Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baja a feministáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feministáknak azzal, ha a bántalmazott nők átlagos/csendes/unalmas/csóró pasikkal jönnének össze?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre az itteni válaszokon, hogy mindenki magából indul ki. A jómódú, saját erőből sokat kereső nő jogosan mondja, hogy nem adja egy bizonyos szint alá, mert gáz, ha a pasival nem tud közösen menni nyaralni Bora Borára meg nem hozza azt az életszínvonalat, amit ő megszokott.


A szépségkirálynő is jogosan mondja, hogy neki fontos, hogy a srác 185 magas, kreol bőrű, izmos és tökéletes arcberendezésű legyen.


A magas intellektusú lány is úgyszintén, hogy hasonló kategóriájú férfival jön össze, akivel megértik egymást.


Sőt, még a sugar baby is, hogy ha van rá igény, akkor ő pénzért, jólétért eladja a testét.


A baj azzal van, amikor nők arról panaszkodnak, hogy sínylődnek egy kapcsolatban és nem a first world problem-es sínylődést értem, hogy "Brühühű, a Béla mindig bent van az irodájában meg konferenciáról konferenciára repked én meg itt uncsizom a jakuzziban, délután 4-kor a házvezetőnő is hazamegy és még vele se tudok csacsogni a körmösöm is szabin van." vagy a "2 hete nem szexeltem a Bélával mert igazából én már nem is kívánom, de ahelyett, hogy megbeszélném vele, urambocsá, ahelyett, hogy elmondanám neki, hogy azt az izmos srácot, aki csinálta a fürdőszobát a nyaralóban megkívántam, de csak plátói érzés volt, valahogy ettől eltekintve mintha frigid lennék. Na nem baj, majd azért kipróbálom, hogy mással működik-e"


Hanem amikor ténylegesen egy bunkó, görény, verbálisan, esetleg fizikailag bántalmazó, önbizalmat leépítő féreg férfival vannak együtt.


Sokszor úgy, hogy fiatalok és nincs még gyerek sem, tehát relatíve könnyedén kiléphetnének belőle.


És sokszor semmi extra emberekkel vannak, akik se nem Brad Pittek, se nem Mészáros Lőrincek, de valami plusz, valami kiemelkedő van bennük, ami által ezek a lányok beleszeretnek az ilyen emberekbe.


És sokszor mindig ugyanazon minta alapján mindig ilyen férgeket választanak. Hiába iktatnád ki a férfit, a nő a gyászidőszak után egy újabb ugyanolyan kreténnel jönne össze.


Miért nem lehetne olyan, ahol szociális munkások utánkövetnék az új kapcsolatokat, hogy biztosan jól bánik-e a férfi a korábban bántalmazó kapcsolatban élt nővel és a nő is elégedett-e? Egyfajta párterápiaként is funkcionálhatna, mindkét fél kaphatna tippeket, hogyan lehetne boldogabb a kapcsolatban.


És a gonoszkodóknak írom, szabadonválasztott, opcionális dolog lenne. Fel lenne ajánlva a segélyszervezetekhez forduló lányoknak, hogy választhatnak a társkeresésre nyitott átlagos férfiak közül, akikről részletes aktájuk lenne ezeknek a szervezeteknek az alapján, hogy az adott lány mit nem tart fontosnak, mi az, amiből képes engedni.


Pl. ha a külsőből nem tud engedni, akkor jóképű, de csóró, mamahoteles, stb. srácok közül választhatna.


Ha az anyagi szintből, akkor saját lakással, kocsival rendelkező csúnyácskább vagy valamivel idősebb férfiak közül.


És így tovább.


A választás nem lenne kötelező, dönthetne úgy is a nő, hogy egyik se tetszik neki. És teljesen diszkrét is lenne, mert először a nő kapna információt a jelöltek közül és csak akkor kerülne sor személyes találkozásra, ha mindkettőjük preferenciái egyeznének és a szociális munkások, pszichológusok is úgy határoznának, hogy ketten együtt jó párost alkotnának.


Ezzel egyszerre lehetne segíteni a bajba jutott nőkön és kedves, elfogadó társhoz juttatni az átlagos, szerencsétlenebb férfiakat, akiknek emiatt nem jön össze az ismerkedés, pedig amúgy emberileg rendes emberek, csak az ma már egy átlagos nőknél kevés.



2022. okt. 11. 16:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
80%

#29:


"Ezen kívül maximálisan toleráns vagyok, mondhatni túlzottan férfiatlanul is."


Nekem a legkevésbé sem tűnsz annak.

2022. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
85%

#29:


"Kinyilatkoztatni csak tényeket szoktam"


Én itt a fórumon még nem tapasztaltam ezt tőled. Eddig még csak egy teljesen eltorzult, élettelen, önmagába záródó világnézetet hirdettél, amolyan igazi Aspergereshez méltót.

