Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleményét szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményét szeretném kikérni. Mi szerintetek a jobb megoldás? Próbálkozzak tovább, vagy inkább adjam fel az ismerkedést, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépíteni ezen, nagyon kicsi a péniszem. Azzal nem sokra megyek, hogy nem mikropénisz, mert így is bőven az átlag alatt van, és alkalmatlan arra, hogy a nők élvezzék vele a szexet. Vagy ha valaki élvezné is vele valamennyire, neki is sokkal nagyobb élvezetet tud adni egy normál méret, szóval nem lenne értelme engem választania, vagy ha mégis összejönne velem, akkor is folyamatosan ott lebegne a kapcsolatunk felett a megcsalás veszélye egy normál farkú férfivel.


Teljesen aszexuális nők sajnos nem valók hozzám, mivel én nem vagyok az, így nem bírnék leélni egy szexualitás nélküli életet. Tudom, hogy van néhány extra kis hüvelyű nő, de ők tényleg nagyon-nagyon kevesen vannak, talán százból egy . És akkor még nem beszéltünk a számtalan egyéb tényezőről, ami alapján két ember összeillik vagy sem. Mindent belekalkulálva több ezer vagy tízezer nővel kellene hogy próbálkozzak ahhoz, hogy talán megtaláljam a társam.

Ez brutálisan nehéznek tűnik, különösen annak fényében, hogy milyen megalázó elviselni egyetlen elutasítást is a kis méretem miatt, és mennyire nehéz feldolgoznom egyetlen ilyen esetet is. Nincs rosszabb érzés, mint látni a csalódást a lányok szemében, mikor meglátják azt a valamit a lábam között, és hallgatni az kamu kifogásaikat, mivel nem akarnak megbántani, ezért többnyire nem hajlandóak elmondani az elutasítás valódi okát, ez pedig egy extra frusztráló tényező, sokkal rosszabb, mintha csak nyíltan megmondanák, hogy túl kicsi nekik.


Mit tegyek? Annyira reménytelennek és nehéznek tűnik a keresés, annyi lelki kínnal és megaláztatással jár, amit hosszabb távon valószínűleg nem tudnék elviselni, és belerokkannék mentálisan. Egyre inkább úgy gondolom, hogy nem éri meg ez a sok fájdalom azért, hogy a boldogság halvány reményét kergessem, amit talán sosem érek el.

Ha feladom és beletörődök, hogy magányosan élem le az életem, az egy szomorú, de kevésbé intenzív fájdalommal járó, nyugodtabb életet eredményezne, foglalkozhatnék más dolgokkal, és talán megtalálnám a lelki békémet.


Kedves nők, mi a véleményetek? Szerintetek mi lenne a jó döntés? Azért titeket kérdezlek, mert ti jobban ismeritek önmagatokat és a nőtársaitokat. Persze nem tudom, hogy egymás között mennyit beszélgettek erről a témáról, de véleményetek és tapasztalatotok biztosan van a témában. Hogy látjátok, a nők mekkora része fogadna el egy extra kis méretű férfit párjának, hányan nem tekintenék megalkuvásnak a kapcsolatot egy ilyen emberrel, hányan lennének hűségesek hozzá? Ti hogy élitek meg, ha egy ilyen emberrel ismerkedtek? Hogy reagáltok, ha lekerül a ruha, és kiderül, hogy a partner pénisze nagyon kicsi? Nagyon kellemetlen szituáció ez nektek? Örülnétek, ha sosem fordulna elő ilyen, és a törpefarkú srácok inkább nem ismerkednének, megkímélve benneteket az ilyen kellemetlen és csalódást keltő szituációktól? Már ez a szempont is sokszor eszembe jutott, talán már csak azért is megérné abbahagynom az ismerkedést, hogy a lányoknak ne okozzak problémát, ne hozzam őket ilyen helyzetbe.


