Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem gondolják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem gondolják, hogy ezek az általuk gyakran hangoztatott mondatok szembemennek az ismerkedés alapelveivel?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


"Szeretem, ha nem adja könnyen magát egy pasi."

"Szeretem, ha egy pasit kihívás megszerezni."

"Szeretem, ha egy pasi egy kicsit nehéz eset."


Stb...


Ezek totálisan szembennek azokkal az alapelvekkel, amik az ismerkedési kódexben szerepelnek. Az egyik legfontosabb ezek közül, hogy a férfinak kell megtennie a kezdő lépést a nő felé.


Akkor ezt vesézzük ki: ha egy pasi kezdeményez a nő felé, az magában foglalja, hogy a nő könnyen megkaphatná, nem? A pasi kifejezte közeledési szándékát, udvarol, a nőnek erre csak "igent" kell mondania, más dolga nincs. Ha ezt megteszi, össze is jönnek, ergo a pasit megkapta.


Kérdem én: ha a pasinak kell kezdeményezni, akkor hogy tartogathat mégis kihívást? A kettő kizárja egymást... Ti, nők, nem vagytok hajlandóak a kezdő lépést megtenni, ezt gyakran hangoztatjátok is. Oké, megtesszük mi. De ha megtesszük, már nem vagyunk nektek "kihívás". Értitek, ugye? :D


Komolyan mondom, én más lehetséges utat nem látok a nők szívének eléréséhez, mint a "húzd meg - ereszd meg" taktika, a.k.a. "érzelmi hullámvasút". A mai nőkhöz nem lehet máshogy közel kerülni és pont. Udvarlás meg romantika? Háhhh, hagyjuk már... :D


Nők, ti nem éreztek a gondolataitokban sokszor logikátlanságot? Hogy a mondandótokban abszolút nincs semmiféle ráció? Mert ha egy férfi mondja, hogy szereti, ha egy nőben van kihívás, az oké - mert a mi dolgunk a kezdeményezés, a hódítás. No de mindez fordítva? :D


Hogy látjátok ezt? Férfiak is válaszolhatnak(csak hogy némi logika is kerüljön az okfejtésekbe). :D



2017. nov. 10. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ki hangoztat? Mit hangoztat? Kitalálsz valamilyen idiotaságot és állitod, hogy a nök ezt sokszor hangoztatják. Mire jo ez?
2017. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs kodex, te viszont menthetetlenul hulye taktikazo vagy. Nem csoda, hogy nem talalsz senkit.
2017. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A fent idézett mondatok rendszeresen hangoznak el nők szájából. Ma már ti nők is szerettek vadászni - és ez a dolog alapjaiban rengette meg a férfitársadalmat, mert sokan nem tudják, hogy kell meghódítani titeket. A régi, romantikus módszereket sutba lehet dobni, és sajnos stratégákká kellett válnunk, ha nőt akarunk. Igazodtunk a kialakult helyzethez, minket sem kell félteni...
2017. nov. 10. 16:15
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Ahogy írod, a húzd meg ereszd meg, és az érzelmi hullámvasúton van a lényeg. Nyilván kezdeményezni a férfiaknak kell, de utána nem mindjárt letámadni és kiteríteni a lapokat, vagy szeretik, ha van egy kis kiszámíthatatlanság, na meg a nőnek is kell invesztálni egy kapcsolatban, mert különben nem lesz vonzalom a részéről.

Meg persze szituációtól függ, ha a csaj nehezen adja magát, akkor érdemes jobban rámenni a hullámvasútra, de ha viszont határozottan bejössz neki, akkor nincs értelme kombinálni.

2017. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez (szerintem) pusztán annyit jelent, hogy ne omoljon a karjaimba fél óra ismerettség után, és ne akarjon elvenni feleségül az első randin után. Persze éreztesse, hogy tetszem neki, hogy komolyan tervez velem, ne hagyjon kétségek között, de ugyanakkor ne adja oda magát minden téren azonnal. Gondolok itt ilyenekre mint szex, csók, intimitás stb. Tulajdonképpen annyit jelent, hogy ne legyen egy nyomulós gyökér.
2017. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy megteszed a kezdő lépést, még nem jelenti automatikusan azt, hogy ott rögtön "fel is ajánlkozol" az adott nőnek, ő pedig nagy kegyesen eldöntheti, akar-e vagy sem. :D


Férfiként olyan belső hozzáállásból érdemes ezt csinálni, hogy "szia, idejöttem, mert én vagyok a férfi és nem okoz problémát megtenni az első lépést; első benyomásra szimpatikus vagy, de nem esek hanyatt csak a külsőd miatt, mutasd meg, hogy személyiségre is olyan vagy-e, amit én keresek".


Ezzel a hozzáállással a nő akar majd megfelelni neked, hiába te tetted meg az első lépést. Ha bemész vásárlóként egy boltba, attól még az eladó akar majd meggyőzni téged, hogy az áruja értékes és te pont erre vágysz. :D

2017. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem akarok elérhetetlen férfit. Az lehet hogy a figyelmemet felkelti egy pasi akin látszik, hogy jól elvan a világban és nem erőlködik, hogy nőhöz jusson. De ez nem azt jelenti, hogy megközelíthetetlen, hanem hogy nem kétségbeesett. És ez nagy különbség.

Az pedig taszít, ha valakin látszik hogy mindegy neki, csak nő legyen. Számomra az az izgató, ha egy pasi eldönti, hogy én kellek neki, és levadász.


De viccet félre téve: ha vonzó a pasi, ne legyen elérhetetlen, mert akkor elmegy a kedvem tőle. Én azt akarom érezni hogy akar engem.


Amiket itt írsz, azt egyes nők hangoztatják mások nem. A húzd meg ereszd meg játék max náluk működik csak.

2017. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
A nők többnyire nem következetesek. Szokd meg.
2017. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem hallottam nőtől. Sztem egy nőnek megalázó a vadászat.
2017. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, mert ilyeneket sose hangoztattam.
2017. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!