Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű, betanított gyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű, betanított gyári munkásként van értelme kontaktba lépni az emberiséggel, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Vagy inkább maradjak a biztonságos négy fal között, ahogy az elmúlt 33 évben is? Ebben a gonosz, szurokfekete, jóléti társadalomban szerintem kinevetne és megálázna mindenki.

2022. okt. 8. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá a dolgokhoz akkor nincs.
2022. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerezhetsz férfi haverokat, de a nőknél nincs esélyed.
2022. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes.


Üdv


Az emberiség

2022. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha örökre betanított munkás akarsz maradni, akkor nincs.
2022. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

A betanított munkások nem emberek, azok férgek, még egy csöves is többet ér náluk.

Csak érzékeltetni akartam hogy sok ember hogyan tekint a társadalom ezen részére, ami szerintem rohadt igazságtalan, mert ők is ugyanolyan emberek mint bárki más, csak ugye a mai világban a pénz alapján lehet valakit embernek nevezni.

Szerintem ne foglalkozz velük, aki az alapján ítél meg hogy mit dolgozol, az nem érdemli meg hogy figyelmet fordíts rá.

2022. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
#5: te figyelj csak, egy másik, ugyanezen kérdező által indított kérdés alatt megérdeklődtem, hogy miért nem tanul szakmát. Csak maszatolt, nem volt képes őszintén válaszolni, szóval a lényeg: egyszerűen lusta, mint a disznó. Neki elég ez az élethelyzet, nem akar változtatni rajta, mert nem akarja megerőltetni magát. Innentől kezdve szerintem igenis megérdemli, amit kap.
2022. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

6#:Azért mert neki mondjuk nincs kedve folyton fejleszteni magát, tanulni, lépkedni a ranglétrán, már le kell nézni és megvetni őt?

Tudtommal azt kezd az életével amit akar,szerintem nem érdemli semmiképp hogy elítéljék emiatt.

Akkor engem is le kell nézni, mert én szinte semmit nem tettem azért amim van, mégis az ölembe hullott és van rá esély hogy ettől is több lesz idővel .

Senkinek nincs joga a másikat lenézni, megbélyegezni, bántani függetlenül a társadalomban betöltött státuszától, vagy épp az egzisztenciájától.

2022. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 hmm.... ezek alapján a gyilkosokat se nézzük le a tetteik miatt.
2022. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyári munkásoknak is van párjuk, de tudjuk, mert írtad, te a diplomás, csinos lányokról ábrándozol. Na ők nem a te szinted.
2022. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
8#:Igazad van, a gyilkos és a betanított munkás egy kategória :D
2022. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!