Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 8 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 8 év után is ennyire meg van sértődve, vagy esetleg rátapintottam az igazságra? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel 8 éve ismerkedtem, 2 randink volt, és rengeteget beszélgettünk neten. Egyszer csak távolságtartó lett, aztán megláttam fb-on, hogy összejött valakivel. Egy nála 3 vagy 4 évvel fiatalabb, tipikus kis mai tini, férfiatlan, becstelen gyökérrel jött össze. Én a lelkemet kitettem érte, komoly kapcsolatot szerettem volna és nagyon egy hummámhosszon voltunk, csak én 7 évvel idősebb vagyok, szóval velem gondolom nem tudott volna úgy főnökösködni.

Egyáltalán nem értem, miért jött össze azzal a kisgyerekkel, még a barátnők előtt sem lehetett vele villogni, mivel nevetséges az egész. Látszik rajta, hogy 1 nap katonaság is taccsra tenné, és soha nem tudná megvédeni a társát. 8 év eltelt, és feleségül se tudta venni azóta sem.

A csajnak keményen megmondtam akkor a véleményem, mire csak egy :) fejet írt vissza, és soha többé nem beszéltünk.


A minap összefutottunk véletlenül a buszmegállóban, és kedélyesen csicsergett velem, szemkontaktust is tartotta. Teljesen úgy viselkedett, mint akinél szabad a pálya.

Miután hazaértem, ráírtam, hogy "amúgy a pasikád megvan még?", erre pedig letiltott szó nélkül. Ráírtam egy másik profillal, és megkérdeztem, hogy mi ez az éles váltás, élőben jól elvoltunk, erre azt írta, hogy csaj udvariaskodott, de amúgy be tudna tőlem hányni. Visszaírtam, hogy több tiszteletet érdemlek és ki is fogom vívni. Ő azt mondta, hogy a párja is többet érdemelne, szóval tőle biztos nem fogok kapni.

Megint leírtam a véleményem a párjáról, és arról, hogy mennyire komoly ez a kapcsolat, és hogy talán csak mérges, hogy valaki próbára teszi az álomvilágát, de 8 év alatt meg kellett volna érnie egy valódi férfival való valódi kapcsolatra. Nagyon jól esett leírni.

Erre ocsmány, telepi, trágár stílusban kiosztott, az öngyilkosságomat kívánta és letiltotta azt a profilomat is.


Kérdem én: Lehet, hogy egy "igazság fáj" típusú pillanat volt?

Ha igen, akkor hogyan vegyem rá, hogy beismerje, átgondolja, és esetleg férfiként nézzen rám újra?



2022. nov. 18. 15:19
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

17-es Ebben hol van a tisztelet, irodalmi stílus? "ráírtam, hogy "amúgy a pasikád megvan még?""

Fordítva ülsz a lovon!

2022. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
21-es, nem abban van, hanem abban, amikor elmagyaráztam neki szépen a dolgokat. És az sem véletlen amúgy, hogy úgy tettem fel a kérdést, mivel egy bohóc kapcsolathoz ez a stílus jár. Nem a férje, de még párnak sem nevezném ezt a mélységű kapcsolatot.
2022. nov. 18. 17:29
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
22-es Fogalmad sincs a kapcsolatukról, jogod meg aztán végképp nincs minősíteni, még a lányt sem ismered, ha 2 randitok volt 8 éve, azóta pedig nem volt kapcsolat köztetek, ennyi idő alatt rengeteget változnak az emberek.
2022. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Neked valami isten komplexusod van? Nem kér a megmentésből, látni sem akar.

8 évig eszéve sem jutottal, szerintem azt sem tudta, hogy létezel, erre egy véletlen összefutás után nekiállsz zaklatni.

Nagyon komoly bajok vannak veled, keress egy szakembert.

2022. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

NA, de várjál már, ha eltelt 8 év, akkor közben ez a katonaságot túlélni sem képes srác is öregedett 8 évet, nem? És ugyanaz a nyápic, mint 8 éve? :D Valami nagyon nem kerek a sztoriban.

Ha a nő 8 évvel később is a 3-4 évvel fiatalabb sráccal van, mi közöd akkor már hozzá? 8 év után se szakítottak, akkor engedd el. 8 év! Ha tudnád, mennyi minden történt velem csajozás terén 8 év alatt. És veled? Miért nem kerestél más nőt 1-2-5-8 év múlva/alatt?

2022. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, te konkrétan pszichiátriai eset vagy. Én a csaj helyében szabályosan félnék ezek után.
2022. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

"hogy több tiszteletet érdemlek és ki is fogom vívni"


Te? SEMMILYEN tiszteletet nem érdemelsz. Ostoba, dedós fszfej vagy. Támadsz egy olyan férfit, akit nem is ismersz. Milyen alapon mered kritizálni a párkapcsolatát? Úgy elküldtelek volna a halál fszára, hogy még mindig repülnél, te sggfej.

2022. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Jó okom van kritikát megfogalmazni. :)
2022. nov. 18. 19:24
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

"Egyfelől nekem ő nagyon tetszik, másfelől pedig rossz nézni, ahogy elmegy mellette az élete, a legértékesebb éveit pocsékolta egy kisgyerekre. "


Te fogyatékos, az megvan, hogy azzal a sráccal sokkal inkább egy korosztály, mint veled? Nekem eleve nem kéne 7 évvel idősebb pasi. Szánalmas vagy kérdező. 8 éve kétszer(!) randiztál vele. Szakadj le róla és keress mást.

2022. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

28

Semmilyen okod nincs kritikát fogalmazni. Nem is ismered őket. Csak röhejessé teszed magad, bohócot csinálsz magadból.

2022. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!