Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! A jelenlegi barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A jelenlegi barátnőtök jobb fogás mint az előző?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 22:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
52%

#30! Szerintem logikában ne akarj versenyezni, csúnyán alul maradnál. Nem töltöm ki semmivel, csak azt írtam, amit TE megosztottál magadról. Kérdezni? Szerinted ennél behatóbban érdekelsz engem te, meg a magánéleted? Elárulom, ennyire se. Már így is túl sokat foglalkoztunk a h.lye szabályaiddal, ami senkit nem érdekel rajtad kívül, a kérdéshez meg semmi köze. Szóval fölösleges tovább offolni más kérdését. Kaptam egy sértést tőled, arra reagáltam, a továbbiakban nincs miről beszélnem veled.

#29

2022. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
44%

#31!


Hiába tagadod a valóságot, folyamatosan szalmabáboztál.

Annyit buta vagy, hogy még mindig nem fogtad fel, hogy ha valamit nem tudsz, akkor kérdezni kell. Azt sem tudod megkülönböztetni, hogy mit írtam és mit találtál ki.


"Kaptam egy sértést tőled, arra reagáltam,"

A valóság ezzel szemben az, hogy itt hisztizel mint egy tini csaj, mert én nem tolerálom, ha valaki vissza akar élni az időmmel.

Folyamatosan fullba nyomod a kretént és olyan dolgokra reagálsz, amelyeket nem is írtam. Csak te tényként kezeled a feltélezeléseidet.


Én a legelején is a késés jelenségére reagáltam, te írtad le a 22-e hsz-ben 3x is, hogy "te".

Tényleg nincs miről beszélnünk, mert értékrendben, intelligenciában és vitakultúrában is egészen máshol állunk.

2022. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#32!"Tényleg nincs miről beszélnünk, mert értékrendben, intelligenciában és vitakultúrában is egészen máshol állunk." Na, ebben végre egyet értünk.

Annyira ostoba vagy, hogy azt se veszed észre, hogy egy általánosítással nyitottál, miszerint 3 hónapig mindenki eljátssza, hogy pontos. Nem, ez nem igaz, erre reagáltam, mert én se játszom el, és egyetlen késős se, akiket ismerek. Aztán saját magadnak mondtál ellent, egy újabb általánosítással, hogy érdekes, munkahelyről, iskolából nem késnek el, csak randiról. Ez sem igaz, de te mégis honnan tudnád, ha az első randi után dobod, aki késett? Ergo, nem tudhatod, hogy suliból, munkából elkesik-e, mivel nem tartasz vele kapcsolatot🤦🏽‍♀️ Majd jött a "az aki visszaél az én időmmel, maradjon szingli." Nem marad szingli, mert ha nem tűnt volna fel, rajtad kívül még millió pasi él ebben az országban, majd összejön mással. Azzal, hogy veled nem, ahogy elnézem, nem veszít semmit. Aztán személyeskedéssel folytattad, az éles késekkel, amikor összefoglaltam azt amit addig írtál.

"Olyan dolgokra reagálsz, amit nem is írtam." Ezt másodszor írod le, de érdekes, egy példát se tudsz rá.

Szóval hagyjuk egymást vitabajnok, keress inkább egy magadhoz illő észkombájnt.

#31

2022. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!