Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő vagyok, 30. Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, 30. Miért vagyok abszolút sikertelen a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bombanő, szerintem átlagos, se csúnya, se szép. Normálisnak tartom a kitett képeket.

Olyan férfiak adatlapját nézem meg, akik korban passzolnak (1 évvel fiatalabb vagy max 5-6 évvel idősebb), nem kifejezetten helyes pasik, de "normálisak". Például épkézláb bemutatkozás van, látok közös pontokat, a fotókon nem két centiről látszódik az arca, nincs szélsőség a testalkatában.

Engem meg olyanok néznek meg, akik vagy 8-10 évvel fiatalabbak(!), vagy 15-20-25 évvel idősebbek, esetleg szélsőségesen... probléma van velük. Ilyenek is "lájkolnak".

Az üzenetem nagyon kevés, heti szinten ha 1-2-t kapok, annak is háromnegyede 45+ os pasiktól.


2022. okt. 23. 17:40
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Akinek bombanő kell, az nekem nem kell.



Amúgy ebben a korban a 10 év korkülönbség se menő.

Egy 40 éves már meg van csúnyulva, mert öregszik, bocsánat, de ez van. Én is meg fogok csúnyulni addigra.

Már nem fiatal. Akkor nálam totál kimarad az életemből, hogy fiatal, még helyes (nem mindenki álma pasi, de normálisan kinéző), életerős, egészséges a párom. Összeházasodunk és nem lehet mondani, hogy éljen az ifjú pár. Bár a párkapcsolat maga lehet ifjú. :D

Még ha 2 éven belül is lesz gyerek (amihez azért rendesen passzolnia kell a dolgoknak), 60 feletti lesz, mire az a gyerek érettségizik. Egy 60 feletti már brutálisan le van robbanva életmódtól totálisan függetlenül és nagyon sokan meg is halnak.


Most ha tényleg végiggondoljuk a dolgokat és nemcsak lesz-ami-lesz úszunk az árral, akkor ez belátható.

2022. okt. 23. 19:32
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, egy ideig használtam a Randivonalat is, de hiába jelöltem meg viszonylag sok nőt (nem cicababákat, normális külsejűeket), gyakorlatilag alig jelölt vissza valaki. Ha viszont nem jelölnek vissza, az olyanoknak minek írjak? Utálom a felesleges körök lefutását, felnőtt emberként nem az a leghőbb vágyam, hogy olyanokra pazaroljam a pénzemet, az időmet és az energiámat, akiket nem érdeklek. Te kimutattad valamilyen formában (pl. megszívezéssel) az érdeklődésedet?
2022. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
23%
#11: Azért nem kell így leírni a 40 éveseket, van, aki jól tartja magát. Egyébként társkeresőkön nézelődve férfiként azt tapasztalom, hogy sok 30 körüli nő is kezd ráncosodni, szarkalábas a szeme, és ha nincs rajta 5 kiló vakolat, akkor szétesik az arca, mint Michael Jacksonnak.
2022. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

13


Mindkét nemnél így van ez, innen lehet felismerni, hogy már 30-as.

De 40-esnél meg pláne.


12


Megszívecskézem.

2022. okt. 23. 19:38
 15/50 anonim ***** válasza:
58%
Az hogy mennyire életerős nem annyira korfüggő, van aki már fiatal korában gyenge alkatú vagy épp túlsúlyos.
2022. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
77%
#14: Egyáltalán nem biztos, hogy pontosan be lehet lőni egy ember valós életkorát. Sok függ a genetikától, az életmódtól (pl. aki dohányzik, szolizik, annak hamarabb "öregszik" a bőre), a nők esetében meg pl. a sok smink segíthet abban, hogy fiatalabbnak tűnjenek.
2022. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim válasza:
32%

Amikor az elképzelések nincsenek köszönőviszonyban a valósággal, aztán addig válogat az emberek között, míg végül nem kell senkinek. Közben kihagyja a valóban normálisakat, aztán nekiáll panaszkodni, hogy nem talál rendes férfit.

Ősi történet.

2022. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
3%
Egy beképzelt, álomvilágban éldegélő, önelégült senkiházi vagy, aki azért írt kérdést, hátha itt rálel valaki, ha már mindenhonnan lepatintottak. Ráadásul életmeglátásod sincs, csak fújod a magad hülyeségeit. Te egy pasinak maga a halál lennél. Hisztis vénasszony.
2022. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Valaki el tudja magyarázni, mi volt a gond az eredeti kategóriával? Mostanában majdnem minden kérdésemet áthelyezik...
2022. okt. 23. 20:11
 20/50 A kérdező kommentje:

16


Nagy átlagban felismersz egy 30 évest arról, hogy már szarkalábasodik és egy 40-est arról, hogy teljesen középkorúsan néz ki.

2022. okt. 23. 20:12
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!