Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit vártok el egy társkeresőn, mivel írjanak rátok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Kezdésnek jöhet a fizetése.
2022. okt. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Súgom halkan, hogy szinte egyetlen lány sem olvas bemutatkozást. Csak a képeket nézegetik mint valami autista kisegítő óvodában.
2022. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

2

Te is elég autista lehetsz, ha nem vágod, hogy a kérdező nem a bemutatkozó szövegről beszélt, hanem a match utáni első lépésről. :DD

2022. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Olyanok elvárásaira vagy kíváncsi, akik maguktól képtelenek bármilyen témát feldobni.
2022. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Munka mit dolgoztok, hol laktok.
2022. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 5ös!


Írjak? XD


Amúgy, szerintem ezek olyan alap infók, amik nem azért kellenek, hogy milyen a másik, hanem egyáltalán legyen miből elindulni tovább.

Pl:

-Mérnök vagyok

-Tényleg és pontosan mit is csinálsz mérnökként? Amúgy én meg óvónő/bolti eladó/stb.


32F

2022. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
1-2 mondat, kérdés, semmi erőltetett humorharoldkodás / fura fogalmazás / kétértelmű poénok, és amin látszik, hogy személyre szabott, és elolvasta a profilomat, kiemelt belőle valamit, azzal kapcsolatban kérdez. Ja, és ami a halálom, és amire 100%, hogy nem válaszolok, ha benyög annyit, hogy "szia", aztán engem "dolgoztat", hogy kerekítsek ebből ki egy normális beszélgetést. ha ő akart rám írni első körben.
2022. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy helló vagy szia is megteszi.

Miért dolgoztatna. Senki nem mondta, hogy te találj ki bármi érdekest. Csak vissza kell köszönni és a többi vagy jön vagy nem.

De azért vicces, hogy te magad nem vagy hajlandó értelmesen kezdeni, pedig nyitottak feléd, de elvárod, hogy ő alakítson...

Én nem értem, mire ilyen egoisták ma a nők vagy akár a férfiak...

N

2022. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: nem egészen talált... én is szoktam ráírni férfiakra nőként, és megtisztelem a másikat annyira, hogyha én döntöttem úgy, hogy ráírok, akor nem beböfögök egy sziát, hanem személyre szabott üzenetet küldök.
2022. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írok neki verset, az jó?
2022. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!