Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abban meg tudna erősíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban meg tudna erősíteni valaki hogy nem mindenki nézi le a cigányokat ugye? Mert lehet hogy az vagyok de nem úgy viselkedem. Rendes állásom van 21 évesen egyszersem volt még kapcsolatom.Úgyhogy nincs olyan fiú/férfi aki komolyan is venne?20-26kor.

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Én úgy látom egyáltalán nem a származásátol függ a dolog,

Inkább jó pont, ha versekbe rakni gondolataid tudod.

Nincsen szexibb és imponálóbb mint a jó rímek,

Erről ismerik például meg az alfa hímet.

Esetedben is javaslom ezt a kifejezési formát,

És a parkeresesnel nem lesz előtted semmi korlát! ;)

2022. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A normálisan viselkedő, nem ingyen élő cigányokat szerintem nem vetik meg. De lássuk be, nem ez a többség.
2022. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm még probálom
2022. okt. 28. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén válaszolok. Volt bennem sokáig erős ellenszenv a romák iránt. Majd 2000-ben megépült itt a lakásunk. Az utcánk 50-60 %-a roma. Nagyon kellemesen csalódtam bennük. Azóta azt vallom ember mindenki. Mindenkit a tettei alapján kell megítélni. Így a gyerekeim már teljesen előítélet nélkül nőttek fel. Aminek nagyon örülök. 23 és 28 évesek. Kicsinek együtt játszottak a mögöttünk lévő réten. Sok barátjuk is van aki roma.
2022. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Ha nőről van szó akkor van elfelejtve csak meg pitizve , viszont amikor férfi a személy ha teljes /fél/negyed nem számít ő mindenképpen el van ítélve előre.
2022. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
őszintén, sajnos nagyon rossz véleményem van a cigányokról, utálom őket, de a hozzád hasonló ritka kivételek, akik becsületesek, dolgoznak, és próbálják elkerülni hogy a maradék 99%-al legyenek összemosva, velük nincs bajom, nehéz lehet egy olyan helyzetben, ahol az ember népének túlnyomó többsége egy igénytelen, büdös ingyenélő tolvaj
2022. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen eggyet értek köszönöm válaszod
2022. okt. 28. 22:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok rossz tapasztalat után én tartottam a romáktól. Aztán megismertem a páromat egy társkeresőn, később találkoztunk, de egészen addig, amíg be nem mutatott a családjának, fel sem tűnt, hogy roma. Igen, voltak külsőleges vonásai, ami alapján feltételezhettem volna, de még így sem esett le.

Komolyan mondom nála rendesebb, figyelmesebb embert nem igazán ismerek. És a családja is nagyon aranyos, a szülei nagyon jófejek.

2022. okt. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nehéz lehet egy olyan helyzetben, ahol az ember népének túlnyomó többsége egy igénytelen, büdös ingyenélő tolvaj"


Már aki a népének tekinti.. az tekintcsen rá a népének aki teljes vérű .

2022. okt. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megtaláltam az igazit
2022. nov. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!