Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség randi előtt megkérdezni a nőt a szexuális szokásairól?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha valaki ismerkedik társkeresőn , és valakit nem szeretne ismerni, de már az első randi előtt megkérdezi, hogy

:"Párkapcsolatban milyen gyakran szoktál szexelni"

Mit gondoltok az ilyenről?



2022. okt. 7. 20:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Szóba sem állnék vele többet. :)
2022. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Á,nem!
2022. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Repülnél mint macska.... :)
2022. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ebből az jönne le, hogy valószínűleg a szex maga sokkal fontosabb, mint én, így ignorálnám az illetőt, nem beszélnék többet vele.
2022. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
én srác vagyok, de ha ezt megkérdezném, arra számítanék hogy 2 perc múlva már le vagyok tiltva
2022. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%
Kinél mi. Mi randi előtt szexről is beszélgettünk már. Nem rontott a kapcsolatunkon.
2022. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Velem akart ismerkedni egy srác,

Aki kérdezte, hogy lehet e velem szexről beszélgetni,

Válaszoltam neki, hogy ha már párkapcsolatban vagyok, a párommal szívesen beszélgetek ilyenről,

De mással nem igen, max legjobb barát stb

Erre feltette ezt a kérdést,

Megírtam neki hogy nem szeretném folytatni az ismerkedést, és ki van akadva, nem érti, hogy én ezt tolakodó, illetlen kérdésnek tartom.

2022. okt. 7. 20:54
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagytok olyan kapcsolatban akkor illetlenség és pofátlan kérdés. Nyilván van aki szeret vagy könnyebben beszélget szexuális dolgokról, de azért én ezt nem erőltetném főleg nem a legelején.
2022. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Igen az, sőt még az első randin is, de a másodikon is :)
2022. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha te vagy a lány, akkor jól döntöttél. Ha ilyennel próbálkozik a pasi, akkor nem akar tőled semmi komolyat, csak azt.
2022. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!