Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27-30 fölött a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-30 fölött a normális (kedves, intelligens és szép) nők nagy része végérvényesen "elkelt"?

Figyelt kérdés

25 alatt azt éreztem, hogy zavaró ugyan, hogy nincs párom, de kb. végtelen időm van. Most 30 vagyok, és úgy érzem, simán benne van, hogy már nem lesz gyerekem, vagy legalábbis nagyon nem olyan párom lesz, amilyet szerettem volna, mert az intelligens, jó természetű és csinos lányok már régen megtalálták a párjaikat.


Azért kérdezem ezt, mert gyakran olvasom azt a tanácsot, hogy érdemesebb inkább megvárni valakit, akivel tényleg jól érezzük magunkat, mint csak azért megállapodni, hogy legyen (házas)társunk - de nem tudom, mennyire életszerű ez a tanács. Mindenesetre engem nem vigasztal a tudat, hogy csak várnom kell, és talán találok valakit - 40 évesen...


2022. nov. 18. 14:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én nem akarok lejáratni senkit, arról nem tehetek, hogy ki mit ír a kérdés alá. Engem tapasztalatok érdekelnének, hogy mennyire lehet ilyen korú nőt találni normális párkapcsolatra, úgy, mint ahogy a 20-as évei elején keres az ember, csak tíz évvel később. Tehát nem úgy, hogy már gyerek van valamelyik félnél.
2022. nov. 18. 15:26
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Gyerek nélkül nyilván kisebb eséllyel, mint 20éves korban, mert több a foglalt / házas, és az egyedülállók közül nyilván több az, akinek gyereke van... meg azért más területeken sem olyan az ismerkedés ilyen korban, mint 20évesen... pl. 28+-osan már nem mindegy, hogy van-e önálló kereseted és mekkora; kevesebb olyan ember van, akinek elég az összejárunk, mozi, dugunk, netflix & chill, oszt' majd meglátjuk / jobban előtérben van a komoly kapcsolat, belátható időn belül összeköltözés, házasság, közös gyerek (kiv. nyilván, ha ellenzi bármelyiket, de az a kisebbség).
2022. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Igen elkelt, de nem végérvényesen. 10 éven belül egy részük elvált lesz. Az más kérdés, hogy gyerekes nővel összecsiszolódni háromszor olyan nehéz, mintha csak ketten lennétek.

Ez van, nincs mit szépíteni.

2022. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%

Add lejjebb a külsővel szemben tamasztott elvarasaidat


Szívesen

2022. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Lenne lehetőségem pasit találni, sőt, eljegyezni is el akartak, de én nem éreztem azt egyetlen férfinál sem eddig, hogy hosszú távon vele jobb lenne nekem, mint egyedül.

Azért szerencsére nekem anyagi szempontból, lakhatás szempontjából nincs szükségem férfira (jó munkám van, jól keresek, van autóm, lakásom szóval így nem az van, hogy egyedül ne boldogulnék, és ezért sürgetne az élet, hogy társuljak valakivel), hogy legyen kire támaszkodni.

Gyereket nem szeretnék, amiatt sem sürget az idő (bár ha tényleg nagyon gyereket szeretnék, biztos nem az állítana meg, hogy nincs párom.)

Bármelyik közeli barátom vagy éppen családtagom megadja azt érzelmi stabilitást és támogatást amire egy embernek szüksége van ahhoz, hogy egészséges társas kapcsolatai legyenek és teljes életet éljen.

Lehet én vagyok a béna, vagy én vagyok a túl válogatós (tény, hogy a világ végére nem mentem még el), de én még olyan férfivel nem találkoztam, akivel minden szempontból jobb lenne az életem mint amilyen most egyedül. Olyanra meg nem szeretnék energiát, érzelmeket, időt áldozni, aki elvesz az életemből.

Egyébként mivel tökre szeretem az életem, így nem is hiányzik most nekem egy társ, bár az ismerkedésre nyitott vagyok, de nem görcsölök ezen.

2022. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz annyit másokkal, azokra a nőkre koncentrálj, akik elérhető távolságba vannak. Azokból kell választani, nem azon, hogy vajon hol vannak az olyan nők, akik megfelelnének az elvárásaidnak minden szempontból.
2022. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Haaat #15 Te nagyon szimpatikus vagy nekem (Meg az összes gyakoris fickónak is persze 😆).

Én elvenni nem tudok belőle max egy pár centivel tudom kitölteni, ha gondolod.

(Chill, it’s a joke.)

2022. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
40 évesen is egyedül leszel. 😅😅😅👍🏻
2022. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem csak a nők, a pasik is
2022. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!