Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő vagyok, 30. Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, 30. Miért vagyok abszolút sikertelen a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bombanő, szerintem átlagos, se csúnya, se szép. Normálisnak tartom a kitett képeket.

Olyan férfiak adatlapját nézem meg, akik korban passzolnak (1 évvel fiatalabb vagy max 5-6 évvel idősebb), nem kifejezetten helyes pasik, de "normálisak". Például épkézláb bemutatkozás van, látok közös pontokat, a fotókon nem két centiről látszódik az arca, nincs szélsőség a testalkatában.

Engem meg olyanok néznek meg, akik vagy 8-10 évvel fiatalabbak(!), vagy 15-20-25 évvel idősebbek, esetleg szélsőségesen... probléma van velük. Ilyenek is "lájkolnak".

Az üzenetem nagyon kevés, heti szinten ha 1-2-t kapok, annak is háromnegyede 45+ os pasiktól.


2022. okt. 23. 17:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
88%
Minél több az elvárás, annál nehezebb lesz a dolog. Amugy meg ne stresszelj rá, akinek jönni kell úgyis jön. Bepánikolva keresgélni a lehető legrosszabb amit tehetsz. Mert ebből jó nem lesz csak szar kapcsolat. Engedd el magad, élvezd az életed, járj el szórakozni, bulizni csináld a kedvenc hobbid aztán majd előkerül akit neked szánt isten.
2022. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Bulizni még huszonévesen se buliztam. :D

Görcsölni azért nem görcsölök és a Randivonalon az amúgy se jön át.

2022. okt. 23. 18:08
 3/50 anonim válasza:
92%
A szokásos. Akinek tetszel, az neked nem kell. Akinek nem tetszel, az neked tetszik. Én azokat is át szoktam volt ugrani, akiknek oldalnyi szövegük volt a bemutatkozásban, rossz tapasztalatom volt velük. Azokat is rögtön kihagytam akik elkezdték sorolni, hogy kik hagyják békén.
2022. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
24%
Én meg 42 éves férfiként már kinőttem ebből. Majad idővel te is ki fogsz...
2022. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
85%

A saját korosztályodbeliek kiégtek: vagy elváltak/elváló félben vannak, vagy megcsalták őket, így ezekben gyógyulgatnak. Az idősebbek már túltették magukat ezeken, így újult erővel vizslatnak pl.: tégedet.

A szélsóségesen problémások meg meg olyanook, hogy mindegy, csak nő legyen.

2022. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

5


Mondjuk igen, volt egy félelmem, hogy ez van. :(


Én meg gyászoltam, tanultam (természetesen a 40 óra meló mellett) és e kettő meg néhány egyéb mellett próbáltam nem teljesen összeomlani a huszas éveimben.

Tavaly óta ismerkedek, ismerkedgetek.

2022. okt. 23. 18:36
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod a profilod privátban? Valószínűleg a képeiddel van valami mert elsősorban azt nézik meg.
2022. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha komolyan akarsz ismerkedni inkább a tindert próbáld ki, azt használják a legtöbben, az elavultabb társkeresőkön nincs nagy választék.
2022. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
A tinderről hallottam olyat, hogy húspiac. Plusz egyszer befizettem valamit és még úgy se működött.
2022. okt. 23. 18:53
 10/50 anonim ***** válasza:
12%
Mert 30 éves vagy és nem vagy bombanő
2022. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!