Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 8 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 8 év után is ennyire meg van sértődve, vagy esetleg rátapintottam az igazságra? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel 8 éve ismerkedtem, 2 randink volt, és rengeteget beszélgettünk neten. Egyszer csak távolságtartó lett, aztán megláttam fb-on, hogy összejött valakivel. Egy nála 3 vagy 4 évvel fiatalabb, tipikus kis mai tini, férfiatlan, becstelen gyökérrel jött össze. Én a lelkemet kitettem érte, komoly kapcsolatot szerettem volna és nagyon egy hummámhosszon voltunk, csak én 7 évvel idősebb vagyok, szóval velem gondolom nem tudott volna úgy főnökösködni.

Egyáltalán nem értem, miért jött össze azzal a kisgyerekkel, még a barátnők előtt sem lehetett vele villogni, mivel nevetséges az egész. Látszik rajta, hogy 1 nap katonaság is taccsra tenné, és soha nem tudná megvédeni a társát. 8 év eltelt, és feleségül se tudta venni azóta sem.

A csajnak keményen megmondtam akkor a véleményem, mire csak egy :) fejet írt vissza, és soha többé nem beszéltünk.


A minap összefutottunk véletlenül a buszmegállóban, és kedélyesen csicsergett velem, szemkontaktust is tartotta. Teljesen úgy viselkedett, mint akinél szabad a pálya.

Miután hazaértem, ráírtam, hogy "amúgy a pasikád megvan még?", erre pedig letiltott szó nélkül. Ráírtam egy másik profillal, és megkérdeztem, hogy mi ez az éles váltás, élőben jól elvoltunk, erre azt írta, hogy csaj udvariaskodott, de amúgy be tudna tőlem hányni. Visszaírtam, hogy több tiszteletet érdemlek és ki is fogom vívni. Ő azt mondta, hogy a párja is többet érdemelne, szóval tőle biztos nem fogok kapni.

Megint leírtam a véleményem a párjáról, és arról, hogy mennyire komoly ez a kapcsolat, és hogy talán csak mérges, hogy valaki próbára teszi az álomvilágát, de 8 év alatt meg kellett volna érnie egy valódi férfival való valódi kapcsolatra. Nagyon jól esett leírni.

Erre ocsmány, telepi, trágár stílusban kiosztott, az öngyilkosságomat kívánta és letiltotta azt a profilomat is.


Kérdem én: Lehet, hogy egy "igazság fáj" típusú pillanat volt?

Ha igen, akkor hogyan vegyem rá, hogy beismerje, átgondolja, és esetleg férfiként nézzen rám újra?



2022. nov. 18. 15:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
A leírásod alapján te vagy a férfiatlan, becstelen,gyökér.
2022. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
16%

Te neked nincs eszed

Miért hajtanal olyan csajra, aki levaltott egykettőre, sőt

ezt írta :

"erre azt írta, hogy csaj udvariaskodott, de amúgy be tudna tőlem hányni" vagy

" ocsmány, telepi, trágár stílusban kiosztott, az öngyilkosságomat kívánta és letiltotta azt a profilomat is."


B@szki ezerszer különb nők vannak, ne foglalkozz vele, ő kb le se sz@r, te is tedd azt.

Inkább ismerkedj értelmes csajokkal, erre a nőre kár az idő, energia.

2022. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, 8 év után ne fuss olyan szekér után ami nem vesz/vett fel!

Lehet hogy idősebb vagy a nőtől, de a viselkedéseddel te égeted le magad.


Tudod mit mondott Esterházy Péter:

Egy bizonyos szint fölött, nem süllyedünk bizonyos szint alá.

2022. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt szép, amit csinált, de valamilyen szinten érthető volt. Teljesen elmebeteg vagy, ki tudja mikor kattansz be és vágod el a torkát.
2022. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes vagy a mai napig (a beszólásod, és az alapján, hogy erről még kérdést is írsz ki, ilyen megfogalmazásban), szerintem ő ezt ennyiből könnyen le is szűrte, jogosan koptatott le, mert látta, hogy felesleges veled kezdenie. Érett ember fejében alig merülhet fel ilyen gondolat ennyi idő után, pláne nem mondja ki hangosan a kiszemeltjének. Ez a vonat elment, de a saját kontrollálatlanságod okán. Lépj túl rajta, és fogd vissza magad a jövőben, kb ennyi.
2022. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Noren1989 ***** válasza:
98%

Elég durvàn megérinthetett az eset, Bàstya.


Azért orvoshoz jàrsz vele?

2022. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Te nem az igazságra tapintottál rá, hanem egy besértődött kis p...fej vagy, aki nem képes feldolgozni, hogy vki nem téged tart az evolúció csúcsának. Attól még vki nem becstelen meg férfiatlan, hogy nem kigyúrt meg aputestű, és az a legférfiatlanabb tulajdonság, amit el tudok képzelni, hogy vki azon vekeng, hogy vajon a többiek kiről mit gondolnak az utcán. Egyébként meg egy bicskanyitogatóan paraszt és verbálisan erőszakos barom vagy... miért is érdemelnél tiszteletet? Csak mert szerinted "férfias" vagy? Szerintem az az ember érdemel tiszteletet, aki udvariasan és kulturáltan viselkedik, nem az, aki megpróbálja kierőszakolni magának.
2022. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%

Most nem tudom eldönteni, hogy te is ez a vén fószer vagy aki a bolondítható lányokra pályázik és nem érti meg a NEM-et vagy kattyos vagy szimplán.

Valószínű azért van azzal a “kisgyerekkel” mert nem ilyen kisgyerek szinten van mint TE.

Ezt a katonaság stb. dolgot az 50+ szokta nyomni.

Neked közöd nincs, hogy kivel van és miért. Én 8 év után sztm meg se ismerném, nem is emlékeznék egy 2 randis csajra… (ezek szerint nem sokan voltak utánna neked..)

Meg mi a f*sz ez “Hazaértem rá írtam, hogy..” 🤣🤣🤣 nem volt tököd személyesen megkérdezni? Csak neten tudsz “nagy eros ferfi katona” lenni?

Itt most a csajt és a párját köpködöd pedig TE vagy az aki megérdemli.

“Másik profilról ráírtam” ember.. minek 2 profil, hogyha kikosaraznak és neked nem tetszik letilt a másikról még tudj egy utolsó anyázást nyomni v mi a franc?

Beteg vagy, kezeltesd magad. Őket meg ne zaklass tovább..

2022. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

8 év után én vissza sem köszöntem volna neki.

Magadat égetted csak.

2022. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok - ja, és még vmi... ne egy párkapcsolatban élő nőtől várd, hogy férfiként nézzen rád ÚGY... semmivel nem jobb az, ha dobbant a pasitól, mert akkor egy retek ribi, és téged is úgy dobna, mint a huzat. Lép rajta túl, és keress másik nőt.
2022. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!