Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő vagyok, 30. Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, 30. Miért vagyok abszolút sikertelen a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bombanő, szerintem átlagos, se csúnya, se szép. Normálisnak tartom a kitett képeket.

Olyan férfiak adatlapját nézem meg, akik korban passzolnak (1 évvel fiatalabb vagy max 5-6 évvel idősebb), nem kifejezetten helyes pasik, de "normálisak". Például épkézláb bemutatkozás van, látok közös pontokat, a fotókon nem két centiről látszódik az arca, nincs szélsőség a testalkatában.

Engem meg olyanok néznek meg, akik vagy 8-10 évvel fiatalabbak(!), vagy 15-20-25 évvel idősebbek, esetleg szélsőségesen... probléma van velük. Ilyenek is "lájkolnak".

Az üzenetem nagyon kevés, heti szinten ha 1-2-t kapok, annak is háromnegyede 45+ os pasiktól.


2022. okt. 23. 17:40
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Hatalmas elvárások, hogy komolyan sérülttel nem működne, meg kigyúrt tükör előtt pózolóssal se....
2022. okt. 23. 20:13
 22/50 anonim ***** válasza:
89%

Ha a kor megfelel, akkor a kinézet nem. Ha a kor és kinézet megfelel, akkor a bemutatkozás nem. Ha a bemutatkozás és a kinézet jó, akkor túl öreg. Ha minden megfelel, akkor az jobb nőt keres.

Ezért húspiac minden társkereső, nyoma nincs az egészben az embernek.

2022. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Én nagyon sokat látok a Randivonalon, aki 29-35 közötti, normális kinézettel és normális adatlappal, szívecskézem is őket, de hiába.


Amúgy igen, nehéz neten társat keresni. A valóságban összekerültök valahol, ahol jó esetben nem a társkeresés a fő cél, aztán beszélgettek, szemeztek, egyre több apróságot tudsz meg a másikról és a randira akkor kerül sor, ha már valamennyire ismeritek egymást és van szimpátia, netán kémia.

2022. okt. 23. 20:30
 24/50 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem hanyagold az online helyeket, teljesen elvész a randizásból a spontaneitás és az izgalom.
2022. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
69%
#22: És aki nem csak a társkeresőkön válogat ennyire, hanem a való életben is, az ott sem fog tudni társat találni. Ha nagyon akarjuk, bárkiben találhatunk bármi olyat, ami miatt kapásból kiszórhatjuk, a kérdés szerintem inkább az, hogy mennyire tudunk nyitottak és toleránsak lenni, mennyire tudjuk elfogadni a másik ember "hibáit", "hiányosságait". Tökéletes ember nincs, s ezért tökéletes társ sincs.
2022. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
1%
Ne akarj aranyat kiásni a pasikból.
2022. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az adatlapot is felesleges nézni hogy mennyire részletesen vagy igényesen van kitöltve mert a többség nem használja rendszeresen az oldalt úgy mint egy közösségi platformot hanem csak néha felmegy szétnézni és ráír azokra akik tetszenek neki. Privátban ismerkedés közben derülnek ki a részletek úgyis.
2022. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Hááát igen, ezzel is egyet tudok érteni.

Viszont élőben hol? Nem járok olyan helyekre, nomeg az is eszembe jutott, hogy ebben a korban már nincs spontán leszólítás (huszonéveim elején volt olyan, meg ilyesmiből kapcsolat is), mert arra gondolhat a másik, hogy úgyis párom van.

2022. okt. 23. 20:34
 29/50 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom megmutatni, mik szoktak bajok lenni az adatlappal:


'Szerintem az adat lapot is felessleges nézni hogy mennyire részletesen vagy igényesen van kitöltve mert a többség nem használja rendszeressen az oldalt úgy mint egy közöségi platformot hanem csak néha fel megy szét nézni és rá ír azokra akik tetszenek neki. Privátban ismerkedés közben derülnek ki a részletek úgyis.'


Kb.

Még a mondatokat is el kellene torzítanom, hogy ne magyar mondatok legyenek.


Központozást te se eleget használtál, de akkor láttam meg, amikor direkt betettem a helyesírási hibákat.

De amikor valaki magyarul nem tud, annyira hibásan ír...

2022. okt. 23. 20:39
 30/50 anonim ***** válasza:
95%
Baráti társaságban, sportolás közben vagy hobbitalálkozón, nekem ezek működtek. Így a leszólítás sem annyira idegen (hisz már van közös pont), valamint könnyebb alkalmazni a szokásos taktikákat (mosoly, szemezés), mint pl egy zajos mulatóhelyen és így jelezted is, hogy érdeklődsz tehát nincs párod.
2022. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!