Kérlek ne kíméljetek, és a teljesen őszinte véleményeteket mondjátok el nekem, nem kell szépítenetek semmin, magam is tisztában vagyok a kedvezőtlen adottságommal, semmin nem bántódok meg. A teljes őszinteség minél több nőtől viszont tényleg segítene reálisan felmérni a helyzetemet, és így meghozhatom a jó döntést.

Köszönöm előre is mindenkinek az értelmes és őszinte válaszokat.



2022. okt. 14. 21:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

7-es, Gondolom te sem láttál még életedben vonalzót vagy bármit ami hossz mérésére alkalmas. Az átlagos "alagúthossz" messze 20 centi alatt van, tehát még ha 1-2 centi extrát rászámolunk, mert nem minden pózban használható ki a teljes méret, na akkor sem jutunk el a 20 centihez.


Az a 20 centi amiről beszélsz valójában 15 centi és a 15 centi amiről beszélsz valójában 10-12 centi. Nevetséges ez a farok méret infláció. Pár éve még 18, előtte 15-16 volt a méretes. Viszont van egy primitiv réteg, akik azt hiszik a méret számít, ezért ők mindig túllicitálják az aktuális átlagnak vélt méretet. Magyarul hozzáhazudnak pár centit a lányoknak, aztán ezért sok buta lány azt hiszi 20 centinél kezdődik a nagy... Nem mondom hogy nem létezik olyan (bár extrém ritka, 1% alatti), de hogy az átlag lány nem látott még ekkorát, na az tuti.

2022. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
3%

Már bocsika, de a kezünkkel tökéletesen le tudjuk mérni a dolgokat. Az, hogy ti férfiak mit próbáltok összehazudni, az a ti dolgotok, de az a helyzet, hogy mi nők közelebbről látjuk a TI péniszeteket mint saját magatok - nagyjából 5 centiről. Kezünkbe, szánkbe vesszük, puncinkban érezzük stb. Engem nem fogsz átverni egy kicsivel, mert azonnal leveszem. Ha a két kezemet rárakom és nem lóg ki a makk, akkor nálam nem nyert és tudom, hogy ez 15 centi alatt van. Az ujjammal körbe ugyanilyen jól le tudom mérni a vastagságot is.


Az meg hogy mit hazudoztok össze a hüvelyről, hogy 10-12 centi az már pláne vérlázító tényleg. Igen, lehet némelyik nőnek annyi, NYUGALMI állapotban, felizgulva meg ennek konkrétan a kétszerese is lehet. Egy pénisz meg soha nem fog 100%-osan behatolni...Póztól függően, de kint fog maradni 1-2cm , plusz a hüvely sem a nagyajkaknál kezdődik rögtön, ott van néha útban a fenék, és még sorolhatnám. Ha szeretnék magamban tudni 15 centit, és miért ne szeretnék, akkor ott legalább 18 centis péniszről beszélgetünk, amihez simán hozzá tud szokni a nők döntő többsége, feltéve ha normális partnere van. Nem hosszra kéne amúgy se koncentrálni, hanem térfogatra, hogy mekkora helyet töltötök ki egy nőben, és ez egy vékonyka 14-15 centi esetében nem valami sok...


Egy átlag vagy picit vaskosabb 18 cm nagyon sok nőnek arany középút, vagy egy 16-17 centis de átlagnál jóval vaskosabb ha épp azt szereti, ha feszít de érzékeny a méhszája és valóban nem túl mély a hüvelye. Ezek szerintem nem valami hihetetlen dolgok, pláne azok után, hogy a legtöbb nő aki sokat ismerkedik, az 10 pasiból fixen ki fog fogni egy olyat, akinek akkora farka lesz mint az alkarom és nem fogom tudni körbeérni két ujjal...Nem mondom, hogy ez az ideális, de érdekességnek majdnem minden nő kipróbálja, max nem jön be neki, és utána szemre egy 18 centist én már nem fogok hú de nagynak látni :D Pont jó, pont arányos, pont kellemes és vadulás közben meg még pont szeretem ha picit fáj is, de még nem annyira. Pont ez az amit nem fogsz tudni egy alsó-átlagossal elérni - a feszülést,kitöltést és a kellemes fájdalmat. Persze vannak nők akik extrém szűkek vagy taszítja őket ez a fájdalmas érzés, ez van. De nagyon félremagyaráztok, miközben magas sportos srácok körében akik ismerkednek is valóban csajokkal és nem a szobájukba visszahúzódva teszik fel ezeket a kérdéseket, simán 16-18 centis átlaggal és közepes vastagsággal találkoztam.

