Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők férfiak nélkül még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők férfiak nélkül még mindig alacsonyabbrendűnek számítanak a társadalom szemében?

Figyelt kérdés
Még női ismerőseim is másodrendűként kezelnek, ha nincs férfi az életemben. És még mindig többre értékelik azokat, akik kapcsolatban vagy házasságban élnek, még ha egyértelműen boldogtalan is a kapcsolatuk. Más is tapasztalja ezt?
2022. nov. 4. 12:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%

10. Azzal van a baj, hogy mindig erőszakkal akarják megmondani ki értékes és ki nem. Ezzel van a baj édes. A rongy férfi is értéktelen, de divat belőlük hőst csinálni, a normális nőket meg lehúzni. Már leírtam párszor, az értékesből értéktelent, az értéktelenből meg követendő mintát. Soha nem láttam még valódi és igazi emberi értékeket példának beállítani! Az viszont nagyon megy és tetszik a konzumidióta rétegnek, hogy mindig van egyfajta áldozat, és ennek megfelelően a másik oldalból meg ellenséget csinálnak.


A FÉRFI az nem egy pondró részek senkiházi faj, bármennyire is megy a marketing hogy azok! A régi férfiak sem verték meg b*szták a feleségeiket, régen sem alkohol bűzös szájjal ment haza a férfi és agyonverte a feleségét stb. Biztos volt ilyen, de a többség, mondjuk a 95% az nem ilyen volt. De hát ha a férfit úgy prezentálják hogy a nők bajainak legfőbb forrása, akkor mit lehet tenni? Aztán trükkös a dolog, mert ezzel párhuzamosan mégis azt a férfi típust teszik a nők bálványává, aki fullos minden téren. Tehát a nő keressen tökéletes hapsit, aki minden téren sikeres. Az ilyen férfi úgy váltogatja a nőit, mint én a zoknimat. A pasik is ez után a szuper pasi ideál után mennek. Biztos jó ez így.


Nem mi emberek mondjuk meg ki az értékes, hanem megmondják onnan fentről! Ezt még nem vetted észre? Ez lenne az a nagy demokrácia. Hagyjuk már. Te is fújod itt a férfi sovinizmust, más a nőgyűlöletet, holott az emberek túlnyomó többségének jó az élete, és még csak nem is látott ilyeneket. Vagy ha igen, akkor azt egyből ráhúzza a teljes nemre.

2022. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
9, nem azt írtam, hogy leszopattam, hanem azt, hogy leszopott.
2022. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
9-es miert faj neked az, hogy szopatott a csavo egy jot, egyertelmu, hogy a csaj onvedelembol vagta a fejehez azt, hogy nem kell a csavo senkinek, mert rajott, hogy csak egy disz a pinajan es csak kihasznaltak
2022. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%
Én nem használtam ki. Szerettem volna többet tőle, mint pár dugás, de ő neki másokra is nedvesedett a pinája…. Szóval ilyen tekintetben, ő volt az, aki szexre használt engem.
2022. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva csak nőktől tapasztalom ezt, de inkább alacsonyabb intelligencia szintű társaságban. Például a volt osztálytársam ilyen.
2022. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15-ös - én is inkább női ismerősöknél érzem. Ott mindig feljön az "És pasiii?" kérdés, férfiak nem mernek ilyen bizalmasak lenni.
2022. nov. 4. 20:48
 17/22 anonim ***** válasza:
Meg gondolom, a férfi még örül is neki, ha nincs pasid. Már persze ha bejössz neki.
2022. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyes nőknél ez ilyen önigazolás is. Nincs normális hobbija, érdeklődési köre, smemije az életben, de van pasija, neked meg nincs, akkor "legyőzött".
2022. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
*semmije
2022. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos így van, de az egyedülálló pasikra is gyakran ráfogják, hogy biztos meleg. Hogy miért nem törődnek a saját dolgukkal...
2022. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!