem érdekled.

2022. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9%
Sajnálom kérdező hogy csak ritkán válaszol vagy sok a munkája és munka után a családja az első és utána csak az internet vagy csak unatkozik esetleg másokkal is csevel. Én nekem is akik tetszenének lányok azok tojnak a fejemre, írok nekik semmi válasz ha van akkor 1 szavas utána meg nem válaszolnak többet. Ilyen az online társkeresés nem célravezető. Oldal üzemeltetői jól járnak mi meg duplán rosszul. Se pasink vagy nőnk de még pénzünk sem! Annyit még írok hogy ha kiosztom a nőket hogy mi van nem megy a kommunikáció vagy miért nem írtok esetleg a csillagos egekben lévő igények miatt nem? Akkor utána érdekes tudnak írni hogy d.göljek meg a k.rva anyámba de addig nem ment a kommunikáció. Érdekes hely az online társkereső vagy ahogyan én hívom foskereső.
2022. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!