Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj elkezd nekem irogatni, az mit jelent, akar tőlem valamit? Amugy egy helyen dolgozunk, egyszer csak elkezdett irogatni nekem telefonon.

Figyelt kérdés
Jó mondjuk nagyrészt a munkával kapcsolatban irt, de másokról is, nem tudom érdemes lenne e most már kezdeni valami komolyabbat, attól félek beégek, , aztán ugyanugy egy helyen fogunk dolgozni.

#csaj #munkahely #írás #akar #érdemes próbálkozni
2022. okt. 1. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Miért aggodsz ezen? Nincs átlag 17 cm a fütyid?
2022. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Xd
2022. okt. 1. 20:18
 3/8 A kérdező kommentje:
jó nem kell válaszolni leszarom...
2022. okt. 2. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2022. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja van klub is oké...
2022. okt. 2. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez egy nehéz szitu, mert ha visszautasít, akkor irtó kellemetlenek lesznek a hétköznapok. Én ilyen szituban nem léptem, de a búcsúbulin meghúztam :D
2022. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os magyarul léphettél volna amint kiderült :D
2022. okt. 2. 23:22
 8/8 A kérdező kommentje:
na mi van már?
2022. okt. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!