Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! A jelenlegi barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A jelenlegi barátnőtök jobb fogás mint az előző?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 22:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
8%
Jobb. Na nem olyan jó testre, kisebbek a mellei, de normális, önbecsülése nulla és így azt csinálok amit akarok. A hosszú élet titka hogy ilyen nőt kell feleségül venni
2022. okt. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám, hogy másabb. De átlagosan véve kb. egy szinten vannak.
2022. okt. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
86%

Akinek a késés probléma a csajozásban, az maradjon szingli. Simán kések annyit, mint a nő, ez nem probléma szerintem. Azért kések, mert egy ideig mindig pontos voltam, aztán rájöttem, hogy ennek semmi jelentősége, azóta szinte mindig kések valemnnyit, de semmi jelentősége, mert így is bőven jó vagyok.


Az összehasonlítgatásnak van ellenszere, én azt használom. Sosem kell senkit senkihez hasonlítanom.

2022. okt. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel jobb volt a szex, viszont nem csak velem szerette csinálni.😆 A mostani nagyon hűséges , viszon sokkal kevesebb a szex!🤔 Nem lehet minden tökéletes.
2022. okt. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
Jobb minden téren. Haziasabb,jobb az ágyban, talán a pipa az amit jobban csinált de nem csak nekem! Pont az ellenkezője a mostani párom az exemnek.
2022. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem még nincs meg az új barátnő, de abban biztos vagyok, hogy sokkal jobb lesz mint az előző.

A volt barátnőm nem volt igazán jó az ágyban, nem volt bújós, nagyon költötte a pénzt, és 30 kilót hízott.

Na ez végleg betette a kaput nálam.

A következő csak jobb lehet. Nem lesz nehéz túlszárnyalni az előzőt.

2022. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

"Akinek a késés probléma a csajozásban, az maradjon szingli."


Aki visszaél az én időmmel, az maradjon szingli.

Érdekes, hogy az iskolából, munkahelyről nem szoktak elkésni az emberek, de egy randinál lesz@rják, hogy milyen időpontot beszéltek meg a másikkal.

Miért kellene találkoznom újra egy olyan emberrek, akit nem érdekel, hogy mit beszéltünk meg?

2022. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy hozzáállsz úgy csinálod. Neked gond, nekem nem.
2022. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gond. Én már az elején lefektetem a szabályokat.
2022. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
83%
Az előző jobban szopott de a mostanit seggbe is lehet dugni
2022. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!