Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő vagyok, 30. Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, 30. Miért vagyok abszolút sikertelen a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bombanő, szerintem átlagos, se csúnya, se szép. Normálisnak tartom a kitett képeket.

Olyan férfiak adatlapját nézem meg, akik korban passzolnak (1 évvel fiatalabb vagy max 5-6 évvel idősebb), nem kifejezetten helyes pasik, de "normálisak". Például épkézláb bemutatkozás van, látok közös pontokat, a fotókon nem két centiről látszódik az arca, nincs szélsőség a testalkatában.

Engem meg olyanok néznek meg, akik vagy 8-10 évvel fiatalabbak(!), vagy 15-20-25 évvel idősebbek, esetleg szélsőségesen... probléma van velük. Ilyenek is "lájkolnak".

Az üzenetem nagyon kevés, heti szinten ha 1-2-t kapok, annak is háromnegyede 45+ os pasiktól.


2022. okt. 23. 17:40
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Nekem a baráti társaság abszolút nem működött, eddig a hobbitalálkozó se.

Sportolok, de túl gyenge vagyok, hogy társaságban sportoljak (futás, túra, bicaj jönne szóba).

2022. okt. 23. 20:42
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek nem, akkor a klasszikus barátnőzés szórakozóhelyen.
2022. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Középkorúként, amikor 20 évesen is szenvedtem ott?
2022. okt. 23. 20:50
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kimozdulni marad a netes szenvedés, az is nehéz a maga módján de nem lehetetlen.
2022. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
88%
Valahol el kell kezdeni ismerkedni. Persze a netes is lehet jó, de véleményem szerint úgy 15-20 éve sokkal jobb platformok voltak, amik mára már átmentek reklám/spambot/fizessmindenért kategóriába. Ha pedig kistelepülésen keresel, nagyon nehéz a dolgod.
2022. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
31%

"A tinderről hallottam olyat, hogy húspiac."


Az összes ismerkedős oldal húspiac. Sőt, maga a 21. századi ismerkedés egy húspiac. Ez ilyen. Egyébként le fogtok pontozni, de igaza van annak, hogy az egyenlőség miatt van ez. Mióta a nők kiléptek a munkaerőpiacra és megszületett a 3. hullámos feminizmus, már nem úgy tekint a két nem egymásra, mint ahogy mindig is tette. Nézz meg egy régi filmet, nem kell nagyon régre visszamenni, elég a 80-as, 90-es évekbe. Még megvolt az a hozzáállás a nők részéről, hogy tudtak lelkesedni a férfiakért, vajon el fog-e hívni vagy nem, csapatban járnak a lányok, sugdolóznak a jópasi háta mögött, kéretik magukat, izgi, ha elhívják őket, mit veszek fel, vajon megcsókol-e, stb. Ma már nincs ez. Teljesen kiveszett az egészből ez az izgalom és szertartásosság, nincs "táncrend", az egész egy termékké vált. A nők meg vannak győződve arról, hogy válogatniuk kell és csak a legjobbal szabad beérni. Ha randizni akarnak, ott a tinder.

2022. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
81%
Utolso. Azert van huspiac ,mert a fiatal scrazok mar videojatekozni akarnak es egyejszakasokat, a 40es faszik meg tomegesen cserelik le a noiket mert mar nem szegyen. Igy lett csomo no szabadon a huspiacon.
2022. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
A tarskereso tipikusan nem jo hely parkapcsolat alapitasra, van akinek sikerul es van akinek nem. Szerencsere nekem sikerult. Legyel kitarto, ajanlom a tindert, en ott találtam meg a felesegem
2022. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
29%

"Utolso. Azert van huspiac ,mert a fiatal scrazok mar videojatekozni akarnak es egyejszakasokat, "


Jaj, hagyjál már ezzel a hülyeséggel. Menj ki a való világba, vagy akár nézz körül itt, tele van minden teljesen értelmes, jól szituált, normális pasikkal, akik csak egy hozzájuk hasonló csajt szeretnének. Nem kellenek senkinek, mert nem elég "érdekesek", vagy mittudomén. Ma már nem az van, mint 40 éve, hogy a férfiak eladták magukat egy jó dumával meg jó fellépéssel. Ma már mindenkinek portfóliója van, és a nők végtelen jelentkező közül válogatnak.

2022. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
2%
A 40-es faszik nem cserèlnek le senkit sem, ők vannak lecserèlve/kidobva.
2022. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!