Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Esetleg mentális betegség?

Figyelt kérdés

Teljesen kiakaszt az, ha valaki nem tud helyesen írni. Oké, ez szerintem nem egyedi dolog...


De vajon az normális, ha mondjuk ismerkedek egy lánnyal, és azt látom, hogy nem ír helyesen, akkor szinte azonnal hanyagolom??? Velem van a baj? Túl p*cs lennék emiatt?

Sajnos egyre több ilyen lánnyal találkozom neten, így ez akadályoz egy szimpla ismerkedésben is :/



2022. okt. 3. 12:02
A kérdező szavazást indított:
Normális
Én is így vagyok ezzel
Nem normális dolog
Ilyenné alakul a világ
Te egy idióta vagy
69 szavazat
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ezt úgy hívják, hogy szűz maradsz.
2022. okt. 3. 12:12
 2/20 anonim válasza:

Ne viccelj már, méghogy mentális betegség... jesszus.

A végén még te érzed rosszul magad, amiért egyre kevesebben képesek helyesen írni?

Atyaég. Ez annyira alap dolog, "alapabb" már nem is lehetne.

2022. okt. 3. 12:12
 3/20 A kérdező kommentje:
Első: A szüzesség dolgot már buktad, több, mint 10 évig éltem szinte folyamat párkapcsolatban, max 1-2 hónap kihagyással Ezzel nincs gond :)
2022. okt. 3. 12:20
 4/20 anonim válasza:
Ó, ha tudnád, hogy hány pasit koptattam már le emiatt! :) Teljesen megértelek, sőt, szerintem igazad is van. Kiábrándító.
2022. okt. 3. 12:32
 5/20 anonim válasza:
Én se írok helyesen és eszméletlen zavaró mikor egy betű elírását is valaki felhordja. Konkrétan kioktat egy nyelvtan buza. Azonban ha tényleg nem tud valai írni egyáltalán az engem is idegesít. Beszélgetek én is olyan lánnyal akik jaaaaj, de nem tud írni. Nem érdekel annyira de azért nézek nagyokat, hogy van aki nálam rosszabbul tud írni. Nem tartom kizáró oknak, de azt egyértelműen mutatja, hogy az inteligencia igen csekély szintjén van. Feleségül nem venném. Viszont ha most a muszáj-t úgy írja, hogy muszály, kit érdekel? Vannak alap hibák amikben sokan szoktak hibázni azért. Aki ezeket elkezdi kijavítgatni, hogy "héhéhééé nyelvtankönyv??? Idióta vagy, hogy így meg úgy írod." Na az ilyenek jobban idegesítenek mint az aki nem tud írni.
2022. okt. 3. 12:37
 6/20 anonim válasza:
Megértelek. Én is küldtem már el férfit, pontosan ezért. Rettentően tud engem is zavarni.
2022. okt. 3. 13:19
 7/20 anonim válasza:

Ha már ez alapján ítélkezünk, akkor úgy írjuk, hogy folyamatosan párkapcsolatban. Én meg azt utálom, ha valaki lespórolja a szó végét. "Főztem gyors egy levest" 🤮🤮

Természetesen érthető, ha zavar, de nem tudhatod milyen élethelyzet miatt nem tudta megtanulni az alapokat, vagy miért nem figyelt rá.

Mellesleg utálok az "én időmben" szöveggel jönni, de bizony míg nem volt iwiw meg msn, facebook, a valóságot éltük, fogalmad sem lett volna ki hogyan ír. Az embert ismerted volna meg előbb, aztán a papírra való írását. Az én férjem sem ír olyan hű, de helyesen, de hogy emiatt elküldtem volna... Nem vagyunk egyformák.

2022. okt. 3. 14:25
 8/20 anonim válasza:
Valahol azért túltolod ezt: olyan, mintha te full tökéletes lennél. Nem azt mondom, hogy nem kiakasztó, ha valaki nem ír helyesen, de hogy mindenbe belekötni, az gázabb.
2022. okt. 3. 17:04
 9/20 anonim válasza:

Én meg azt nem értem ez kit miért zavar?

Én nem tudok helyesen írni.Sose tudtam.

2022. okt. 3. 17:21
 10/20 anonim válasza:
Nézd, engem is irritál, ha valaki nem tud helyesen írni. De azért van különbség a már - már Facebook mémnek is elmenő "röhejesen" helytelen írásmód és egy két vesszőhiba vagy helytelen szó között. Tehát ha valaki egy mondatban fél tucat helyesírási hibát vét, akkor igen, én is elgondolkodom azon, hogy akarom e vele folytatni a társalgást. De most, ha egy fél oldalas szövegben vét pár vessző hibát, egy két szót külön vagy egybe ír esetleg felcseréli egy két helyen a j-t ly-re, hát istenem....Ez lehet akár figyelmetlenség, kapkodás, fáradtság stb. Szóval azért sok mindentől függ. Én azért ennyire véresen komolyan nem venném. :)
2022. okt. 3. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!