Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nőre vàgynak a fèrfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőre vàgynak a fèrfiak, milyen az ideàlis nő küldőre ès belsőre?

Figyelt kérdés
Írd oda hàny éves vagy.

2022. okt. 2. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
kussol és csinálja, amit mondok.
2022. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

22 vagyok.


Nekem külsőre nincs igazán sok igényem, csak hogy ne legyen elhízva (azért kis plusz nem számít, csak ne rondítsa az arcát). Személyiségre nekem egy olyan lány/nő kell, aki egyrészt kommunikatív, érdeklődő, együttérző és képes engem szívből szeretni. Ezek szerintem nem nagy elvárások, pláne hogy nálam is alap, hogy ezeket megadnám. Még az intelligencia is fontos, nem kell atomfizikusnak lennie, de azért ha más nem tudjon sok témához szólni valamit, legyen művelt. A többi hab a tortán, meg úgyis lehet csiszolódni.

2022. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én 40 éves vagyok.

Külsőre: vékony vagy átlagos testalkat, színes (tehát kék/zökld/szürkés szemszín valamelyike), szép lábfej.

Belső: domináns vagy extrovertált személyiség, de tud érzékeny is lenni, érdekli a világ eseményei.

2022. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

A minimum:

Külsőre nálam alacsonyabb, nálam könnyebb, nálam fiatalabb

Belsőre hűséges, megbízható, őszinte


Az ideál:

Külsőre vékony, homokóra alak, hosszú haj, szép mosoly

Belsőre kedves, kicsit introvertált, tudjon főzni, szeressen utazni, lehessen vele viccelődni, de komoly dolgokról is beszélni

2022. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Aki elég értelmes ahhoz, hogy egy ilyen kérdésre mint ez is, rákeresnek, mert napi szintű a kérdés.
2022. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös! A kérdés csak kìváncsiság, unaloműzés, semmi több. Ebből ne vonj le túl nagy következtetést.


Az elgépelèst is észrevettem a kérdésemben, de remélem azèrt ettől nem tűnök még kevésbè értelmesnek.

2022. okt. 2. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy elvárásom van: legyek neki elég én is. Onnantól mindegy.
2022. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Külsőre: ne legyen kövér és legyen valami ami tetszik benne. Szép (legalább is nekem tetsző) arc elég fontos számomra. Egy kis túlsúly még oké, sok nőnek kifejezetten jól áll, de azért egy bizonyos szint fölött már annyira nem.

Belső: inkább legyen csendes, nyugodtabb, introvertáltabb típus, mint nagydumás, bulizós, de lehessen vele beszélgetni normálisan, legyen véleménye a dolgokról.

2022. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!