2022. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
#30: Csak a személyes tapasztalataimat állítom. Nem értem, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen a párkapcsolat vagy akár csak alkalmi szex vagy szexkapcsolat kialakításában.
2022. okt. 12. 23:13
 34/41 anonim ***** válasza:
88%
#33: mert összességében mérhetetlenül taszító vagy. Ezt anélkül ki merem jelenteni, hogy valaha láttalak volna. Valószínű, hogy élőben kilométerekre ordít rólad ez a defektes, kretén attitűd és gondolkodás. Mégis, kinek kéne olyasvalaki, akitől semmi pozitív hatás nem várható, csak problémák tömkelege? Aki garantáltan csak púp lenne a hátán? Aki egy pökhendi, de valójában az emberekhez semmit sem értő "ki ha én nem" pojáca?
2022. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Tehát csak fújod a magadét, eldöntötted magadban, hogy taszító vagyok, sőt, ez egyenesen kiül a külsőmre is.


Igazából teljesen érthető reakció a részedről, mert mindennél jobban rettegsz attól, hogy a világképed összeomlik és el kell ismerned azt, hogy tévedsz.


Amíg valamit nem tesztelünk le, addig mindig ott a lehetőség, hogy nekünk van igazunk. Mindig azok félnek a teszteléstől, akik kevésbé biztosak magukban.


Ez az egész nem is rólam szól, hanem rólad. A szemembe ugyanis azt hazudhatnál, amit akarsz, talán még el is hinném, ha eléggé hitelesen csinálod. Önmagadnak nem tudnál hazudni.

2022. okt. 13. 14:47
 36/41 anonim ***** válasza:
78%

35

Nem nekem válaszoltál, de hadd tegyek egy megjegyzést.

Ez az oldalakon keresztül nyomatott, céltalan és rendkívül negatív hangvételű okoskodás tényleg taszító lehet, ha élőben is letolod. Nem tudsz röviden, lényegre törően és érthetően fogalmazni, de ez a kisebbik gond. A nagyobbik az maga a hozzáállás. Csak hogy egy dolgot kiemeljek: az önfejlesztés teljes elutasítása.


Azt mondod, a külsőt csak egy mértékig lehet fejleszteni. Oké. Kipróbáltad?

- Elkezdtél sportolni valamit? Elmentél bőrgyógyászhoz/kozmetikushoz? Elmetél fogorvoshoz? Megpróbáltad kicsit felfrissíteni a ruhatáradat?

Aztán azt is mondod, hogy nem akarsz társasági táncolni, meg számodra vállalhatatlan dolgokkal egyetérteni. Mindkét állítást átérzem, csakhogy ezeken kívül még köbö húszezer dolgot megtehetnél...

És nyilván az önfejlesztés nem úgy néz ki, hogy megtanulok egy idegen nyelvet, oszt jobban fognak szeretni a nők. Ez így ilyen formában persze, hogy hülyeség. De a sok közösségbe járás, a különböző társadalmi helyzetekben való részvétel és megnyilvánulás egy idő után beépül az ember személyiségébe. Sokkal magabiztosabban fog mozogni az emberek közt, sokkal jobban ráérez, hogy mikor, mit kell tenni, és nem utolsó sorban kapcsolatokat szerez.


Mondhatod persze, hogy nincs kedved sportolni, nem akarod áploni a bőrödet, a fogaid jók úgy, ahogy vannak és hagyjnak a szocializációval, csakhát ezt már kipróbáltad: az eredmény az, hogy nincs csaj. Természetesen nem kell megerőszakolnod magadat, és nem kell teljesen más emberré válnod, de ha SEMMIT nem vagy hajlandó tenni az ügy érdekében, akkor voltaképpen miért kellene sajnálni téged?

2022. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

#36: Elmondtam, hogy élőben nem okoskodok, erre továbbra is megy a beakadt lemez részetekről, hogy a személyiségemmel van a baj, hogy okoskodok, ez pedig taszító.


Tudok röviden és lényegretörően fogalmazni, csak akkor további felesleges köröket futunk le. Lassan Wikipédia aloldalt kellene csinálni lábjegyzetekkel, hogy ez és ez és ez a téma már ki lett tárgyalva, akinek azzal az adott résszel van vitatkoznivalója, az azon a konkrét témakörön belül kötekedjen.


Nem az önfejlesztést utasítottam el, csak azt, miszerint Arnold Schwarzenegger, Elon Musk és Brian Tracy kombinációjának kellene lennem ahhoz, hogy egy ÁTLAGOS külsejű, ÁTLAGOS egzisztenciájú lány értékeljen, felfigyeljen rám, vonzódjon hozzám és úgy döntsön, hogy össze akar jönni velem. Ezt utasítom el, hogy erre a vonatra én felüljek... Mert azért van egy határ és van nekem is önbecsülésem.


