Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsek el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy olyan embert akit szerettem nagyon de bántalmazott lelkileg, fizikailag is?

Figyelt kérdés

Nagyon kötődök hozzá 4 évig voltunk együtt de a végére már elszabaultak a dolgok nálunk.

Szakítottunk, elkoltozott de szenvedek utána 1 hónap után is.

Nagyon szeretem.

Hiába emlékszem a rosszra voltak ott nagyon szép pillanatok is.

Rengeteget sírok miatta.


2022. jún. 5. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szokásos közhelyet tudom puffogtatni, de hidd el bevált, és hatásos, az idő megoldja!

1 hónap nem olyan sok idő, a gyász egy hosszú folyamat, ha még sírsz, akkor az elején vagy. Foglald el magad, ha nálad élt, akkor rendezd át a lakást, hogy semmi se emlékeztessen rá. Járj el szórakozni a barátaiddal, sportolj valamit, kezdj el tanulni, bármi jó, ami eltereli a figyelmed.

2022. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk... nyisd ki a szemedet, és ne csak az általad megideologizált részét legyél hajlandó felfogni a kapcsolatnak!

Igen, a szépre érdemes emlékezni... de azért fel kéne fogni azt is, hogy itt bizony voltak olyan dolgok, amik semmiképp nem egyeztethetők össze a szerelemmel. Te tényleg azt sírod vissza, hogy pofozva, és alázva legyél?

2022. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap nagyon kevés idő. Adj magadnak időt!

Járj csoportba, bántalmazottak közé, és foglald le magad, ismételj át egy nyelvet, vagy járj el úszni, stb.

2022. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus segítségével. De mondjuk ha alázott, akkor mi a túróért ragaszkodsz még mindig hozzá? Sportolj valami küzdősportot, ott tanulsz is, és szabályozott keretek közt kapsz is.
2022. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen úgy, hogy magamat is szeretem és tisztelem.


És ebben minden benne van.

31N

2022. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!