Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar sok férfi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok férfi csak barátságot extrákkal?

Figyelt kérdés
Mi a motiváció?

2022. nov. 1. 20:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Mert sokszor az egész egy érzelmi behálózás, reménycsepegtetés, kétértelműsködés, ha szorul a hurok, stb.
2022. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

Meg egyébként sok trágya férfi van, aki komoly kapcsolatot keres eredetileg, aztán a sokadik randin kezd el alkudozni, hogy csak szexet meg csak fwb kapcsolatot akar.


Sok nőben pedig nincs annyi lelki erő és van már annyi érzelem, hogy nem küldi el a qrvaanyjába ezeket

2022. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
61%

#12

Ez akkor nem barátság extrákkal kapcsolat, hanem kihasználás. Így értem, de akkor ez definíciós probléma, számomra a barátsag extrákkal kapcsolat két egyenrangú fél közös döntésén alapulhat csak, aminek azonnal vége (vagy átalakul), ha bárkiben is megjelennek a romantikus érzelmek.

2022. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

barátság extrákkal kapcsolatot baráttal lehet működtetni, akivel sok más dolog is összeköt, fontosak vagytok egymásnak

ez így sima szexkapcsolat.

2022. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nőként azért kerestem ilyet, mert záros időn belül külföldre költözök és nem szeretnék távkapcsolatot, de addig is jó lenne valaki. Amióta ilyen kapcsolatot kerestem mindenki csak komoly kapcsolatot akart tőlem... Amikor komolyat kerestem, mint te, akkor mindenki csak szexet akart.. Szóval én azt vettem észre,hogy ezeknek a hülye férfiaknak mindig az ellenkezője kell annak, amit te mondasz.

Ne mondj semmit, hogy milyen kapcsolatot keresel, így ő nem tud reagálni rá. Lehet fullasztóan hat a 'komoly kapcsolatot keresek', ezért hátrálnak már egyből a szexkapcsolatba védekezésképp.

Mondd azt, hogy majd alakul, lesz ami lesz és társai, akkor nem menekülnek.

2022. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%
Általában amikor az illetőt nem tudom elkepzelni magam mellett mint társat, de szex az jöhet.
2022. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%

Mert élvezhetjük egymás társaságát anélkül, hogy mindenféle téren összekötnénk az életünket.

De most tényleg... nem mindenki vágyik összeköltözésre, közös albérlet/ház/hitel/gyerek kombóra... és egy barátság extrákkal jellegű kapcsolatban sem csak szexelni lehet.

2022. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
13%
Kerdezo, csak olvasd el a lenezo es ferfiutalo valaszokat ennel a kerdesnel is... Ertelemszeruen, ezt nem akarja egesz nap hallgatni egy ertelmes ferfi sem.
2022. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%

Normális ember nem telepít az életébe,lakásába olyat,akit aztán ki sem tudna tenni.

Mindkét nem felé igaz ez.Aranyásó nők,lusta férfiak egész hadserege van bevetésre készen.

Lehet jó szexkapcsolatból is párkapcsolat....

2022. nov. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
#18 de te nem vagy értelmes🤡
2022. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!