Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a nőknél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a nőknél ha luxusautós kisportolt testalkatú pasival ismerkednek egyből van az első randin szex, ha csak tipikus melós normális pasi, akkor meg kell 10 randi míg talán lesz szex?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 22:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
A te kérdésed is úgy néz ki, mintha csóró melósként ácsingóznál a cicababákra,meg szexelnél is velük csak esel bele abba a kategíába, hogy le is álljon veled egy ilyen csaj!
2022. szept. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy a luxushímrib...autósok is kiteszik amijük van az első percben, úgy ezek a ku...hölgyemények sem rejtegetik sokáig portékájukat és csakhamar áruba bocsátják. Amíg egy egyszerűmelós előássa a belső értékeit amiért érdemes lenne őt megtartani, addig eltelik 10 randi (hisz' az első nemolyanvolt, a második mégkorailenne, a harmadik "még mindig nem tudom, hogy a bélát szeretem vagy a sanyit")
2022. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

Definiáljuk a luxus autot!

Nekem nőkent, sokkal szimpatikusabb egy egzisztenciával rendelkező, sikeres, értékes pasi, mint egy gyárimelós! Micsoda döbbenet.

Utóbbival egyaltalán nem kezdenék!

2022. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
13. Te ferfi vagy..
2022. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Egyetlen dolog nem világos: Miért lényeges hogy első randin legyen szex?
2022. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
5%
15. Erre is van magyarázat: bizonyos férfiak szerint "fel szokás próbálni" a nőket - az üzletből sem viszel el úgy cipőt, hogy nem tudod, jó-e rád. Más kérdés, hogy véleményem szerint egy normális férfi nem így áll hozzá, de a fenti luxusautós történet és eközött a kultúra között lehet némi átfedés.
2022. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14

Nem vagyok! Legalábbis, nőnek születtem, es aként is definiálom magamat! (Magyarul cisznemü)

2022. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, kilométerekről süt rólad, hogy mennyire egyszerűen látod a világot, miközben valójában csak irigy vagy azokra a szintén egyszerű emberekre, akiket itt most felvázoltál: műmellű aranyásó cicababák a gyúrós BMW-sekkel. Te felosztottad ezekre, és az egyszerű "normális" melósokra a világot, és bármikor tartoznál a másik táborba, de egyértelműen magadat a melós táborba sorolod.


Ahogy az előttem szóló #13 írta, nem maga az autó vonzó, hanem az ha valaki sikeres, önálló egzisztenciával, nem egy BMW-s gyúrós drogcsempész, hanem a saját intelligenciájának köszönhetően van egzisztenciája, attól sikeresebb mint az átlag. Nem gyúrós, hanem sportos, igényes és ad önmagára, próbálja kihozni magából a maximumot, fejlődik, vannak céljai és érdeklődési köre nem korlátozódik a playboy magazinokra, a sörre meg a focira. Én is igyekszem magamból kihozni mindent, és hasonló lenni és ehhez hasonló párt vonzani.


Eleve tisztázzuk, hogy első randin nincs szex soha, kivéve ha mindketten előre megbeszéltük, hogy ezt keressük. Másodikra már lehetséges, de én ötödik alkalomnál biztosan nem várok tovább, nem hogy a 10. randiig, mert nem egy tinilány vagyok aki féltve őrzi a szüzességét, és nem is egy tutyimutyi pasira vágyom, aki belátható időn belül nem tud elcsábítani és ágyba vinni. Nyilván csak olyannal randizom, akivel el tudom képzelni, hogy valaha lefeküdjek vagy kapcsolatba lépjek, de van az a szint, amikor annyira klappol minden külsőleg-belsőleg, hogy mi nők hamar el tudjuk veszíteni a fejünket, ha ezt még ki is hozza belőlünk a randipartnerünk és tudja, hogyan csinálja jól.


Ha ez így van és ekkora a vonzalom, akkor a második randi legvégén már erősen kezdek gondolkodni, hogy vajon milyen lehet nem csak a szép autójába, hanem a - remélhetőleg - szép nagy kormányrúdjába is beleülni. Ha az egész túl szép, hogy igaz legyen, mert annyira tökéletesnek tűnik, akkor a legjobb minnél előbb azt is összepróbálni, hogy a hálószobában is ennyire összeillünk-e, így aztán előfordulhat, hogy a randi végén valóban bele is ülök.

2022. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!