Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 8 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 8 év után is ennyire meg van sértődve, vagy esetleg rátapintottam az igazságra? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel 8 éve ismerkedtem, 2 randink volt, és rengeteget beszélgettünk neten. Egyszer csak távolságtartó lett, aztán megláttam fb-on, hogy összejött valakivel. Egy nála 3 vagy 4 évvel fiatalabb, tipikus kis mai tini, férfiatlan, becstelen gyökérrel jött össze. Én a lelkemet kitettem érte, komoly kapcsolatot szerettem volna és nagyon egy hummámhosszon voltunk, csak én 7 évvel idősebb vagyok, szóval velem gondolom nem tudott volna úgy főnökösködni.

Egyáltalán nem értem, miért jött össze azzal a kisgyerekkel, még a barátnők előtt sem lehetett vele villogni, mivel nevetséges az egész. Látszik rajta, hogy 1 nap katonaság is taccsra tenné, és soha nem tudná megvédeni a társát. 8 év eltelt, és feleségül se tudta venni azóta sem.

A csajnak keményen megmondtam akkor a véleményem, mire csak egy :) fejet írt vissza, és soha többé nem beszéltünk.


A minap összefutottunk véletlenül a buszmegállóban, és kedélyesen csicsergett velem, szemkontaktust is tartotta. Teljesen úgy viselkedett, mint akinél szabad a pálya.

Miután hazaértem, ráírtam, hogy "amúgy a pasikád megvan még?", erre pedig letiltott szó nélkül. Ráírtam egy másik profillal, és megkérdeztem, hogy mi ez az éles váltás, élőben jól elvoltunk, erre azt írta, hogy csaj udvariaskodott, de amúgy be tudna tőlem hányni. Visszaírtam, hogy több tiszteletet érdemlek és ki is fogom vívni. Ő azt mondta, hogy a párja is többet érdemelne, szóval tőle biztos nem fogok kapni.

Megint leírtam a véleményem a párjáról, és arról, hogy mennyire komoly ez a kapcsolat, és hogy talán csak mérges, hogy valaki próbára teszi az álomvilágát, de 8 év alatt meg kellett volna érnie egy valódi férfival való valódi kapcsolatra. Nagyon jól esett leírni.

Erre ocsmány, telepi, trágár stílusban kiosztott, az öngyilkosságomat kívánta és letiltotta azt a profilomat is.


Kérdem én: Lehet, hogy egy "igazság fáj" típusú pillanat volt?

Ha igen, akkor hogyan vegyem rá, hogy beismerje, átgondolja, és esetleg férfiként nézzen rám újra?



2022. nov. 18. 15:19
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%

Te nem vagy 100-as, ráadásul bunkó parasztként viselkedsz. Szerintem épp eszű nő nem tekintene rád férfiként, őnála meg esélyed sincs, úgy kiviselkedted magad.

Én is csak azt tudom mondani, hogy menj szakemberhez, mert így esélyed sincs, de valószínűleg az élet egyik területén sem, nem csak párkapcsolatra.

2022. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%

#2-es vagyok nyugodtan lepontozhatok ismét, de egy valamit nem értek.

Miért viselkedik itt mindenki úgy, mintha egy csalódás nem maradt volna bennetek mint a tüske hosszú ideig? Akármennyiszer olyasmi kérdések vannak feltéve, hogy bánod-e, hogy vége, szereted-e még, újra kezdened-e a sok csalódott emberke kionti a szívét hogy: 'Jaj, 10 éve szeretem, nem tudtam elfelejteni' vagy 'Megprobaltam újból de nem ment, elhajtott' stb.

Itt megjatszatok magatokat mintha szentek lennétek és olyat pontoztok fel, aki gyilkosnak tekinti a kérdezőt. Eszem megall komolyan...



Persze kérdező mint írtam kár utána futni, mert nem tisztel téged egy kicsit se, amiben neked is benne volt a kezed.

Nem vagytok kompatibilisek, te azzal ne foglalkozz, hogy a másik pasi nem vette el meg hasonlók, te a saját életedet tedd rendbe.

Azzal kezd, hogy miután 'kiosztottad, leirtad az igazságot neki' kiadtad a gőzt most kezdj el élni, más nőkkel ismerkedni. Tiszta fölösleges olyan nőnek bizonyítani aki nem kíváncsi rád!

