Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok!Nem kiábrándító mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Nem kiábrándító mikor társkeresőn rátok ír egy elhízott,lestrapált gyári melós,ahelyett hogy sportos izmos pasik írnának csak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor lejjebb megy az önbecsülés, hogy csak ilyen pasinak kellenétek?
2022. okt. 21. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
6-os! Olyan egyszerű nektek a társkereső oldalak használata hogy az hihetetlen. Szidod itt a csóró és enyhén elhízott gyári melósokat miközben csomóan azért vannak elhízva mert ugye az evés és ivás létszükséglet a konditerembe járás nem és sokan a kevés fizetésükből ebben az elinflálódott világban csoda ha rezsiszámlákra van pénz és enni-innivalóra. Remélem te valami gazdag családba született és egyetemre járó magas és vékony modell csaj vagy hogy így lenézel minket átlagos melósókat. Anyuci-apuci ugye jól keres megvan mindenetek iPhone 13 Pro Max és még a konditerem bérlet is fizetve van aminek köszönhetően te jól tudsz kinézni és az ennivaló diétás hogy véletlenül se hízzál el és ne keverjenek össze az átlagos gyári vagy akár konyhai melóssal ugye? Pont az ilyen gazdag emberek mint te lehetsz és társaid az ilyenek néznek le és undorodnak az átlagos emberektől amilyenek mi vagyunk, nem mindenki születik gazdag családba és tesznek alá a szüleik mindent! Nem mindenki engedheti meg magának az új iPhonet és Airpodsot meg egy havi vagy éves kondibérletet gondolkozz. Aki a szinted nem üti meg attól már hánysz vagy mi van? Szégyelljétek magatokat! Egy konyhai melós 22F
2022. okt. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

11

Nem a 6os vagyok, de azert válaszolok!


Hányni nem hányok, simán nem kezdünk velük!

De figyi! Mondd már meg, hogyha, te választhatsz a model alkatu, csinos, számvitel szakon tanuló, könyvelő Anna, meg a 90kg.os bolti eladó Marcsi között...te melyiket választanád? Illetve, könyvelő Anna is a saját szintjén keres, tedd te is ezt

2022. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es! Modell alkatú csajok más szintet képviselnek és kategóriát mint én ez tudom de egy átlagos lánnyal akivel tiszta szívből szeressük egymást és külsőre és belsőre is jó nekem elég lenne. Természetesen a külsőnél nem a törékeny 50 kg os vékony modell csajra gondoltam, ha van rajta pici súlyfelesleg és belsőre normális én már tudnám tiszta szívből szeretni, de természetesen az igényeim és értékrendjeim alá nem szeretnék menni. Lehet a 100 kg feletti elhízott nő is normális társ lenne de azt őszintén nem tudnám szeretni mert egy tökéletes szerelemhez és kapcsolatot a külső és belső szeretet, vonzódás egyaránt kell! Ha csak az egyik van meg az nem őszinte kapcsolat!
2022. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!