A kérdésedre válaszolva, versenyszerűen nem sportolok, de aktív életet élek és a testem is sportos. Nincs six pack, nincs 50-es kar, de pocak, úszógumi meg toka sem.


A bőrömmel semmi probléma nincs. Szerencsére nem vagyok szeplős sem pattanásos. Inkább az a probléma, hogy nincsenek markáns arcvonásaim.


A fogaim köszönik jól vannak. Többre értékelem, hogy megvan mind a 32, mint azt, hogy pusztítsam a fogzománcot mindenféle fehérítő eljárással. Szerencsére nem dohányzom és a fogaim színe A3-as körül van. Lehetne vakítóan hófehér milliódolláros mosoly, meg a szolis bőr is jobban kiemelné a kontrasztot, valóban, itt nem tettem meg 100%-ot magamért. Mea culpa!


A ruhatáram egyszerű, praktikus, tartós öltözék. Nem hivalkodó, de nem is szeretem a hivalkodót.


"De a sok közösségbe járás, a különböző társadalmi helyzetekben való részvétel és megnyilvánulás egy idő után beépül az ember személyiségébe. Sokkal magabiztosabban fog mozogni az emberek közt, sokkal jobban ráérez, hogy mikor, mit kell tenni, és nem utolsó sorban kapcsolatokat szerez."


Főleg, amikor ezeken a helyeken a következő tapasztalatokkal gazdagodik:


- a potenciális jelöltek (szingli és párt keres) offolják vagy ignorálják, vagy eleve nem ott keresnek párt, vagy összejönnek az első akár nyilvánvalóan csajozási célból megjelent újonc bájgúnárral, akár egy ottani oszlopos taggal, aki köztudottan dugógép (akár nyíltan, bevallottan párkapcsolatban lévő) hódítja meg őket. Te meg végignézheted az enyelgésüket, a közöttük szövődő románcot, jobb, mint egy 3D mozi.


- már tényleg elhinnéd, hogy a személyiségeddel van baj, ha a boldog párkapcsolatban élő ellenkező neműeknek meg a tényleg csak barátokat kereső full aszexuális lányoknak ne lennél szimpatikus.

2022. okt. 13. 17:40
 38/41 anonim ***** válasza:
84%

37

Valószínűleg nem olvastam végig minden kommentedet, ezért feltételeztem, hogy az itteni megnyilvánulásaid némiképp tükrözik azt, hogy milyen vagy élőben. Mea culpa. :P


Ha a body, a bőr és a fogak rendben vannak, akkor jó. Nem sértegetni akartalak ezzel a bekezdéssel, csak felsoroltam néhány olyan faktort, ami lényegesen befolyásolja egy ember külsejét. Ha ezt mondod, ilyen téren minden oké, elhiszem neked.


Ami a szocializációt illeti, a társasági létnek nem a csajozás az egyetlen célja. Házas, monogám párkapcsolatban élő, de kapcsolatot nem kereső emberek is eljárnak társaságba, pusztán azért mert jó. Jó emberek közt lenni, jó beszélgetni, érdekes eszmecseréket folytatni, új arcokat megismerni stb.

Ha megfigyelted nem azt mondtam, hogy járj társaságba, és attól, hogy találkozol X darab emberrel, egyszer csak lepottyan az égből egy barátnő. Nem így működik. Azt mondtam, hogy fejlesztheted a szociális készségeidet: lazább leszel, magabiztosabb leszel, könnyebben, gyorsabban és jobban fogsz reagálni ismeretlen helyzetekre, egyszersmind egyre kevesebb ismeretlen helyzettel találod szembe magad, nehezebben jössz zavarba... Ez nem egy két perc alatt megtérülő befektetés, de megéri.

2022. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

#38: "Jó emberek közt lenni, jó beszélgetni, érdekes eszmecseréket folytatni, új arcokat megismerni stb."


Ezzel én is így voltam, hosszú évek alatt égtem ki amiatt, mert egyre jobban azt éreztem, hogy valahogy a párkapcsolati rész nekem nem jön össze sehogy.


Az már az okozati lánc legvége, ahol most tartok. Sokáig én is élveztem és felszabadult voltam és még őszintén tudtam is örülni mások boldogságának.

2022. okt. 13. 18:16
 40/41 anonim ***** válasza:
78%

39

Oké, akkor azt kérdem, mi a megfigyelésed:Nálad kizárólag (vagy legalábbis nagyon nagy arányban) jóképűbb és/vagy gazdagabb férfiak vannak kapcsolatban?

2022. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!