Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen honnan tudod, hogy a másik nyitott lenne rád?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk számításba veszed azt, hogy mindketten tudjátok, hogy az elutasítás gázos szitut szülne.
2022. nov. 23. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyel, keresi a társaságod, nevet a szar poénjaidon is, nyitott munkán kívüli találkozásra, szeret hozzád érni/jól esik, amikor megérinted.
2022. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Munkahelyemen volt egy csaj aki valamiért felfigyelt rám és munkán kívül odajött hozzám csak úgy beszélgetni. Én nem tudtam ki ő, csak az után miután ő odajött.

Utána nem igazán érdeklődött irántam, mint kiderült még volt pasija. Kb. 2-3 hónap múlva ismét összefutottunk véletlenül, akkor már többet akart meg én is tőle. Elkezdtünk facen is dumálni, majd sor került egy randira is.

Aztán egyik pillanatról a másikra hirtelen tök idiótán kezdett el velem viselkedni, az összes barátom előtt lejáratott és gyakorlatilag elküldött melegebb éghajlatra. MIndezt úgy, hogy pár nappal előtte még ranidztunk meg azt terveztük, hogy mikor találkozzunk legközelebb.


Szóval honnét lehet tudni? Sehonnét. Semmi sem biztos, saját esetemből tanulva már az sem 100% ha a csaj kezdeményez nálad, ráadásul töbször is.


Szerencsére ez a csaj is nem sokkal az eset után otthagyta a céget, szóval nem kell találkoznom legalább vele már minden nap.


(amúgy később kiderült, hogy összejött egy másik dolgozóval, szerencsére a srác is hamar lelépett)

2022. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

"Keresi a társaságod,figyelmes, beszélgetést kezdeményez, érdeklődik felőled, gyakran stíröl titokban."


Érdekesek a válaszok, én is így gondoltam, hogy az effélék zöldlámpát jelentenek kolléganő(k) esetén. Aztán befigyel a pofáraesés...

Szerintem amíg ezt egyértelműen nem közli veled a másik, addig sosem lehet tudni, tetszel-e a másiknak. Ezek a bizonyos "jelek" csak a nők fejében egyértelmű dolgok, de lehet, ott sem, ők sem szánják annak igazából:)

2022. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!