2022. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12

Te véletlenül nem az a kedves lány vagy, aki a múlt héten arról érdeklődött a kérdésével, hogy hogyan találhatna biztosan nagyfarkú partnert?

2022. okt. 27. 15:28
 14/19 anonim ***** válasza:
13-as, fingom sincsen hogy kicsoda-micsoda amiről te beszélsz, én az vagyok aki a 7es, és gondoltam válaszolok 11esnek ha már megszólított és kaptam értesítést....
2022. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit ledöbbenve olvasom ezeet a péniszes kérdéseket az oldalra tévedve :DDD Fiú vagyok, és nem gondoltam hogy ez akkora központi téma legyen amúgy... De azt hittem azért egyértelmű hogy a lányok a nagyot jobban szeretik mint a kicsit ugy általában. :D

Nem sok információm van nyilván és a kérdező egyént is bátorítanám hogy mindenképp csajozzon de leírom a tapasztalataimat.

25 éves vagyok, sokat ismerkedem, átlagban jó pasinak tartanak a lányok és 190 felett vagyok , viszonylag nagy a merítésem de azért nem kell túlgondolni..Nagyjából egy tucat partnerem volt eddig, néhány kaland, néhány kapcsolat. A farkam egész pontosan 18-19cm között van, inkább lecsippenteném 18 centire és a kerülete pedig 13.5 cm a tövénél, keresztben mérve 4,5 cm max. Ez azt jelenti, hogy még nem egy óriás de az átlagnál mindenképp nagyobb, főleg hosszban, vastagságban viszont csak éppenhogy jobb vagyok mint az átlag.

Na most erre az összes partnerem megjegyezte eddig, hogy húúúha milyen naaagy, különböző megjegyzéseket tettek rá, volt aki azt mondta nem fog beférni, meg hogy azért van egy méretem... Huszonéves lányok voltak, akiknek néhány partnerük volt eddig. Majdnem mindegyiknek volt dolga egy az enyémnél nagyobb giga anakondával, ami viszont már nem jött be nekik (mondták ők :) az enyém viszont igen, de azért megjegyezték a méretét.

Másik oldalról viszont, az aktusok alatt mindegyik felszisszent egyszer-kétszer mert elértem a méhszájukat bizonyos lökéseknél vagy pózokban, és a nagyon vad részeknél volt olyan csaj aki azt mondta nem bírja tovább, tartsunk egy kis szünetet. De egyik sem mondta, hogy túl nagy és inkább ne csináljuk, egyik sem mondta hogy kisebbet akarna :D Az összesnek be tudtam dugni tövig és ütemes, tempós dugásokat tudtunk csinálni, és amikor nagyon belemélyedtünk és én is bírtam fél óránál tovább akkor rendesen kutyában lehetett még a legszűkebb kiscsajnak is csattogatni. Én nem éreztem semmilyen akadályát ők pedig pont azt szerették ha fáj egy kicsit. Egy fél óra után úgy éreztem, hogy én már alig alig érzek a feszességből valamit, és ha 5cm vastag meg 20cm hosszú lenne a farkam a mostani helyett, azt is simán be tudtam volna rakni még a 158 centis csajszi puncijába is.


