Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol talalok olyan csajt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalok olyan csajt aki szeret hangosan böfögni, kalandozni, vadkempingezni, utazgatni, nem sznob és vagány? De normális is.

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 13:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

amugy nem értem miért igénytelen ha valaki böfög. Komolyan, évek óta, sőt egész életemben nem értettem. A fingás más dolog, ott már nagyon erősen fel vannak dolgozva a dolgok és ami abba az irányba kifele jön, az már tényleg vállalhatatlan. De ne legyünk már óvodásak. Attól, hogy kijön valami gáz fent meg lent még nem ugyanaz, vagy ennyi erővel az is fingás, ha mondjuk ásítasz, vagy tüsszentesz, vagy mondjuk énekelsz, vagy horkolsz? Ne szórakozzunk már.

Szóval a böfögés szerintem az amikor valaki iszik egy colát, egy jó sört, vagy kajál valamit és utána böfög, és ennyi, általában friss italhoz, kajához társul, semmi undorító nincs benne. Elképzelésem sincs, hogy miért zavarja ennyire, ilyen szinten az embereket, miért kell a fogatlan alkoholistákhoz meg a hajléktalanokhoz kötni. Nem egyszer mész, fesztiválon, buliban, parkban lerészegedő fiatal csajok, srácok, ugyanúgy jólesően böfögnek. Mit kell ezen így izélni? Hogy mennyire undorító? Komolyan. Mintha itt mindenki selyemkesztyűben gépelne, vagy nem tudom. Nem sznob dolog ez egy kicsit?

Szerintem vagány / szexi ha egy csaj, akár részeg, vagy bulira készül, vagy onnan jön mer egyet hangosan böfögni, röhög, vagány, élettel teli.

Nem értem mi a baj ezzel. Komolyan, egész életemben soha nem értettem.

Nyilván zavaró lehet, de szerintem attól függ ki csinálja.

Ha mondjuk elkezd előttem sztriptízelni egy nagymama, vagy egy kövér szakállas ember akkor nem élvezem a látványát, kifejezetten zavaró.

Ha viszont elkezd sztriptizelni előttem egy fiatal jó csaj, akkor nem zavaró, hanem élvezem a látványát.

Ugyanez, ha mondjuk iszik egy sört és büffent egyet a fiatal jó csaj, akkor az szerintem vagány. Felborzolja a kedélyeimet, extra laza, cuki, és nem fogom azt gondolni, hogy a csaj ettől igénytelen, hogy böfögött egy sör vagy energiaital után. Nyilván ne ott csinálja, ahol a sok sznob lenézi miatta (ne egy kiállításmegnyitón vagy az utca közepén) hanem haverokkal a parton, buli, ilyenek simán.

Visszatérve, ha mondjuk egy idős mama, vagy szakállas kövér fazon böfög egy sör után, akkor nekem is felfordul a gyomrom, mert nem tudok se cukiságot se vagányságot társítani ehhez és nem is akarok.

Érthető így?

2022. okt. 12. 22:16
 22/23 anonim ***** válasza:
21: a fingás meg a böfögés nagyon hasonlít egymásra abban, hogy 1) általában büdös, 2) vissza lehet tartani óriási erőlködés nélkül, kiv. ha olyan szervi bajod van, hogy a "vonatkozó" izmok nem működnek.
2022. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ez így a magyarázattal még jobban nem tetszik. Tehát fiatal lánynak lehet hangos emésztése, akit nem akarsz megdugni, annak nem. Az intézze kussban, mert megalázod.


Szuper ember vagy.

2022. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!