Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kapcsolat elején normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején normális mindig azon feszengeni, hogy vajon tényleg kellek a másiknak?

Figyelt kérdés
Mindig ez van és nagyon zavar. Most is alakul egy nagyon szuper kapcsolatom, de ha 1-2 órát nem ír a pasi (napjában többször is felhív és gyakran találkozunk), akkor már azon feszengek, hogy nem is kellek neki, le fog lépni stb. Ezzel más is van így? Hogy küzdjem le ezt az érzést?

2022. nov. 15. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező gyermekkorodban ért téged olyan, ami miatt kialakulhatott ez, hogy attól félsz elhagynak?

Apukáddal milyen a kapcsolatod?

2022. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szüleim tinikoromban elváltak, apumnak szeretője volt, lelépett…hát akkor meg is találtuk ennek a lelki hátterét😅
2022. nov. 15. 20:05
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az apai mintának a hiánya. Ugyanazt az elhagyatottság érzetet éled meg, mint akkor gyerekkorodban. Attól félsz, majd ugyanúgy elhagynak, mint annó. A kislány aki benned él ettől fél. Olyankor mikor pl a párod nem válaszol mondjuk 1 órát, akkor ez a gyermeki én, akinek nem volt apa, újra átéli ezt a fájdalmat. Tudatosítani kell, hogy ez a múlt.
2022. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem ezt tudatosítani magamban😊
2022. nov. 15. 20:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt nagyon hosszú évekig. Megkeserítette az életemet, 18-19 évesen ez miatt annyi csalódás ért, annyiszor törtem össze a saját hozzáállásom miatt, hogy depressziós lettem. Aztán megismertem a mostani férjem, gyerekem apját. Az elején folyton nézegettem titokban a telefonját, néztem hány perce volt elérhető, titokban hog hol van. Az összes ismerősét tudtam fejből és hasonló beteges dolgokat csináltam. De nagyon megértő volt velem és kitartó, ő elfogadta ezt és nem bántott vele, nem hagyott el miatta. Folyamatosan bizonyította, hogy ő soha nem fog elhagyni, illetve voltam egy jó természetgyógyásznál. Ő feloldotta bennem a gyerekkori sebeket csak egy két hónapig jártam hozzá, drága volt de megérte. Azóta nincsen semmi baj.

Sokat segített nekem még az, hogy megtanultam magam szeretni. Önfejlesztő könyveket olvastam stb…

Kitartást és hidd el sikerülni fog a változás.

2022. nov. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm #15! Nekem szerencsére nem annyira durva, hogy nézegetném a telefonját vagy számonkérném vagy ilyesmi, csak félek attól, hogy vége lesz. Ahelyett, hogy élvezném a boldogságot a jelenben. A természetgyógyászt én is megfontolom.
2022. nov. 16. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!