Annyi lenne a konklúzióm ebből, hogy:


1. a csajok igenis szeretik ha nagy, és imádják már a gondolatát is, hogy nagy van a pasijuknak, és nagyobb mint az exüknek volt


2. a csajok átlagban nem találkozhatnak olyan sok naggyal, ha az enyémet így megjegyezték, és ritkán de biztosan összefutnak azért egy 20cm vagy feletti farokkal, csak egyáltalán nem ez a jellemző számukra


3. a fiatal csajok többsége alapból elég szűk és érzi bőven a közepes méretet, tud sziszegni az elején ha meglököd, viszont a kellő tágítás után simán elbánik egy nagy farokkal minden gond nélkül.


4. ahogy beszélgettem velük erről a témáról, nem kizárólag a farokméretre fixálódnak rá, és értelemszerű hogy a legtöbb partnerük átlagos lesz, amivel simán beérik. Minden partnernek van más erőssége, amiről emlékezetes lesz a csajoknál (jobb esetben :D). Pl van aki bazi jól tud nyalni, és ezzel kompenzál. De ott lesz a fejükben mindig, hogy egyszer-kétszer jól megfarkalta őket egy nagy méret és erre mosolyogva gondolnak vissza, nem úgy mint a kicsire.


Ha logikusan belegondoluk ez teljesen természetes, ugyanis ez a punci funkciója, pont az hogy kitáguljon. Szóval szerényebb mérettel rendelkezők, menjetek dugjatok ti is, de lássátok be hogy a csajok többsége az bírja a nagyot, ne higgyétek el hogy nem...inkább keressétek meg hogy hogy tudtok jók lenni ti is a szexben, és ne a méretetekre fókuszáljatok mert az nem fog bejönni a csajoknak ha ezen pörögtök.

2022. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15 vagyok és annyit még hozzátennék, hogy a barátnőim, partnereim legkülönbözőbb csajok voltak 18-30 év között, 158 centitől a 181 centiig, vékonyak, teltebbek, magyar és ázsiai is volt köztük stb. Szóval nagyon vegyes, semmi összefüggés nem volt ezek között.


Azt meg hogy mennyire napi szinten benne van a csajok fejében hogy a párjuknak nagy farka van, azt az bizonyítja, hogy mind kapcsolatban mind barátság extrákkal viszonyban rendszeresen viccelődtek a méretemmel és emlegették néha olyan szitukban amikor oda sem illett, hogy nagy farkam van. Nyilvánvalóan izgultak rá, volt aki büszkén elmondta a barátnőinek stb. Szóval szerintem igenis imponál ez a lányoknak, attól függetlenül hogy lehet simán jól elvannak egy 14 centis farkú palival is, de azért ha nagy a pasijuknak a cerka, az jobban ott tud motoszkálni a fejükben. És ismétlem, soha nem cserélt le senki amiatt mert túl nagy a farkam és még "csak" 18 centiről beszélünk, ami szerintetek már bazi nagy, szerintem meg bőven fért volna még.

2022. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk úgy kell alakítani , hogy eselye ne legyen a nonek megpattani sotetben ha mar levetkoztetek es benne vagy nem fog kihatralni , jol kieled magad rajta aztan kit erdekel ha nem keres masnap.. majd lesz masik!
2022. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Aki nem tetszik feltétel nélkül, akivel nincs kémia, annak kicsi, annak nem jó a szaga, annak nem jó a humora, annak megez, megaz, megamaz van. Kifogás. Szerintem ezzel válaszoltam. Még nem tetszettél valakinek feltétel nélkül.
2022. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

18# Pontosan!


Kérdező, én azt nem értem, honnan tudják hogy kicsi neked?

Nem hiszem el hogy valaki emiatt dobna egy pasit. Teljességgel kizárt.

Biztos hogy teljesen más az oka hogy nem bírják a fejedet. Ezt kellene kiderítened és javítani rajta, mert ha leragadsz a péniszméreten, azzal nem fogsz megoldást találni a problémára.

2022. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!