Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Doughbellygirl ssbbw magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doughbellygirl ssbbw magyar hasonmása?

Figyelt kérdés

Az álmaim nője a francia hölgy:hatalmas idomok,óriási poci,szép arc,szőke haj.Mindent megadnék azért,hogy hasonló magyar hölgyet találjak.

Van itt ilyen hölgy? Valakinek ismerősi körében? Minden korrekt választ örömmel fogadnék!

/Sajnos a fotóját nem tudtam felrakni./



2022. okt. 2. 14:51
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nekem azért kellene,mert gyönyörű nő.Szép pofi,extrém kövér,hájas test.De jó lenne itthon találni ilyet!!
2023. okt. 5. 09:41
 22/32 anonim ***** válasza:
70%

21.


Romák közt sok ilyen alkatú asszonyság van, ha nem zavar, hogy egy foga van, és azzal nyitja a sört.

2023. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
De zavar.Szép arcú,fehér bőrű,extrém kövér nő az álmom.
2023. okt. 6. 11:55
 24/32 anonim ***** válasza:
55%
Miért írod egybe a tagmondatokat?
2023. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
32%
Van ilyen nő nyilván, az is világos, hogy te erre gerjedsz. A legtöbbünk azonban nem prosti, én spec kövér sem vagyok, de akit egyáltalán nem érdekel a személyiségem, csak kizárólag valamilyen tulajdonságom /életkor, sebhely bármi/ miatti fétis kielégítésére akarnál használni, úgy küldenélek el a p@csába, hogy csak na, meg egy extrém kövér nő is nyilván ezt teszi, senki sem díjazza, ha csak egy szextárgynak kellene. Téged nem érdekel a személyisége, hogy milyen típusú humort kedvel, mik a gyereknevelési elvei, hogy szeretne lefogyni, csónakázni, beülni az operába, egészségesnek lenni, nem segítenél neki lefogyni, hanem csak az érdekel, hogy verhesd a farkad a hájra, és ha lefogyna, elhagynád. Undorító, beteg, perverz vénember vagy, aki tárgyként kezeli a nőket.
2023. okt. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Ostobaságokat írtál.Minden ember elsőre a külső alapján választ.Olyat még nem hallottam,hogy nem tetszik abszolút,de milyen humoros,akkor tetszeni fog.Vagy,hogy csúnya nekem,de egyformák a nevelési elveim,akkor tetszeni fog.Nyilván fontos a személyisége is,de először a külső alapján ismerkedünk.

Azt én is tudom,hogy furcsa ízlésem van,de hiába kritizálnak,mit tegyek,ha ez vonz.Egyszerűen az extrém kövér nők tetszenek csak.Egyébként egy nő sem miattam lett kövér,hanem már úgy ismertem meg,s jó volt nekik,hogy szépnek,vonzónak láttam őket.

Ismeretlenül sértegetni amúgy nem etikus.

2023. okt. 11. 12:04
 27/32 anonim ***** válasza:
55%
Még mindig nem teszel szóközt a vesszők és a pontok után.
2023. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
55%

27.


Pedig ezen az oldalon ennek az ellenkezője a gyakoribb, hogy akkor is tesznek elé szóközt, ha nem kellene "azt mondtam , hogy macska !" stílusban.

2023. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "nyelvészek" észrevételeit......
2023. okt. 11. 14:52
 30/32 anonim ***** válasza:
70%

29.


Ez nem nyelvészet, hanem alapműveltség, amivel már jó esetben egy másodikos gyerek is rendelkezik.

2023. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!