Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja a pasik jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a pasik jó része, hogy egy kapcsolatban csak annyi a dolga, hogy hozza haza a pénzt?

Figyelt kérdés

A nő meg lássa el a háztartás teendőit és nevelje a gyereket. A pasik szerint így le vannak osztva a lapok és a kapcsolat ekkor ideális.


Ez olyan gépies így, nem? Olyan megállapodás-szaga van, hiányzik belőle az emberi része, a szeretet, a törődés, az odafigyelés, stb. Szerintem aki így áll hozzá, az nem túl hosszú idő után egy kihűlt kapcsolatban találhatja magát egy szeretethiányos barátnővel/élettárssal/feleséggel, aki ha elég talpraesett, akkor a szakítást/válást is meglépi idővel. Persze tudjuk, a férfiaknak egy ellaposodott, rideg kapcsolat is kiváló, de ez a hozzáállás egy szomotú forgatókönyvet vetít előre, úgy gondolom.


Mit gondoltok erről? A férfiak miért állnak ilyen szenvtelenül egy kapcsolathoz? "Most mi a bajod, hozom haza a pénzt, nem? Mit kiabálsz?" - ripakodik rá a férj az asszonyra egy veszekedés alkalmával, aki meg csak legyint a nulla érzelmi intelligenciával megáldott(megvert) urára, a szeretethiány meg persze mardossa belül.


Ti is úgy látjátok, hogy a családmodell ilyesfajta megközelítése ma már nem állja meg a helyét és hogy idővel kiüresedéshez vezet?



2017. jún. 18. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem tapasztalom, hogy a férfiak így gondolkodnának. Biztos vannak ilyenek is persze, de valószínűleg nem értelmiségi körökben.
2017. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts.

Igen erős túlzás, hogy a "jó része".

2017. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te milyen emberek között / házasságban élsz, de én nem igazán találkoztam még ezzel a jelenséggel, hála Istennek!
2017. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

Mert semmi mást nem tudnak nyújtani.

Némelyik még anyagi biztonságot se.


Pasik elvárása nőkkel kapcsolatban:

- legyen csinos

- legyen szép

- szexi, de nem kvás

- tudjon főzni és takarítson

- legyen saját munkája

- ne legyen okosabb, mint ő


Mit nyújtanak cserébe

- semmit

- az égvilágon semmit

2017. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Kössssz, az összes férfi nevében. Rohadtul nem volt jellemző ez rám sosem, miről beszélsz? Jól kell választani, nem egy gyökkettőt, aki ürítőzsáknak használ téged. :)
2017. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Na, ezért nem kell feleség. Elég a szexkapcsolat és egyik félnek sincs ilyen problémája. Ismerek jó pár nőt, a felsoroltakért elváltak. Minden második hétvégén apukánál a gyerek és az a hétvége a nőnek, lepedőakrobatikával telik.

Így, nincsenek ilyen párkapcsolati gondjaik.

2017. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szergej55 ***** válasza:
Unalmas... Lapozzunk.
2017. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Egy baráti házaspár házasságát és válását volt szerencsém végigasszisztálni, ahol a férj így gondolta.

Amikor megszületett a gyerekük, akit a férj jobban akart, mint az asszony, akkor a férfi kivonta magát úgy az otthoni teendőkből, mint a közös élményekből. Az ő dolga, hogy pénzt keressen, az összes többi pedig a feleségé. Ha a gyerek éjjel nyűgös volt, akkor ő kiment a konyhába aludni, mert neki nyugalomra van szüksége, hogy másnap tudjon pénzt keresni. A gyerek körüli teendők, a háztartás ellátása mind a nő feladatai voltak, hiszen neki az a munkája, azért kapja a jövedelmét. Együtt nem jártak el sehová, mert ugye az anyának a gyerekkel kell otthon lennie, de a férfi eljárt egyedül a haverokkal, munkatársakkal. Neki ugye kell a kikapcsolódás, hogy tudjon pénzt keresni. Amúgy egy napi 8 órás munkát képzeljünk el, ne látástól mikulásig tartó robotot.

A következmények: a feleség belemerült a gyerek-háztartás mókuskerekébe, ellomposodott, meghízott, a frusztráció miatt kedvetlenné, megkeseredetté vált. Itt jött el az a pillanat, amikor a férfi úgy gondolta, hogy ha már ő keresi a pénzt, akkor neki valami több, jobb jár, mint a kövér, lompos, rosszkedvű feleség (meg a gyereksírás és a pelenkaszag). Két éves volt a gyerek, amikor szeretője lett, három, amikor elváltak.


Eltelt pár évtized, a nő kivirult, boldogan éli a maga életét, a férfit a második felesége is elhagyta, most egyedül él, keresheti a pénzt magának.

2017. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy nem tudom hogy ki hogy van vele,de szerintem az teljesen jogos elvárás hogy egy nő legyen okos és ne pedig sötét mint az éjszaka :D Volt buta barátnőm és amikor már átment paranoid h..lyébe már volt úgy hogy azt hittem szájon vágom olyan szavakkal dobálózott,de hogy hogy pl fullos legyen sose vártam el.
2017. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes...én csak olyanokkal találkoztam eddig akik: neveljem a gyereket , vezessem a háztartást és hozzak pénzt is...a többi elvárást meg fel sem sorolom, nincs kedvem annyit írni... 33/N
2017. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!