Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az nőként ha rám ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az nőként ha rám ír egy kövér pasas társkeresőn,akkor tényleg csak ennyit érek?

Figyelt kérdés

Járok sportolni,egészségesen eszek.

Átlagban sportos pasik írnak de néha rám ír olyan is,és sokszor nagyon nyomulnak.

Miért nem keresgélnek a saját szintjükön?


2022. nov. 1. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy újabb provokatív troll kérdés. Gratulálok a szüleményhez, szüleid biztosan büszkék rád!
2022. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Fogd fel úgy, hogy még a kövérekenk is tetszel! :D


Nekem is írnak néha olyan nők, akik az egészségesnél egy kicsit nagyobb az önbizalmuk. Nincs ezzel semmi gond, mert semmit sem veszíthet. Csak egyesek a legfinomabb visszautasítást sem képesek elviselni.

2022. nov. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez a te szinted csak magadon nem érzed.
2022. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Amugy nem vagyok egy Adoniszi fél Isten. De a kérdező megnyilvánulása miatt úgy érzem, hogy lehet ő nincs velem egy szinten.
2022. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

#14!


Én már a kérdés megfogalmazása és helyesírása alapján is így gondolom. :)

2022. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért van az nőként ha rám ír egy kövér pasas társkeresőn,akkor tényleg csak ennyit érek?

Kedves kérdező! Ez azért van vagy lehet mert a mai generáció igényei és elvárásai a csillagos egekben vannak és ezért legfőképpen az internet és a média a felelős.

Csomó ember Izaura TV-s romantikus sorozatokat vagy filmeket néznek ahol a férfi és nő is egyaránt jól néz ki meg sok influencer és celeb videókat nézegetnek ott is mindenki tökéletesen néz ki. Neked kérdező nem jön be kőműves Józsi, de filmszereplő Armando vagy Jose Migule már bejönne. Én nem nézek ilyeneket és en valamiért az átlagos embereket is tudom értékelni és ha ők közelednek hozzám nem fog el az undor és nem érzem magam kevesebbnek ez miatt. Ha átlag alatti emberek közelednek akik az én szintem alatt találhatóak akkor megbotránkozok kicsit de még mindig nem annyira durván mint te kérdező. Átlag felettieket meg meghagyom a tényleg jól kinézőknek. Ahogyan előttem is írták nem csak a férfiak keresnek a szintjük felett ez a kövér nőkről is ugyanúgy elmondható. Régebben olyan kérdést láttam kiírva hogy: "Miért van az hogy sok kövér vagy telt nő sportos és magas kosaras pasikról álmodik"? Ennyi erővel kőműves Jóska is álmodhat színész nőkről!

2022. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!