Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők!Hogyan engednétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Hogyan engednétek el a párotokat ha a közelgő háborús helyzet miatt az EU keleti részén elrendelnék a sorozást 50 év alatt és aki megszökik az katonai bíróság elé állítanák,akkor mit csinálnátok ha ez a forgatókönyv valósulna meg?

Figyelt kérdés

Ha ez bekövetkezne, ki mit csinálna ilyen helyzetben nőként?

Most inkább nők válaszaira vagyok kiváncsi, hogy állnának egy ilyen jövőbeli helyzethez?


2022. szept. 29. 14:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
96%

"cserben hagynátok az országot"


Ember , te tanultál (magyar) történelmet?


Fel tudnál sorolni az elmúlt háborúkban legalàbb 10 kiskatona nevèt?


Tudod , hogy milyen haditechnikai eszközök léteznek már?


Öngyilkossàggal egyenlő felesleges verrontàs, és a ""hősökre"" másnap senki nem fog már emlékezni!

2022. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%

"Szóval elmenekülnétek a felelősség alól, és cserben hagynátok az országot?"

Nem, az országot nem hagynánk cserbe.

De a mostani háborúhoz Magyarországnak semmi köze nincs. Ugyanezzel az erővel mehetnénk Afganisztánba is harcolni...

Az más, ha megtámadnak minket.

2022. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
10%

Én németekkel beszéltem és felnéznek a magyarokra es a politikankra is.


Szégyen, hogy pont a magyar nép hordja le saját magát itt és a magyarságát is meg Magyarországot is.

2022. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
99%

Az EU sorra marasztoljabel Magyarországot, hivatalosan már demokrácia sincs. A külföldiek véleménye:


[link]


Legközelebb jobbat hazudj.

2022. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
88%
Andersen, te vagy az?
2022. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
En nem a netrol szedtem egy cikkbol
2022. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
5%

Egy nemzet sem fikázza a saját nemzetét csak a magyar.

Oroszokkal is beszéltem németben.

Nem az államunkkal van baj hanem a sok muveletlennel, aki lejáratja az országunkat. A saját országát.

2022. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval elmenekülnétek a felelősség alól, és cserben hagynátok az országot?"


Pontosan. Ahogy írtad. Harcoljon az, aki kirobbantotta és odáig vitte az országot.

2022. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Hans Pötterman ***** válasza:
89%

" "Szóval elmenekülnétek a felelősség alól, és cserben hagynátok az országot?"


Honfitársam! Én teljesen egyetértenék ezzel a kérdéssel! Csakhogy! Ez rohadtul nem a mi háborúnk! Ez a kelet meg a nyugat meccse! Mi lényegében egyikhez sem tartozunk! Szépek és jól csengenek a hangzatos hazafi megnyilvánulások,de mindenkinek egy élete van! Persze joga van mindenkinek arra áldozni amire szeretné,de ez amit számonkérsz ebben a helyzetben nemes egyszerűséggel hülyeség! Sajnos!

2022. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer valaki hozzám vágta hogy külföld soha nem lesz az otthonom ha kimennénk menekültként. Bár a "hazám" nem lesz, az életem megmarad, ami fontosabb. Nem leszek öngyilkos jelölt az idióták hatalmi játékában.
2022. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!