2022. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
97%

Neked nagy problémáid vannak a toronyban, viccen kívül :D

Már önmagában az is félelmetes hogy csak két randid volt a csajjal nyolc éve, és ennek ellenére annyira rá vagy állva még mindig hogy ráírsz (amit nem értek, ha már egyszer ott volt előtted személyesen akkor miért nem kérdezted meg ott?), csak azért hogy kritizáld a párja miatt, majd miután letiltott nem bírtad ki és ráírtál másik profilról hogy tiéd legyen az utolsó szó.

Borzalmasan gyerekes és éretlen a viselkedésed, fogalmam sincs hogy hogy viselkedsz más emberekkel ha ilyen vagy egy olyan nővel meg a párjával akiket alig ismersz. Senki se mondja nekem azt hogy két randi elég ahhoz hogy megismerj valakit.

Szerintem a sok csalódás és a múltbéli problémáid miatt annyira megkeseredettél hogy így jönnek ki belőled az elfolytott érzelmek, és mivel ez a nő kapóra jött rajta verted el.

Önmagában már az is sokat mond hogy 8 éve együtt van a párjával. Saját életét éli, boldog és párja van, hagyd már békén szerencsétlent.

2022. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

#12


Mert úgy viselkedik a kérdező, mintha egy 8 éves házasság után cserélték volna le.

Itt pedig egy 2 randis dologról van szó ami 8!!! Éve volt.. max 1 hónapos “kapcsolat” lehetett..

Nehogy azt mond már, hogy ennyi idő alatt úgy szerelmes leszel h 8 év után is folyik a nyálad érte.

Ez az ember egyszerűen nem fogja fel, hogy volt egy csaj aki szóba állt vele (kétlem hogy ezek tudatában lettek vna még mások) és nem őt választotta.

Ennek a nethuszár fogyatékosnak meg fel kellene fognia, hogy nem Őt választotta egyetlen egy csaj, de nem tud továbblépni.

Sztm Te is ugyan olyan elmebeteg vagy mint ő.

SŐT lehet itt is 2 profillal vagy és kommentelsz a saját kérdésed alá.🤣

2022. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a csaj se normalis, de te meg foleg.
2022. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
47%

Eszméletlen hülye és erőszakos a kérdező! Te sose tetszettél ennek a nőnek vágod? Hány tőled? Ne zaklasd!


Egyetlen dologgal értek egyet és az pedig az amit én is tapasztaltam a nőkkel. Ha kedvelnek és beszélgetsz velük akkor képesek azt mondani hogy nekik megfelel egy átlagos férfi. Vagy mondjuk egy apatestes. De a vége mindig az hogy letilt, vagy nincs több randi. Kíváncsiságból rá nézel a Fb profiljara és komolyan!! 10 esetből 9x mindig ott van az új sraccal amik ilyen 65-70 kilós tini fiú testalkatúak. Én se értem ezt hogy egy 28 - 35 közötti nőknek is a gyerek fiú testalkat tetszik.

2022. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon nem vagyok egy szinten a trágárkodó csajjal. Én normális, már-már irodalmi stílusban, hosszan, kompaktul megfogalmazva fejtettem ki a véleményem.

Egyfelől nekem ő nagyon tetszik, másfelől pedig rossz nézni, ahogy elmegy mellette az élete, a legértékesebb éveit pocsékolta egy kisgyerekre. Most lett a csaj 30 éves, szerintem épp időben van, ha észbe akar még kapni, és szeretne jó életet. Segíteni akartam, és teljesen nyíltan vevő volt rám, csicsergett, tette magát.

Azért nem pipultam be azért, mert ocsmányul beszélt hozzám, mert tudom, hogy egy ilyen szembesítés először kiválthat sokkoló hatást, főleg, ha tudja az igazat.

De ha kiderül, hogy mégsem így van, hanem valóban ennyire tiszteletlen és mocskos velem, akkor viszonozni fogom, az biztos.

2022. nov. 18. 17:09
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Jolvan Petofi ugyes vagy
2022. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy ennyire értetlen? Nem két belőled a csaj!
2022. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Te csak magad hitegeted még mindig, 8 éve együtt vannak és szerinted elpazarolja az éveit. Te egy pici időt töltöttél vele, na az volt az az idő amit ő elpazarolt..

TÉNYLEG kezeltesd magad. Teszed itt, hogy irodalmi stílusban nyomod bla bla, közben meg viselkedésed mint egy 15 évesé.

Remélem azzal a “kisgyerekkel” akivel van az életed szerelme összefutsz a buszmegállóban és helyre teszi a fejed.

Bár mondjuk utánna hazaérsz és rá írsz isten tudja, hány profilról, hogy mekkora egy “nyomorék”, és megmutathatod neki mekkora internetes istenkirálycsászár vagy te.

2022. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!