Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkerin miért "minden nő" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkerin miért "minden nő" a legeslegjobb pasit akarja?

Figyelt kérdés
..és átlagosaknak vagy kicsivel átlag felettieknek már nem írnak vissza? Ismerkedéseik is olyan gyorsak: "jajj minél rövidebb időn belül tudjak meg róla minél többet, mert ha bármi hiba van ami nekem nem tetszik, azonnal továbbléphessek a következő pasival való ismerkedésre itt a társkerin"
2022. nov. 19. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Párkeresésnél általában az a cél, hogy megtalálja az ember a társát, aki (számára) tökéletes.


Lehet, hogy te átlag felettinek látod magad, de ő láthat téged átlag alattinak, vagy eleve a bioddal van baja.

2022. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
azt én se értem hova a fszba rohannak ennyire? Úgy értem munkahelyem van bmeg, és a legkevésbé sem vágyok a hülyeségedire randi címszó alatt munka után... :D Majd hétvégén vagy ha külföldön vagyok akkor pár hét múlva. És akkor meg jön a fintorgás hát ..|..
2022. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus esete lehet , hogy a kereslet nem talàlkozik a kínálattal.


A "gyks alfàkra" jellemző az , hogy messzemenően kategóriàjuk felett vàlasztanak, utána meg jön a brühühü - hogy bezzeg anyukám szerint különleges vagyok

2022. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
#3 hé, az én anyukám is ezt mondja! És ő biztos nem hazudna >:(
2022. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukád nem akarod megfektetni - jobb esetben


🤣🤣🤣

2022. nov. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!