Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti mit éreztek/éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit éreztek/éreznétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ismerkedtek egy ideje egy pasival. Minden remekül megy, nagyon jól érzitek magatokat vele, egyeztek a fontos dolgokban, jól kiegészítitek egymást, vonzódtok hozzá, megvan az a bizonyos szikra, kezdtek beleszeretni.

Aztán sor kerül az első szexre, amit már izgatottan vártok. Ekkor viszont jön derült égből a villámcsapás. Kiderül, hogy a férfi pénisze nagyon picike. Korábban nem beszéltetek erről a témáról, szóval erre igazán nem számítottatok.


Mit éreztek ilyenkor? Csalódottságot? Keserűséget? Vagy nem igazán tartjátok lényegesnek a kis méretét? Esetleg ez nagyon fontos dolog számotokra?

Ha túl kicsinek találjátok a péniszét, akkor hogyan reagáltok? Azonnal otthagyjátok/elkülditek az illetőt? Szexeltek vele, tesztek egy próbát a kis méret ellenére, és ha nem lesz jó, akkor utána rúgjátok ki? Vagy nem zavar titeket ez a tényező?

Ilyen esetben szeretnétek előre tudni arról, hogy bizony lehet, hogy túl kicsi lesz számotokra a farka? Vagy ilyesmiről semmiképp nem szeretnétek szex előtt beszélgetni?


Kérem, hogy akik már voltak ilyen szituációban, azok meséljék el, hogy mit éreztek és hogy viselkedtek ebben a helyzetben, akik pedig még nem, azok is leírhatják, hogy szerintük hogyan éreznének és cselekednének ebben az esetben.



2022. júl. 17. 09:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Van 3gy pasi, evek ota szerelmes vagyok bele platoi modon. Ot mindenhogy elfogadnam.azonban egy masikat akit ugyan szeretek de nem ugy orjitoen,azon elgondolkodnek.
2022. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Miért olyan vagy mint a Q betű?
2022. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nehéz Magyarországon vonzó és normális férfit találni, hogy csak emiatt tuti nem rúgnám ki, hogyha a többi dolog stimmel. Amúgy meg a jó szex nem csak a pasi méretein múlik, hanem a viselkedésén stb is.
2022. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Olyan mintha átvert volna

Hogy akkor csak ezert volt kedves aranyos meg minden hogy ezt elfogadjam

2022. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

Privre

Nem kell a méretét konkrétan ahhoz előre tudnom hogy nagyjábol "besaccoljam".

Ugyanis pl az olyan pasik akikben van vmi belso magabiztosság, kicsit dominánsabbak iranyitobbak, vagy tapadnak rájuk a nők, nem félnek a szextol, nem húzzák az időt, nem szégyenlősek, vagy már kulsore is egy magasabb vagy szélesebb/erosebb testalkatu(nem a műizmokra gondolok!), akkor valószínűen nem picirépával rendelkeznek.


Akikben viszont van óvatosság szégyenlőség, "szelídség", vagy arrol győzködnek, hogy semmiképpen nem szexorientáltak(holott ezt nem is kérdeztem, már előre mentegetőznek), nem a szex az első, vagy mégcsak nem is kezdeményezőek, nem is nyomulók nem dominánsak, húzzák a randikat az időt azt hogy kettesben lenni, vékonykák alacsonyak is kicsi kéz kicsi orr kicsi minden, azokról fel sem tudok tételezni egy 20 centist.


A nagyf.rkú pasikra pl kimondottan jellemző a nőzés, csajozás, dominancia, magabiztosság is, ők meg álszerénységet álkedvességet szoktak inkabb használni, hogy ne riasszák el a nőt, úgy kedvesek szelidek hogy azért mégis látszik hogy folyamatosan nyomul teper határozott is ez mellett, nem bizonytalan nem vesz vissza lassan de biztosan folyamatosan előre halad a hódításban.

2022. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"Kiderül, hogy a férfi pénisze nagyon picike."


Konkrétan mekkora?

2022. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt is nyugodtan leírhatjátok, hogy kinek mekkora az az erektált méret, ami már problémás lehet az élvezetes aktus szempontjából.


6-os, olyan kicsire gondolj, amekkorával az eddigi tapasztalataid szerint már nem tudod élvezni a behatolást, ez szubjektív dolog, lehet 8 vagy 14 centi is, ezért nem adtam meg pontos számot.

2022. júl. 17. 11:29
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

A férjemnek is kicsi van! 17 cm és 8 ik évfordulónk jön holnap.


Amelyik nő szeret azt nem érdekli ha nem túl nagy a szerszám.

2022. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"ez szubjektív dolog, lehet 8 vagy 14 centi is, ezért nem adtam meg pontos számot"


Én meg nem tudom úgy leírni, hogy mit reagálnék, ha nem tudom, hogy mekkora méret.

2022. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

8 és 14 cm közt hatalmas a különbség. Majdnem 2x akkora.

Az én exemnek 11 cm és vékony is. Előzetes tapintásból már szex előtt is sejtettem a dolgot. De nem volt vele rossz a szex. A mostani páromnak 14 cm de nagyon vastag. Szóval azért sok dolog számít ilyenkor.

Ha másban passzoltok adj neki még esélyt. Különben ha férfi lennék én nem hoznék fel ilyen témát.

2022. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!