Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg akkora probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora probléma a péniszméret kérdése, ahogy sokan beállítják ezen az oldalon? Valóban komoly akadály lehet a pártalálásban?

Figyelt kérdés

Néha teljesen elképedek azon, hogy mennyi ilyen jellegű kérdés van itt, és azon is, hogy gyakran milyen válaszok érkeznek ezekre.

Tényleg jogosak a kérdezők félelmei és szorongásai? Olyan jelentős probléma ez, amilyennek a Gyakorit olvasgatva tűnik néha?

Nők és férfiak véleményére is kíváncsi vagyok. Ti mit tapasztaltatok?

Kérem, hogy mindenképp írjátok meg a nemeteket is, mivel ebben a témakörben az is fontos, hogy ki írja a választ.



2022. okt. 18. 17:51
1 2 3
 1/27 Noren1989 ***** válasza:
87%

Nekik az. Valóban az.


Na az is igaz,h a problémàk fejben dőlnek el...

2022. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%

Mindenki keres valamit, ha egy nő csak egy rekordméretű pöcst keres magának, minden joga megvan hozzá!

De nem kell azt állítani hogy az átlagossal a többség nincs megelégedve.

Jó biztos van olyan hogy nem szeretnének egy nudlival maszatolni.

26f 15cm-jobb napokon 16😀

2022. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
Nekem soha, semmilyen problémát nem okozott, hogy nagy a farkaam. Volt olyan nem is egyszer, hogy a lány, hölgy nem merte befogadni, de mindig megoldottuk, hogy mindketten élvezzük.
2022. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Nő vagyok és igen az a tapasztalatom, hogy tényleg ennyire fontos és komoly akadályt jelenthet az ismerkedésben, ha intim méretekben nincs összepasszolás. Számos olyan történet van, ami ezt igazolja, nálam is, más lányoknál is. Nagy pénisszel gondom még szinte soha nem volt, kicsivel viszont már annál inkább.
2022. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Aki a himtagjaval keres not, annak igen. Masoknak nem.
2022. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

nem az a kérdés h mekkora a pasinak

hanem az h kompatibilis e egymással a nő és a férfi

hiába a szerelem ha méretben nem stimmelnek


nem véletlen h a tantra és a kamaszutra is több osztályba sorolják emiatt az embereket és megvan ki kivel megfelelő ebben

2022. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mit szeretne a férfi!

Ha mondjuk van a pasinak egy 13-15 cm ?


1, Egy normális nőt találni aki hétköznapi ? Simán találhat a méretével !!!


2, egy szextarskeresőn keresne vad szexmanias nőket, vagy párokhoz szeretne csatlakozni játszani? Arra nincs esélye! Mert ilyen helyeken 20 cm alatt nem foglalkoznak vele!


3, egy női domináns fétis partira menne vetkőzni meg sm szerű játékokat játszani ? Oda se őt fogják hívni


4, diszkóban akar felszedni csinos lányokat egyejszakasra , olyan lányokat akik már voltak 20,40,100 akárhány menő alfa pasival is? Oda sincs esélye kisebb pénisszel.


Szóval összeségében egy átlagos 13-16 cm farokkal simán lehet egy hétköznapi nőt találni kapcsolatra. Viszont sose lesz olyan hogy a nő rajong majd érte hogy Zoli aztán a teremtés koronája. Mert volt már neki Géza 17 centis farokkal , István 19 centivel , ezért elfogadja Zolit ha szereti de az exeit mindig férfiasabbnak fogja tartani.

2022. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%

Baromság. Ez is egy kifogás a pasik részéről, hogy miért nem kellenek a nőknek. Marhára nem a méretük miatt, de legalább van mire fogni. El se tudom képzelni a szitut, mivel jobb esetben mire kiderül a méret, már volt egy-két randi. Ezek a méretparások meg odáig se jutnak el. Lehet, hogy egy farokképpel indítanak, aminek természetesen egy tiltás lesz az eredménye és megállapítjak, hogy "megint azért nem kellettem, mert kicsi a farkam 😂

Középkorú nő vagyok, és történetesen eddig a szex az eddigi legkisebbel volt a legjobb.

2022. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%
#8 Ha 2 lábbal járnál a földön, tudnád hogy 1-2 randi nem jelent még semmit, nem garancia semmire. Nem a méret miatt, hanem amúgy sem. A többi ökörségedet meg nem is kommentálnám inkább.
2022. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
#9! Ne is kommentáld, nem is veled beszélgetek. Sírjál csak a sarokban a kis farkaddal, engem nem érdekel, én a kérdezőnek válaszoltam.
2022. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!