Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus tényleg tönkretes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus tényleg tönkreteszi a párkapcsolatokat és emiatt szálltak el a nők igényei? Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 21. 21:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
86%

6

Szerencsére nem kell már a hozzád hasonló gyökerekkel lennünk

2022. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%
🥱🥱🥱
2022. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%
jaj Áron már itt is követőket akarsz szerezni?
2022. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
39%

Aki nőként a feminizmust tolja, maga alatt vágja a fát. Nagyon papucsnak kell ahhoz lenni, hogy épeszű ember elfogadja a férfigyűlölő marhaságaikat.

Amúgy normális nő nem is foglalkozik evvel, akik meg igen, azoknak jellemzően ez jutott. :D

Nem véletlenül.

2022. okt. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
30%

Igy kell ezt! Nevvel, arccal, higgadtan.



Jo latni, ahogy a huszeves csitrik tajtekzanak a kommentszekcioban. Elfelejtik, hogy ok is lesznek 30-40-50 evesek, amikor majd nekik is visszanyal a fagyi.....



38F incel

2022. okt. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
22%
Igen. A feminizmus hitette el a nőkkel, hogy nekik alanyi jogon jár a magas, jóképű, kigyúrt, gazdag férfi akkor is, ha a nő csúnya, igénytelen, kövér és munkanélküli. Emellett a férfiakkal szembeni diszkrimináció is a feminizmus "érdeme".
2022. okt. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
86%

#6

Na mert aztán a férfiak igényei nem szálltak el! Ja, nálam az is kizáró ok, ha van autója is: a legtutibb, ha lenéz mindenkit, aki vezet. Engem is. Majd alaposabban magamba nézek. Nem tudnám elfogadni, ha magasabb volna nálam, emiatt balerinát hordok és görnyedten járok, mert az Igazi Nők nem próbálnak a férfiak fölé nőni. Akkor van orgazmusom, amikor ő akarja, és ebben nagy szerepe van annak, hogy megengedi, hogy bármikor lecumizzam. Nekem tetszik, hogy rövid és karcsú a cerkája, csak a felszínes nők gondolják azt, hogy másmilyennel jobb nekik a szex, én ebben nem hiszek. Amúgy is az számít, hogy ő élvezze, én meg azt élvezem, ha neki jó, akkor meg akkora legyen, amivel gond nélkül boldogulok, nem?

Azzal is egyetértek, hogy nem akar gyereket. Igaza van: nehogymár eltartson míg babázok otthon, és emiatt nem várható el, hogy rabszolgának álljon valami multihoz, mikor tudom, hogy utál korán kelni. Amúgy is meg kell gondolni ezt a gyerek-témát, mert a kapcsolatunk múlhat rajta: fáradtan, kialvatlanul hogy fogok róla gondoskodni, hogy fogok rendet tartani, meg szépen, igényesen kinézni. Na ugye. Én imádom az ilyen előrelátó, felelősségteljes férfiakat, akiknek van kialakult értékrendje, és ehhez ragaszkodnak is. Kár, hogy olyan kevesen vannak.


Vicces amugy, hogy a születésszám miátt nyervákolsz, miközben valoszinuleg nem keresel havi 1M.ft.ot. (igen, a gyerek pénzkérdés)

Kössz, akkor inkább karriert épitek.

2022. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem pont, hogy segíti a párkapcsolatokat az egyenlő női és férfi szerep. És ezt férfiként mondom. Korábban sokkal többet kellett játszmázni, dealelni a család többi tagjával, a nő egész nap otthon volt, általában buta volt, nem tudott semmihez hozzászólni rendesen, csak tette a dolgát, takarított, gyerekezett és biodíszletként helyt állt a férfi mellett. Abszolút oldalborda feeling.


A feleségem nem ez a fröcsögő feminista, nem is vallja magát annak, inkább az equalista kifejezést használja magára. Szerintem klassz, hogy abba a korba születtem, mikor a nők már sokszínűbbek és több egyéniségük van, többféle életcéllal. Azok alapján, amiket a szüleim, nagyszüleim meséltek, egy férfi és egy nő soha nem lehettek volna barátok anno, már csak neveltetésükből adódóan sem. Nekem a feleségem a legjobb barátom és igazi társam.


Erre nem lenne képes egy olyan nő, akinek az a fő funkciója az életemben, hogy nekem szüljön és utánam takarítson. Ehhez egy olyan ember kell, aki szintén sokat tanult, van rendes szakmája, tájékozott, felvilágosult, gondolkodó. Nem egy fizetés jut két emberre, nem nekem ke húzni az igát, hogy egy egész családot etessek, hanem egyikünk béréből élünk, a másikunkéból meg megvalósítjuk az álmainkat (kb egyformán keresünk, majdnem egyforma a szakmánk is). Plusz én nem akarok gyereket, így eleve nagy plusz, hogy nincs rápörögve erre a témára, mert "van jobb dolga".


Józan paraszti ésszel belegondolva, szerintem jobb a szexuális élete az embernek azzal, akivel minden mást is együtt élnek meg.


Nem akarom lenézni a hagyományos családmodellt, de számomra a háztartásbeli nők jelentéktelenek és semmilyenek. Púp lenne csak a hátamon és ezen nem segít, hogy alámfekszik. Attól még senki sem lett jó az ágyban, hogy nem kommunikál és nem meri felvállalni, hogy imádja a szexet, mert fél, hogy meghurcolják érte, mert nőként ez anno tabu volt.

2022. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
80%
Azt elfelejtettem még hozzátenni, hogy a mai világ szerintem azoknak a férfiaknak fáj a legjobban, akiknek az apja úgy lehetett tekintélyszemély a családban, hogy egy alja lusta tróger volt. És erre az effortless családfői szerepre vágynak, ami ma már egyre kevésbé lehetséges valóban. A lányok jól belehúztak, sokkal többen tanulnak a felsőoktatásban, sokan sportosak, lendületesek. Ilyen partner mellett nem lehet úgy tölteni a délutánt, hogy büdösen, herét vakarászva nézed a tv-t munka után és hozzák neked a jó kajákat meg lesz szex akkor is, ha túrós bré néz ki a dzsungelből, amit nem látsz a beled miatt. Viszont normális embernek nem szívfájdalma, hogy nem néznek fel rá, ha nem vív ki magának tiszteletet, főleg nem szolgálják ki.
2022. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy ezt a mai újhullámos feminizmust is feminizmusnak hívjuk és az eredetit is. Míg az előbbinek sok követője volt, ezzel a mostanival már csak egy szűk réteg ért egyet, viszont úgy hivatkoznak magukra, mint "feministák" és úgy próbálják beállítani, mintha ugyanaz a követőtábor mögöttük állna.

A feminizmus elérte a célját. Nők ugyanúgy szavazhatnak, dolgozhatnak, építhetnek karriert, adott munkáért ugyanannyi bért kapnak, stb. Ebben ennyi volt/van és nem több. Megkapták a lehetőséget, hogy belépjenek az eddig (szinte) kizárólag a férfiak által uralt területekre. Ez a terület viszont rendszerint a versengésről szól. Akkor tessék, lehet versenyezni. Ha jobbak, mint a vetélytársak (legyenek azok nők vagy férfiak), akkor ők lesznek a befutók. Ha nem, akkor pedig viszlát. Ez a rendszer addig is így működött, míg ők nem voltak jelen és nem kell átalakítani miattuk. A lehetőség ott van, ki lehet próbálni magukat, a tehetség utat fog törni, a piac pedig ezt felismeri.

2022. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!