Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most higyjem el neki?

Figyelt kérdés
8 honapos kapcsolat utan ert veget az exemmel. En szakitottam mert reszemrol mar nem volt ertelme annak hogy mi egyutt vagyunk. O teljesen egyetertett az volt a reacioja hogy kar de persze, jobb ez igy meg o nem akar megbantani engem. Elotte honapokig baratok voltunk es ugy dontottunk tartunk 2 honap szunetet es utana megprobaljuk azt hogy baratok legyunk (amugy erre az volt a reakcio hogy igen jo otlet a szunet de miert nem eleg 2 het...) . Most talalkoztunk parszor ugy tunt mukodik, bar voltak neha fura kommentjei. Aztan most beteg vagyok es atjott tegnap delutan filmezni. Kerdezte hogy az oke e ha ugy ul ulunk hogy a vallunk osszeer, en meg mondtam hogy reszemrol teljesen (azt tudni kell hogy reszemrol a nagy vonzalom mar nagyon elkopott fele). Egyszercsak azt erzem h elkezdi simogatni a Combom. Rogton raszoltam h jo akkor most megy haza azonnal, o erre olyat mond h jajj bocsi teljesen reflex volt..... Szoval meg hulyenek is nez. Annyira szomoru vagyok mert azt hittem a baratsag mukodni fog koztunk.... Szerintetek erdemes meg beszelni vele?
2022. nov. 21. 22:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Hosszú a combod?
2022. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ennek az exxel barátkozós meg filmezős nyűglődésnek.
2022. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sincs sok értelme ennek, hiába nincs már vonzalom vagy érzelem időt kell hagyni hogy rendesen túllépjetek egymáson és azzal, hogy a barátságot erőltetiket nem fog egyhamar sikerülni.

Várjatok még a barátkozással, és ha tényleg sikerül, akkor magától alakul a barátságotok, ha meg nem akkor így kellett lennie

2022. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!