Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy a feminizmus következtében a nők istenítése zajlik?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 22:43
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
87%

33

Ezt úgy mondod, mintha az életben valaha háborúztál volna, nyomikám... Nem kell annyira verni magad olyasmire, amiről a nyugati világban kb senkinek sincs fogalma - így neked sem.

2022. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
80%

A koldusos példát nem értem amúgy, nem adok pénzt sem nőnek, sem férfinak, és nem fogadok be sem nőt, sem férfit. Szerintem ezzel a többség így van.

A férfiak születéskor várható élettartama emelése érdekében mégis mit tegyenek a nők? Mindenki a saját érdekében tud cselekedni. Arról nem a nők tehetnek, hogy több férfi alkesz, dohányos, elhízott, drogás, félnek orvoshoz menni, mert nagy macsók és nincsen nekik semmi bajuk. Ez is egy olyan dolog, amit nemtől függetlenül röhejes máson számonkérni.

2022. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
2%

34

Azt egyszer kell csak átélni/túlélni. Illetve a 90-es években, én még kisgyerek voltam, de nálunk (Pécsett), jópáran féltek ettől, hogy mi lesz ha áthúzodik a balkáni csetepaté, és nyugodj bele a nők maradtak volna a gyerekekkel az apák meg szétlőtték volna egymást....

2022. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
85%

36

Szóval annyit tudsz mondani, hogy gyerekkorodban Pécsett féltek, tehát van fogalmad a háborúról. :D Most már értem...


Amúgy kérlek sorold a háborúkat, amiket nők robbantottak ki. Hajrá! Azokban majd harcolunk.

2022. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
89%

Oké, hivatásos rettegők mindig vannak. Most is sokan majréznak.

De most pont láthatjuk is, hogy a fériak is csak akkor mennek a frontra ha muszáj. Amúgy ők is próbálják menteni a bőrüket és menekülni (nagyon helyesen).

A világ vezető politikusai, döntéshozói férfiakból állnak. Náluk lehet ágálni, hogy legyenek a nők is hadkötelesek. Nem nők hozzák erről a szabályokat.

2022. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 Camorri ***** válasza:
25%

#38

Vagy egyszerűen odaadni a kezükbe az irányítást?

Amúgy ha belegondolunk hogy milyen lenne a régi világ fordítottja: a nők dolgozhatnak csak, és a férfiakat kellene eltartani. Vajon működne? Persze akkor aztán tényleg le kéne menni a férfinak kutyába, de vannak akiknek nem probléma. Elvégre ha az asszony boldog akkor mindenki boldog.

2022. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
16%
Most már a férfiak totális leigázása zajlik.
2022. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 Camorri ***** válasza:
88%

Kedves #40es hol érzed Te a férfiak leigázását? Engem aztán egyik nő sem akar se elnyomni, se legyőzni, max vívás közben.

De még ott is mondanom kell mindig, hogy ne féljen ütni rendesen, max fejenvág, úgyis csak bambuszkard, nem fém...


Nem gondolod hogy azért érzed ezt, mert hagyod hogy így éld meg a dolgokat? Akkor viszont nem is a nők nyomnak el, hanem egy férfi; saját magad!

2022. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
79%

38

Miféle leigázás, ha szabad kérdeznem? :DD

2022. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
9%
#39, #40 Erre már válaszoltam 12:37-kor. Lepontoztátok, tehát el kellett (volna) olvasnotok.
2022. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!