Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 8 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 8 év után is ennyire meg van sértődve, vagy esetleg rátapintottam az igazságra? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel 8 éve ismerkedtem, 2 randink volt, és rengeteget beszélgettünk neten. Egyszer csak távolságtartó lett, aztán megláttam fb-on, hogy összejött valakivel. Egy nála 3 vagy 4 évvel fiatalabb, tipikus kis mai tini, férfiatlan, becstelen gyökérrel jött össze. Én a lelkemet kitettem érte, komoly kapcsolatot szerettem volna és nagyon egy hummámhosszon voltunk, csak én 7 évvel idősebb vagyok, szóval velem gondolom nem tudott volna úgy főnökösködni.

Egyáltalán nem értem, miért jött össze azzal a kisgyerekkel, még a barátnők előtt sem lehetett vele villogni, mivel nevetséges az egész. Látszik rajta, hogy 1 nap katonaság is taccsra tenné, és soha nem tudná megvédeni a társát. 8 év eltelt, és feleségül se tudta venni azóta sem.

A csajnak keményen megmondtam akkor a véleményem, mire csak egy :) fejet írt vissza, és soha többé nem beszéltünk.


A minap összefutottunk véletlenül a buszmegállóban, és kedélyesen csicsergett velem, szemkontaktust is tartotta. Teljesen úgy viselkedett, mint akinél szabad a pálya.

Miután hazaértem, ráírtam, hogy "amúgy a pasikád megvan még?", erre pedig letiltott szó nélkül. Ráírtam egy másik profillal, és megkérdeztem, hogy mi ez az éles váltás, élőben jól elvoltunk, erre azt írta, hogy csaj udvariaskodott, de amúgy be tudna tőlem hányni. Visszaírtam, hogy több tiszteletet érdemlek és ki is fogom vívni. Ő azt mondta, hogy a párja is többet érdemelne, szóval tőle biztos nem fogok kapni.

Megint leírtam a véleményem a párjáról, és arról, hogy mennyire komoly ez a kapcsolat, és hogy talán csak mérges, hogy valaki próbára teszi az álomvilágát, de 8 év alatt meg kellett volna érnie egy valódi férfival való valódi kapcsolatra. Nagyon jól esett leírni.

Erre ocsmány, telepi, trágár stílusban kiosztott, az öngyilkosságomat kívánta és letiltotta azt a profilomat is.


Kérdem én: Lehet, hogy egy "igazság fáj" típusú pillanat volt?

Ha igen, akkor hogyan vegyem rá, hogy beismerje, átgondolja, és esetleg férfiként nézzen rám újra?



2022. nov. 18. 15:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs jó okod. De nem zárkózom el az érveléstől, tárd ki ide, hogy mi az, ami által te érdemes vagy arra, hogy egy ember belső működését te megítéld kívülállóként, megígérem, hogy amennyire tőlem telik, előfeltételek nélkül olvasom el és reagálok rá. Hajrá. Ha nem sikerül, egy szaros troll vagy és ilyen péntek estéket kívánok neked egész hátralévő életedre. :)
2022. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy troll, ne etessétek. Kérdező, sajnálom, hogy ez az egyetlen eszközöd arra, hogy elérd azt, hogy tudomást vegyen a létezésedről a környezeted. Kívánom, hogy szerezz egyszer annyi önismeretet, hogy találj más eszközt erre.
2022. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak egyet nem értek. Hogy jött létre az a 2 randi?🤔

A kérdezőről az első randi első 5 percében kiderült volna, hogy elmebeteg, hát ordít róla. Egy pár soros gyik kérdés elég hozzá.

2022. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem lesz valakinek igaza, hogy előkelően tálalja a mocskot. Az ürüléket lehet selyempapírba csomagolni, abból nem lesz belga csoki. Te meg nem vagy a Jóisten, hogy tudjad és kijelentsd, kinek ki való és ki illik hozzá... az meg, hogy tetszik neked... ez van. Mások is szenvednek attól, hogy annak nem tetszenek, akik nekik igen, túl kell élni és el kell fogadni.
2022. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdem én: Lehet, hogy egy "igazság fáj" típusú pillanat volt?"


Nem. Csak szimplán besokallt egy agyament kreténtől, aki te vagy. Keress fel szakembert. Ijesztő a viselkedésed.

2022. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan nem létezik hogy valaki nem akar házasságot nőként, ugye?


Nem gondoltal még arra hogy a te igazságod nem az egyetemes igazság hanem csak egy vélemény?

A csaj meg valószínűleg nem így gondolja.


Igen valaszolhatott azért is tragarul mert fáj az igazság, de azért is mert neki így teljesen jó és egy sértett barom pocskondiazza a férfit aki 8 éve boldoggá teszi.


Ember! 8 éve volt 2 randitok! Felejtsd már el. Persze anno nem így kellett volna intézni, hanem egyenesen, na de akkor is. Olyan régen volt hogy téged már nem kellene olyan szinten erdekelnie hogy 2 profilrol irogass neki.

2022. nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező

- 7 évvel idősebb a nőnél, tehát van, akinek ez eleve sok

- 8 év telt el azóta, tehát még öregebb :D

- lekezelően beszél a nőről, akivel össze akar jönni (nem tud főnökösködni vele a 8 év miatt stb.)

- egy 8 éves kapcsolatot komolytalannak nevez

- 2 profilja van Facebookon

- hisz a magazinos pop-pszichológiában, hogy ha tartja valaki a szemkontaktust akkor az ezt meg azt jelenti, ha bezzeg karba fonja a karját, akkor ilyen meg olyan

- egy általa ismeretlen férfit ócsáról, vagy ha ismeri is, nem ez a stílus fogja előrejuttatni az életben

- prolinak nevezi annak a nőnek a stílusát, aki neki tetszik (ha tényleg az, minek tetszik?)

- katonaságban méri a férfiasságot

- tipikus hülye pasi, aki azt hiszi, ha egy nő kedélyesen bezsélget vele, akkor be akar ugrani az ágyába, akkor is, ha 8 éve (!) pasija van

- az egyetlen dolog, amit megnevez, hogy egy férfi miért jó a nőnek, az az, hogy izmos, és meg tudja védeni


..és mindezek után komolytalannak nevez másokat, és csodálkozik, miért nem kell az adott nőnek.


Valószínűnek tartom, hogy a "Egy nála 3 vagy 4 évvel fiatalabb, tipikus kis mai tini, férfiatlan, becstelen gyökér" jellemzés annyit jelent, hogy egy fiatalabb, érzékenyebb fiatal fiú, akinek az a legnagyobb bűne, hogy esetleg rosszul öltözködik, meg szeret olvasni. És mitől becstelen? Talán adót csalt, vagy mi?


Haosnlít ez a kérdés egy másik gyakoris kérdésre, ahol a pasi azon szenvedett, miért jött össze a nő egy jóképű de szemét pasival. A végére kiderült, hogy semmit nem tud a srácról, csak Facebookon látta, és mivel jóképű, biztos, hogy rosszul bánik a nővel, bezzeg ő.


"Én a lelkemet kitettem érte,"


2 randi alatt meg netes beszélgetésben. Na, az vajon mi lehetett? Nem vártad el a szexet a vacsora kifizetéséért, vagy mi lehetett ez a lelked kitevése? Anyám mondjuk, aki 3 diplomát csinált 2 gyerek mellett, na, ő a lelkét kitette, nem te, aki 2x elvittél valakit randizni.

2022. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!