Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon vonzó csinos barátnő az egy társadalmi státusz, a társadalom szemében több leszel ha melletted egy csinos barátnő áll?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 21:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
Igen!
2022. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
11%
jobban utalnak majd.. lesz ahol megprobalnak beled kotni vagy megverni.. ezert edzd ki magad!
2022. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
9%
Talán.
2022. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
17%
Tapasztalatból mondom: IGEN.
2022. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
14%
Igen, ezért vannak a szép nők kizárólag gazdagokkal.
2022. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha tartod a kapcsolatot társadalommal.

Én pl. nem tartom.:)

2022. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

5


Bogárka!

1. Nagyságrendekkel több a szép nő, mint gazdag pasi.

2. Gazdagon könnyű jól kinézni.

2022. okt. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

Tapasztalat alapján: NEM.

Szerényen kijelenthetem, hogy egesz jó nő vagyok, főleg a koromhoz képest. A férjem meg elég jól keres. De reálisan nézve nem egy férfiszépség. Még a gimi utolsó évében jöttünk össze, tehát egyértelmű, hogy nem a pénze motivált.

Aki nem ismer minket, vagy csak felszínesen, az sokszor elég lekezelő velünk. Egy ilyen "itt a gazdag vállalkozó meg a pénzen vett cicababája". Aztán mikor kiderül, hogy amúgy egyidősek vagyunk, és lassan 20 éve együtt, akkor döbbenet, hogy mennyire megváltozik az emberek hozzáállása. Nem csak engem kezelnek ez után érezhetően több tisztelettel, ami valahol érthető. De a férjem is! Ezt úgy nagyjából 10 év házasság után kezdtük el észrevenni. Úgyhogy az én személyes tapasztalatom az, hogy nagyon kis réteg az, akinél önmagában az presztízs, hogy milyen nőd van. A többség szemében komolyabb tisztelet övez egy családfőt. Nézd meg az amerikai elnökválasztást: a tisztes családapa és hűséges férj látszata mindenek előtt. Egy megcsalásból akkora botrány van, amibe bele tud bukni. A first lady fogalom. Trump és neje ilyen szempontból sose vívta ki a tiszteletet. Sőt...

Az irigység más téma.

2022. okt. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2%
Hiába a lepontozások, igen is presztízs, egy fullos nő.
2022. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
3%
8. Mas idokben eltettek . A vilag nagyot valtozot.
2022. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!