Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hülyeség itt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség itt hogy kövér férfinak nem lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Ott van egy csomó elhízott színész Amerikában, bomba nőkkel. Ne is értem akkor ezt a hülye megállapítást. 🤷‍♂️
2022. okt. 22. 06:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Számos ember kifogásokat gyárt a saját sikertelenségére. Könnyebb azt mondani, hogy a kövérsége miatt nincs barátnője, mint beismerni, hogy ő a felelős az életéért.

De egyébként egy kövér pasinak lehet csaja, ha jó a stílusa. Főleg akkor, ha magas, mert azzal "mackósnak" tűnik.


Most eszembe jut egy eset, amikor a volt barátnőmmel akartam kibékülni. Volt velem egy srác a Plázában, aki ellátott pár tanáccsal. Mikor bent voltunk a mosdóban, és látta, hogy igazgatom a hajam, odaszólt nekem, hogy "nem ezen fog múlni...". És igaza is volt, nem azon múlt a dolog, hogy jól néztem-e ki azon a napon, vagy sem.


Még valami az eredeti kérdéshez:

- a kövérségen lehet segíteni: rendszeres mozgással, és diétával szép eredmény érhető el. Persze, most azokra célzok akik elhíztak. A hormonális, egyéb esetekben nem vagyok jártas, ahhoz szakértő tanácsa kell.

- a fogyás nem csak esztétikai, hanem egészségügyi felelősségünk is. A kövér ember hamarabb lesz cukorbeteg.

2022. okt. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Egészen más kérdés ám az, hogy "Kövér, befutott amerikai színész sztár férfinak lehet-e szép barátnője?", és az, hogy "Kövér, csóró magyar lúzernek lehet-e szép barátnője?"
2022. okt. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2


Senkit nem érdekel a boltban sem hogy a csóró veszi meg 1000 Ft-ért a szalámit , vagy az akinek 270 millió Ft van a bankszámláján. Ugyan az az ár fog rájuk vonatkozni.

2022. okt. 22. 06:58
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
De lehet kövér férfinak barátnője, ha van elég pénze, hogy a külsejét kompenzálja.
2022. okt. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát hajrá. :)
2022. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Sose tudnék össze jönni kövér sráccal nagyon undorodom tőlük.


Persze ezt állítom, de első barátom kövér volt akit nagyon kedveltem. Aztán ja, a kövérségébe vetett undoromat nem tudtam legyőzni. Dobtam

Pedig ő aztán érzelmileg nagyon passzolt hozzám és pátyolgatta a lelkem.


Szóval sokunknak van egy ilyen undorunk

2022. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Lehet, de valami férfigyűlölő feminista, akik a kövér incel férfiak női megfelelői.

Csak ezek a nők a megannyi feminista, meg egyéb béna fórumon(she.hu) keresik az önigazolást a szerencsétlenkedésükhöz.

2022. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Én tanúsítom hogy nem nagyon lehet

üdv egy kövér férfi.

2022. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

#3 lehet, de a csóró nem fog tudni házat autót meg nyaralásokat biztosítani a csinos nőnek. Már amennyiben csinos nőt szeretne.


Hozzád hasonlóan kövér nőd simán lehetne, miért nem a saját ligádból válogatsz?

2022. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Őszintén szólva sportos, jó alakú nőként nem kellene egy kövér, csóró pasi. Hogy miért nem? Mert megtehetem, hogy válogassak. Nem tetszik a kövérség, számomra igénytelen hatása van.

Sok amerikai kövér színésznek van jó nője, viszont ők tudnak kompenzálni a pénzzel. Oké a boltba mindegy ki veszi meg a szalámit. Viszont te el tudnád vinni a barátnődet egy luxus nyaralásra az USA-ba ? Hát persze ,hogy nem.

Lehet barátnőd attól mert kövér vagy, viszont a magad szintjén keress embert.

2022. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!